Įkraunama...
Įkraunama...

Inkštirai - II tema

kalbam toliau, kaip naikint inkštirus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustuke @ 2007 08 25, 16:48)
kalbam toliau, kaip naikint inkštirus ax.gif

Nepatingėti kas rytą ir vakarą valyti veidą visokiais pieneliais ir tonikais
Atsakyti
QUOTE(Montvile @ 2007 08 26, 14:13)
Nepatingėti kas rytą ir vakarą valyti veidą visokiais pieneliais ir tonikais

Ir viskas? Tik tiek? blink.gif
Tai pas mane senų seniausiai neturėjo būt nei vieno inkštiriuko.
Deja, yra. Nors kas ryt, kas vakarą valau veidą. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 08 26, 23:17)
Ir viskas? Tik tiek?  blink.gif
Tai pas mane senų seniausiai neturėjo būt nei vieno inkštiriuko.
Deja, yra. Nors kas ryt, kas vakarą valau veidą. unsure.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 08 26, 23:17)
Ir viskas? Tik tiek?  blink.gif
Tai pas mane senų seniausiai neturėjo būt nei vieno inkštiriuko.
Deja, yra. Nors kas ryt, kas vakarą valau veidą. unsure.gif


kaip bebūtų gaila, to tikrai neužtenka verysad.gif gal kas kokių veiksmingesnių priemonių atradot? rolleyes.gif
Atsakyti
Oj tikrai tų kremų deja neužtenka doh.gif Kaip gerai būtų užsitepi vakare, ryte pabundi ir odelė lygi lygi, be jokio inkštiriuko...Bet deja tjp nebus...
Nu stebuklingų priemonių neatradau, bet man padeda:
1 Pagarinimas veidą ramunėlėmis ir avižinių dribsnių kaukė
2 Kiaušinio baltymas sumaišytas su citrina, irgi kaukė 4u.gif
3 Juodasis rusiškas molis
4 Sebamed prausimosi putos
5 Acnofan kremukas

Nžn daugiau kaip nieko ir neatradau, tiesa mano tie ieškojimai netruko metų metus...Nes inkštiriukų man padaugėjo tik prieš pusę metų...Gal kas ilgiau su jais kovoja, taigi ir veiksmingesnių bei patikimesnių priemonių su jais žino g.gif
Bet dar reikia atsiminti, kas vienam padeda, kitam gali ir nepadėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Brilliant @ 2007 08 27, 14:58)

      Nu stebuklingų priemonių neatradau, bet man padeda:
1 Pagarinimas veidą ramunėlėmis ir avižinių dribsnių kaukė



Kaip ilgai garini?
Kaip dažnai garini?
Ar nebijei pati namuose garinti?
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 08 27, 15:56)
Kaip ilgai garini?
Kaip dažnai garini?
Ar nebijei pati namuose garinti?

Šiaip tai nelabai dažnai garinu, pvz vasarą tj garinau tik po vieną kartą į mėnesį. Bet šiaip dažniausiai tai kas dvi savaitęs kartelį pagarinu 4u.gif
Garinu maždaug 5 min...
O dėl baimės tai nebijau, su kapiliarais problemų neturiu, o kam garinimas dar gali kenkti tai nžn...
Atsakyti
QUOTE(Brilliant @ 2007 08 27, 14:58)
5 Acnofan kremukas


sveikute 4u.gif
o koks cia kremukas? kaip atrodo pakuote?
velnias, as tai niekada tokiu problemu neturejau, bet daba kai pradejau dirbti uzdaroje patalpoje, sausas oras, tai kosmaras kazkoks doh.gif

tiesa, ar nepraktikuojat niekas namie pacios spaudyt tuos inkstirus su speciale tokia "mentele", kur ir grozio salone su ja spaudo...
maciau pirkti tokia mentele bigsmile.gif tai idomu, ar galima namu salygonis kazka su ja nuveikt g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bransha @ 2007 08 29, 10:46)
sveikute  4u.gif
o koks cia kremukas? kaip atrodo pakuote?
velnias, as tai niekada tokiu problemu neturejau, bet daba kai pradejau dirbti uzdaroje patalpoje, sausas oras, tai kosmaras kazkoks  doh.gif

tiesa, ar nepraktikuojat niekas namie pacios spaudyt tuos inkstirus su speciale tokia "mentele", kur ir grozio salone su ja spaudo...
maciau pirkti tokia mentele  bigsmile.gif  tai idomu, ar galima namu salygonis kazka su ja nuveikt  g.gif  smile.gif


