Įkraunama...
Įkraunama...

Nebrandžios sielos abejonės :)


Kur bepasisuksi, atsiranda žmoniu, kurie kesinasi nufotografuoti mano aura, skaiciuoja mano sielos gyvenimu skaiciu, is mano gimimo datos nustato mano anojo gyvenomo profesija, kaimynka nusistebi "tu kaaaa neturi savo astrologes, mineralologes, dvasinio vadovo... Anadien parduotuveje moteriske sakesi, jog skleidziu "seip sau" energija, nors kolege minejo, manaja energija esant pakankamai padoriame stovyje blink.gif blink.gif blink.gif
Ka manote?



smoke.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
IDOMU...AS NET LABAI NORECIAU PADARYTI AUROS NUOTRAUKA....
Atsakyti
Na ir kokia gi tu ten energija bloga paskleidei parduotuvej g.gif laugh.gif na mano kompiuteris tikriausiai nepraleidzia blogu spinduliu , nes nieko nejauciu tongue.gif
user posted image
Atsakyti
ui man patinka...neturiu astrologes, mineraloges, neuzsisakineju horoskopu, nemedituoju, neturiu guru ir neuzsimineju joga tongue.gif
o praeita menesi prie manes pripuole krisnaitas ir pareiske, kad mano aura is kaires puses labai spinduliuoja tongue.gif nu tai ejau ir visiems liepiau i mane is kaires puses ziureti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
nezinau...nesuku galvos del tokiu dalyku ir net nemanau viso auksciau isvardinto aptarnaujancio personalo isigyti smile.gif
Atsakyti
Tikrai turi ypatingą aurą, jei tiek daug žmonių ją pastebi wink.gif Manosios tikrinti niekas nesisiūlė verysad.gif biggrin.gif
Atsakyti
BRRRR... Kažkaip neturiu laiko šitiems dalykams. Gal pas mane jokių aurų nėra? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Guglia @ 2005 02 12, 21:01)
BRRRR... Kažkaip neturiu laiko šitiems dalykams. Gal pas mane jokių aurų nėra? blink.gif

Tak as irgi tam laiko neturiu (mat mano siela dar nebrandi, muset mazai gyvenimu nugyvenus, o jei nemazai, tai kaip nors nepadoriai tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif ) bet suomet tai vos ne koznam taip aktualu. Tik ir skamba "bloga diena, nes menulis ne tame zvaigzdyne", "mano aura indigo- as unikalus", "gyvenu astuntaji gyvenima, mano siela pasiekus aukstesni lygmeni", " tavo apgamas anoje vietoje reiskia tavo polinki menams....
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Manęs irgi tokie dėmesingi žmonės nesupa g.gif Dar neteko girdėti tokių pastabų apie mano aurą.
Uola, gal ta tavo aura kažkaip negerai spinduliuoja, kad kimba visi prie tavęs? mirksiukas.gif
Atsakyti
uola, gal tau reikia susirast kažkur senamiesty esantį ezoterinės lit. knygyną (atrodo, Zodiakas ar kokis tai panašus), prisipirkt įvairiausių burtų knygų, žvangaliukų, laimės gaudytuvų, krūvą smilkalų, taro kortas ir tapt apsišvietusia visame gi kame mirksiukas.gif

Arba vos tik kam paminėjus auras, 59 gyvenimus ir panašius dalykus, iškišk liežuvį vat taip va tongue.gif ir sukiok pirštą apie smilkinį. Čia aš taip daryčiau.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif



Atsakyti
Cha cha, auros, geras dalykas smile.gif Tik vat itariu, ne nuo aptarinejamojo tatai priklauso, o nuo aptarinejancio... Hm, nuo jo auros stovio laugh.gif

Paprastai, kiek zinau, apie auras pradedama kalbet vienu kazkuriuo momentu paauglystej - paauglyste toks dalykas. Nu tipo auros, vaiduokliai, ekologija, psio takoje... smile.gif

O jei apie tai kalba zmogus suauges, tai, mano asmeniskai pastatyta diagnoze, rodo kazkuria stogo vaziavimo stadija umn.gif
Manyciau, kai nuvaziuoja kazkuri stogo dalis, tai zmogus pradeda tiket asmeniniais horoskopais, burejom, kortom, zenklais, paskui nueina i joga, stovi ant vienos kojos, pro viena snerve ikvepia, pro kita iskvepia ir laukia nirvanos smile.gif Daugeliu atveju sitoj vietoj ji prigriebia koks Tikejimo zodis ar panasus veikejai, na cia kaip pasiseka smile.gif

Toliau stogui vis judant, zmogus gali pradet kontroliuot savo energijas, apsivalinet dvasiskai, uzkalbet & nuiminet uzkalbejimus, matyti auras, cakras irgi gydyti bei taisyti visu savo giminiu ir artimuju karmas biggrin.gif Finale jis isgirsta balsus, pastoviai jam karksincius, ka daryti, tada jau tie balsai peza apie auras arba apie ka nors, tada gimines ir artimieji nuo nuolatinio karmu taisymo jau buna uzsiknise negyvai ir iskviecia greitaja. Ir paskui jau su juo vargsta medikai.doctor.gif

Ties tuom stogo vaziavimas baigiasi smartass.gif
Atsakyti
Nenoriu nieko zinoti ,apie savo aura ir apie visas nesamones schmoll.gif
As paprasciausiai ,jais netikiu schmoll.gif
Turiu savo galva biggrin.gif
Atsakyti
He he, Uola, perduok tu jiems ten, kaimynkai, pvz. visiems nuo manes linkejimu rolleyes.gif

Ei, klausyk, as irgi noriu but kieno nors dvasios vadovu, o tu nenori? rolleyes.gif Geras darbas. Visas problemas isaiskini cakrom, uzkalbejimais, karma ir biolaukais, ir tiek ziniu biggrin.gif Darbas, kiek suprantu, mokamas ax.gif

Et, galiu ir as tai tavo kaimynei dvasiskai pavadovaut. Uz atitinkama mokesti, i prieki pavedimu biggrin.gif Vadovausiu e-mailu. Kad efektas butu - cia kaip Viespaties balsas is dangaus biggrin.gif
Arba SMSais, bet brangiau tada biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 12 vasario 2005 - 22:14