Įkraunama...
Įkraunama...

Zuikio Puikio mokyklėlė Kaune

Forume suradau ne vieną mamytės prašymą pasakyti, kur nuvesti savo mažylį, jei jis neina į darželį. Kaip išmokyti bendravimo ir elgesio kolektyve. ax.gif
Dauguma pažymėjo, kad žino tik Jamahos ar Suzuki mokyklėles, o apie kitas nieko pav.Kaune negirdėjo. O aš žinau, kad yra ne viena mokyklėlė (ikimokyklinio ugdymo įstaiga). Štai Kaune 15m. veikia Zuikio Puikio mokyklėlė 4-5-6 m.vaikučiams, kurioje vaikai ne tik mokosi piešti, žaisti, dainuoti, aplinkos pažinimo, pirmųjų angliškų žodelių, bet ir bendrauti, ir draugauti. Tik gaila, kad pamokėlės nuo 13.45val. Kai kas miega pietų miegą.
Parašykite ir kitus atsiliepimus, kas patinka, nepatinka ir pan. smile.gif rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
Lankeme sia mokyklele 2 metus,patiko,bet brangoka, plius visokios rinkliavos pastoviai (4 mokytojoms ir direktorei geles,dovanos ivairiom progom,vaises ir t.t.).
Mokyklele paciame centre,tai reikdavo atvaziuot gerokai anksciau,kad surast vieta kur pastatyt auto.

Bet siaip tai naudos dave labai daug,nes mano mergaite buvo nedrasi labai,o ten visoms progoms vaikai ruosia pasirodymus,koncertus. thumbup.gif .Yra ten pamokeles ir savaitgaliais.
Beje,mes tuo pat metu lankeme ir darzeli,skirtumas akivaizdus.
Atsakyti
Nežinau kada jūs lankėt Zuikio Puikio mokyklėlę , bet man lankant "rinkliavos" cry.gif skirtos tik vaikučių labui. 4u.gif kartu lankėm lėlių teatrą, pirkom dovanėles Kalėdoms, Meilės dienai,o vaišės Rudenėlio šventės, mokslo metų uždarymo ir Zuikio Puikio gimtadienio proga ruošiamos vaikučiams tik atsiklausus tėvelių ir jų pačių iniciatyva. Mažylis tikrai išmoko daug ko ir dainelių ir žaidimų ir eilėraštukų , o svarbiausia bendrauti -tapo drąsesnė.Aš tik dėkinga,Vilniuje tokios mokyklėlės daug brangesnės . smile.gif
Atsakyti
Labai malonu girdeti.Mes sia mokyklele lankem pries 8m.Ir mano atsiliepimai patys geriausi.Vaikas ismoko ne tik bendrauti,bet ir skaityti ,rasyti.Labai sauni buvo anglu kalbos mokytoja(gal dabar kita) ir ismokino labai daug zodeliu.Kai pradejo eiti i mokykla tai labai praverte thumbup.gif
Atsakyti

Ar būtų galima paprašyti daugiau informacijos apie Zuikio Puikio mokyklėle. Kada ir kokie vyksta užsiėmimai, kiek tai kainuoja, ar daug susirenka vaikučiu, kiek laiko trunka užsiėmimai. Sūnui 5,5metų ir norėtume kokios nors 'uždarželinės' veiklos.
Atsakyti
Kokiom valandom mažiukai pav.iki 3 metų ir kada didesni plačiau jei jau užvesta tema
Atsakyti
Sveikos, neseniai perskaičiau skelbimą ir susidomėjau:

Zuikio Puikio mokyklėlė. 1 - 2 metų vaikus kartą per savaitę kviečia savo gabumus lavinti, žaisti kartu su mamytėmis muzikos pamokėlių metu. Jakšto g. 18, Kaunas. bigsmile.gif

Aš pasiskambinau ten, sakė užsiėmimai vyksta trečiadieniais, 10val. (trukmė 45min.) Vienerių metų grupę sudaro 10 vaikų. 4u.gif

Va tiek sužinojau ax.gif Mano mažiukui dar tik 11 mėnesių, tai manau palauksiu iki vasario mėnesio. O tada tai tikrai su mažiuku važiuosiu į tas pamokėles. Pamaniau gal kas irgi susidomės smile.gif
Atsakyti
idomu, ar yra kurios lanko is forumieciu? kokie atsiliepimai. 4u.gif
Atsakyti
temoje parasyta kad 4-6 metu vaikuciai, o nera mazesniu grupiu. maniskei 1,4 metu
Atsakyti
O Vilniuj ar nėra?
Atsakyti
QUOTE(Natyte @ 2007 01 12, 17:29)
temoje parasyta kad 4-6 metu vaikuciai, o nera mazesniu grupiu. maniskei 1,4 metu


MES LANKOM NUO 1,3 M.
Atsakyti
bigsmile.gif Kaip butu faina jei Vilniuje butu 4u.gif
Atsakyti