Šitas Acnofan kremukas yra su arbatmedžio aliejumi..Jis parduodamas vaistinėje. Kainuoja 9Lt su kapeikom 4u.gif Nusipirkau jį, prisiskaičius gerų atsiliepimų SM forume. Jis aplamai apdžiovina spuogelius, pabalina.
Čia nukopijavau iš interneto:

ACNOFAN kremas – kūno priežiūros preparatas mišriai, riebiai ir spuoguotai ar linkusiai riebaluotis bei spuoguoti odai. Kremas turi džiovinamųjų ir sutraukiamųjų savybių, mažina polinkį susidaryti pūliniams spuogams ir mazgeliams. Reguliariai vartojant preparatą oda mažiau rausta, pasidaro lygi, matinė, skaisti, gražesnės spalvos, ima džiūti spuogai, nykti mazgeliai, neatsiranda naujų pūlinių bėrimų.
Gali būti vartojamas nakčiai.
Ilgai vartojant preparatą neatsiranda odos sudirginimo reiškinių: paraudimo, dirginimo, niežulio. Net ir jautrią odą turintiems asmenims dirginimo reiškinių nepastebėta.
Kvepalų neįdėta. Savitas kvapas priklauso nuo pagrindinės sudedamosios medžiagos – arbatmedžių eterinio aliejaus.

ACNOFAN gaminamas iš geros farmacinės kokybės natūralių sudedamųjų dalių: medetkų ir ramunėlių ekstraktų, arbatmedžių eterinio aliejaus.

VARTOJAMAS:
Veido odos priežiūrai. Ypač tinka esant polinkiui spuogams ir pūliniams bėrimams.

VARTOJIMO BŪDAS:
Vartoti išoriškai – užtepti taškais ant pažeistų odos vietų 2-3 kartus per dieną.

SUDĖTIS:
Medetkų ekstraktas, ramunėlių ekstraktas, cinko oksidas, arbatmedžių eterinis aliejus, vitaminas A, cetilo ir sterilo alkoholis, 1,2-propilenglikolis, alantoinas, PEG-40, vanduo, Euxyl K-400.
Atsakyti
nezinau ar labai padeda bet the body shop 7 temoje buvo rasyta kad yra viena kauke specialiai nosiai kuri isvalo inkstirus ir kazkas rase kad padejo mirksiukas.gif
Papildyta:
va suzinojau kaip ta kauke vadinas cia apie ja trumpas aprasymas : TEA TREE NOSE PORE MASK – Nosies poras valanti kaukė su arbatmedžio aliejumi (50 ml)
Mišriai/ riebiai odai. Nuvalo ir sutraukia nosies zonos poras, pašalina komedonus, riebalų perteklių ir nešvarumus. Į kaukės sudėtį įeina arbatmedžio aliejus, baltasis molis, šalavijų ekstraktas. Efektyviai pašalina nešvarumus, dezinfekuoja. Suteikia odai minkštumo ir švarumo.
Is sios tbs arbatmedzio serijos isbandziau putas tai tikrai thumbup.gif dalykas manau kad ir kauke gera , nes kiek man zinoma arbatmedzio aliejus tikrai veiksmingas kovojant su spuogais beto i sia kauke ieina ir baltasis molis salaviju ekstraktas blush2.gif ax.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
man irgi būtų įdomu sužinoti kaip jais atsikratyti.kelerius metus jau kankinuois,o neatradau nė vieno veiksmingo būdo..nei kremai,nei kitos priemonės nepadeda.. verysad.gif
Atsakyti