Įkraunama...
Įkraunama...

Ginkūnai, Šiaulių rajonas

Sveikutes,gal kas zinote kokius atsiliepimus apie si darzeli?Tikslaus jo pavadinimo neatsimenu.Dukryte noreciau vesti nuo treju metuku,butu malonu daugiau suzinoti si bei ta smile.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Mes lankeme Ginkūnų darželį ir esame labai nusivylę juo... verysad.gif , nora dabar auklėtoja ir pasikeitusi "Žirniukų" grupės, bet principas islikęs tas pats doh.gif Ne kartą mano sūnus buvo apsinuodijęs tuo maistu, o ir paliktas per pietų miegą stovėti tik su apatinėmis kelnaitėmis tualeto patalpoje verysad.gif (tai sužinojau tik dabar), tad savo dukrelės aš tikrai nebeleisiu į šį dRŽELĮ schmoll.gif
Atsakyti
Laba diena merginos. 4u.gif
Na aš taip pat gerų atsiliepimų apie Ginkūnų lopšelį darželį negirdėjau g.gif . Mano viena pažįstama vedė į ta darželį sakė gana anksti pasiimdavo vaikus iš darželio jos grupėje prieš 16:00 tai ji lėkdavo irgi pasiimti vaiką taip anksti vien dėl to kad auklėtoja tiek griauždavo vaikąfart.gif, kad mergaitė su ašarom prašydavo verysad.gif pasiimti ją kuo anksčiau g.gif . Tai aš net nesuprantu kokią teisę ji turi šitaip terorizuoti vaiką, kad jį pasiimtu kuo anksčiau jei jai priklauso dirbti iki 18:00. juk ji viršvalandžių nedirba, o atidirba savo darbo laiką kuris jai priklauso. Ir be to ne visi turi tokią galimybę pasiimti vaiką taip anksti. PVZ aš gyvenu Ginkūnuose bet vaikus vedu į Petro Avižonio regos centrą prie parko( thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif kuriuo esu labai patenkinta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ), o schmoll.gif ne į Ginkūnų nes neturiu galimybės pasiimti vaikų taip anksti. Darželis dirba iki 18:00 , o aš dirbu iki 18:00 tai kol iš miesto parlekiu į Ginkūnus tai mano vaikai liktu kieme stovėt. Žodžiu aš asmeniškai nesu susidūrusi su Ginkūnų darželio kolektyvu tik karta esu ėjusi pasiimti draugės mergaitę iš darželio tai auklėtoja labai nemaloni tokia surūgusi :angry:vaiko vietoje aš jos net bijočiau. Ir dar girdėjau, kad ten gana daug pinigėlių renka papildomai visokioms reikmėms (na ten labai daug gėlių nuo pavasario iki pat rudens ten žydi pačios įvairiausios gėlės, žinoma gražu thumbup.gif , bet tai gana neblogai kerta per tėvelių kišenes). Dar ten su priėmimu gana sudėtinga mano vaikai taip eilės ir nesulaukė nors dar ir geriau. Mano didysis jau pradės eiti į mokykla tai reiktu mažąją vest į Ginkūnų darželį, bet aš nenoriu ir geriau pavargsiu važinėdama į miestą bet bus patenkinta ir dukrytė thumbup.gif ir aš thumbup.gif .
Atsakyti
sveiki, as kaip tik zadejau eiti prisiregistruoti i si darzeli, tai paskaicius reikes labiau apgalvoti viska blink.gif
Atsakyti
O mes turime teigiamos patirties.
Vyresnėlę i Ginkūnų l/d vedžiau nuo dviejų metų. Ir visose grupėse problemų neturėjome. smile.gif
Kas labiausiai patiko dukrai - tai maistas: ji ir iki šiol sako kad darželio plovas skaniausias (o dabar ji jau penktokė - ir mokyklos maisto visiškai nemėgsta, nors darželyje viską valgydavo). Be to man pasirodė, kad ten maitina tikrai gerai. Visada gaudavo šviežių vaisių ar daržovių, kartais tarkuotų morkų (kurių aš pati patarkuodavau palyginti retai, o darželyje - gaudavo). Didžioji dalis maisto pačiame darželyje gaminama, net bulkutes ten pat kepa (kai dukrą pasiėmaiu anksčiau, auklėtoja įdėjo, tai paragavau - tikrai skanios tongue.gif .
Dar kas patiko - tai aplinka, daug vietos, labai žalia, žydi gėlės (už jas pinigų bent jau iš mūsų nerinko) darželio teritorija visą parą saugoma sargo (nežinau ar visur taip yra), todėl smėlio dėžes švarios , o neprikakotos šuniukų (pietiniame rajone tokių vaizdelių esu mačiusi)..
Dar pamenu užgavėnių šventę, dukrai labai patiko, pasakojo, kad atvažiuodavo arklys su "brika", vaikus pavėžindavo..
Dukra kai lankėme darželį sirgo palyginti mažai, lankėme dailės būrelį.
Rinkliavos, kiek pamenu visiškai proto ribose, pamenu reikdavo supirkti priemones, pirkti tualetinio popoeriaus popierinių servietėlių..
Dabar girdėjau ten veikia "prailginta" grupė. Vaikus galima ilgiau palikti - lyg tai iki 19 val. (cia tiksliai nezinau)
Mažają taip pat noriu vesti į Ginkūnus, nors jau ir ten nebegyvename, jau pildėme anketą, kad kai tik sueis du metukai pakliūtume, nes kiek į žinau į lopšelį daug norinčiųjų.. be to ir pusseserė ir visa eilė klasiokų vaikus į šį darželį vedė/veda thumbup.gif
Atsakyti
del maisto tai taip ten maistas skanus,juolab jog turiu su kuo palyginti:) maistas visada sviezias ir skaniai patiekiamas.
...na o del aukletoju tai senutes sparsiai baigia pakeisti jaunimas:) lotuliukas.gif
tad manau nestuke.gif maziesiems tikrai daug smagiau ir geriau ..o beja siais laikais nemanau kas ir bedrystu palikti vaika tuolete..............
,,,beja lyginant su kitu darzeliu (is padorumo nutylesiu kokiu) cia vaikams yra suteikiama daugiau laisves ....daugiau atsizvelgiama i vaiku poreikius o ne i valdzios uzgaidas:)
g.gif tad nemanau jog Ginkunu l/d labai jau nekoks..........
beja didziule pagarba jauciu aukletojoms Romai, Jurgitai, Kristinai va cia tai aukletojos thumbup.gif
Atsakyti
Aš apie ginkūnų darželį irgi schmoll.gif nuomonės. Mano brolis ten lankė, unsure.gif
Atsakyti
labukas
aš buvau užrašius dukrą į šį darželį, bet likau nesupratus sistemos - pasak vedėjos - VOS VOS nepatekom... ar čia reikia suprasti kaip asmeninės naudos priverstinį siekimą, ar jau tiek ten prisirašė pagal gyvenamą vietą socialiai remtinų, studentų ir daugiavaikių tėvelių...
Atsakyti
QUOTE(knopsiukas @ 2008 06 25, 16:04)
labukas
aš buvau užrašius dukrą į šį darželį, bet likau nesupratus sistemos - pasak vedėjos - VOS VOS nepatekom... ar čia reikia suprasti kaip asmeninės naudos priverstinį siekimą, ar jau tiek ten prisirašė pagal gyvenamą vietą socialiai remtinų, studentų ir daugiavaikių tėvelių...


