Įkraunama...
Įkraunama...

Liemenės

Noreciau, kad mezgeja man numegztu liemene su trikampiniu iskirpimu, gana aptemta. Gal kuri pati mezgete ir galetumete ideti ar man atsiusti nuotrauka. Gal zinote internetiniu puslapiu, kur galeciau rasti liemeniu nuotrauku ir issirinkti modeli.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simba: 13 vasario 2005 - 10:53
Paziurinek temas :
mezgimas-siuvimas 2
mezgimas-siuvimas 3
moteriski modeliai
mezgimo zurnalai,
nuorodos i rankdarbiu puslapiukus ir tikrai rasi daug geru ideju wink.gif
Atsakyti
Paprasta, bet neprastai atrodanti liemene ax.gif
Atsakyti
Aprasymas rusiskai auksciau esancio liemenes
Atsakyti
QUOTE(Auge X @ 2005 02 16, 12:36)
Aprasymas rusiskai auksciau esancio liemenes


Aciu!
Kiek ziurinejau kituose skyreliuose, butent liemenes kazkaip neradau. Gal blogai ziurejau g.gif
Atsakyti
labai graziai arrodo liemene thumbup.gif
Atsakyti
Esu mezgusi tik salika blush2.gif Turiu dabar siulu, labai noriu liemenes, o be to visai patinka mezgimas (kiek teko megzti), ypac ilgais rudens vakarais ax.gif Noreciau paprastos, be jokiu imantrumu liemenes, su aukstu kaklu. Neturetu buti sunku, bet neisivaizduoju nuo ko pradeti blush2.gif Gal kas gali pasiulyti modeliuka, o svarbiausia schema, kaip man ji megzti? Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2005 09 19, 18:32)
Esu mezgusi tik salika  blush2.gif Turiu dabar siulu, labai noriu liemenes, o be to visai patinka mezgimas (kiek teko megzti), ypac ilgais rudens vakarais  ax.gif Noreciau paprastos, be jokiu imantrumu liemenes, su aukstu kaklu. Neturetu buti sunku, bet neisivaizduoju nuo ko pradeti  blush2.gif Gal kas gali pasiulyti modeliuka, o svarbiausia schema, kaip man ji megzti? Buciau labai dekinga 4u.gif


http://www.uzelok.ru...an_item816.html

gal šita tiks ? rolleyes.gif
Atsakyti
Labiau turbut patiktu Astos idetoji. Tikrai super atrodo thumbup.gif Tik kad man rusiskai skaityti problema verysad.gif Nezinau ar sugebesiu issisifruoti laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slyva: 21 rugsėjo 2005 - 18:02
Nu va čia cieli penki lapai liemenių 4u.gif Yra tokių visai schmoll.gif , bet kelios tikrai visai neblogos tongue.gif
Atsakyti
labai noreciau nusimegzti lemene, gal turit kas kokiu pavyzdziu, ar zinot kokiu nuorodu???
Atsakyti
Sveikos mamytes ir visos mezgejeles.
Tikrai uzkreciantis dalykas sitas forumas smile.gif, o naudingu patarimu bei geru ideju nesuskaiciuoju tiesiog.
Ruosiuosi megzti sesei liemene (jai 21), taciau niekaip nesugalvoju, kaip cia butu galima ka nors originalaus sukurpti.
Tam skirti pukuoti spalvingi siulai su mochera, noretusi kazkokio kiaurarascio, bet ne visos vienodos liemenes, su besikeicianciu rastu ties krutine (tiesa ivelkamos per galva, ne susegamos).
Gal kokiu panasiu modeliuku uzmatet kur nors ar turit kokiu originaliu ideju?
Buciau labai dekinga uz visas zinutes biggrin.gif

Atsakyti