Greičiausiai siekiama asmeninės naudos... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(lik @ 2008 06 25, 15:14)
Greičiausiai siekiama asmeninės naudos... unsure.gif



nu čia tai būtų ne problema. tik įdomu, kaip vedėja suktųsi... nes pagal ją jau sąrašai sudaryti, susirinkime visų vaikų tėveliai dalyvavo... jeigu iš tikro taip yra, tai juk nestumsi kito vaikučio iš darželio, jei jau užrašytas, vadinasi ne be reikalo
Atsakyti
Ko tik mes nebandem patekti i si darzeli,labai liudna kaip matosi pro langa sis darzelis,bet mes nepatekom,nes eiles ilgiausios.Mes net i pries mokykline grupe sake nepateksim,o nusiskundimas liko direktore,bjauri ji labai,negaliu patiketi kaip toks zmogus gali dirbti toki darba schmoll.gif bet nieko deklaravausi gyv.vieta pas draugus mieste,tai nuo sio rudens keliausim i darzeli Berzelis,jis labai patiko,o direktore auksinis zmogus 4u.gif
Atsakyti
Labai gaila, kad apie Ginkūnų darželį nuomonę reiškiate dauguma nė nesusidurusios tiesiogiai. Aš dukrytę vedžiau į šį darželį nuo 3 m (pteko ir palaukti kol priieis eilė, nes nuo 2 nepatekome tarp laimingujų). Dėja skaudu skaityti nuomonės prastas. Galiu patikslinti, kad nebėra jau tų senų auklėtojų visos jaunos ir tikrai nuostabios auklėtojos. taip pat labai puikiai organizuojamas vaikų užimtumas, labai daug vyksta renginukų, kuriuos vaikučiai paruošia ir tikrai labai džiaugiuosi, pasirinkusi šį darželį ir antram vaikučiui.
O mamytės, kurios nesusidūrėte labai norėtųsi, kad nesamonių nerašytumėte vien dėl to, kad "kažkas sakė, ar kažkur girdėjau".
Atsakyti