Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiėmėme vaikelį iš vaikų namų

Pries astuonis menesius musu namuose atsirado dvieju metuku mergyte is vaiku namu. Ilgai bylinejomes su vaiku teisiu apsaugos biurokratemis, kol gavome galimybe globoti dukryte 2.gif . Patikekite - skelbimai apie laukiancius ivaikinimo vaikus - blefas. huh.gif Del kiekvieno grazesnio ar sveiko vaiko teks apie tris menesius kovoti su biurokratais, kadangi ju statusas nesutvarkytas ir kuo grazesnis ir sveikesnis vaikas, tuo didesne "burna ir kisene". Pirmiausia reikia apsisarvuoti kantrybe ir istatymais. dry.gif
Dabar idomesne problema - vaikelis apsiprato, pajuto demesi ir isaugo"raguciai". cool.gif
Be to norime laisti i darzeli, nes mociute negali priziureti, nes iskilo sveikatos problemu. tongue.gif
Gal kas turite patirties ir galite duoti kokiu patarimu rolleyes.gif
Atsakyti
Nelabai supratau, kokių patarimų tau reikia wink.gif .Jei praėjote tokius "kryžiaus" kelius per biurokratus clap.gif , dabar tiesiog auginkit kaip savo vaiką.Rask vaiką,kuriam neaugtų ragučiai?Turbūt tokių nėra.Na,gal jūs įtariat, kad pradeda ryškėti įgimti neigiami bruožai (ar charakterio savybės)?Tada-nežinau....Mane būtent tai ir gąsdina,kad paimdamas svetimą vaiką-niekad nežinai,ką gausi.Būna,kad su savais nesusitvarkai ir galvoji iš kur tokie "bjaurūs" genai,jei tėvai padorūs laugh.gif
Atsakyti
Dieve,lenkiu galva pries Jusu zingsni toki.O raguciai dygsta su laiku visiems oziukams,nenusiminkite tik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Saulius @ 2004 01 02, 15:58)
Pries astuonis menesius musu namuose atsirado dvieju metuku mergyte is vaiku namu. Ilgai bylinejomes su vaiku teisiu apsaugos biurokratemis, kol gavome galimybe globoti dukryte 2.gif . Patikekite - skelbimai apie laukiancius ivaikinimo vaikus - blefas. huh.gif Del kiekvieno grazesnio ar sveiko vaiko teks apie tris menesius kovoti su biurokratais, kadangi ju statusas nesutvarkytas ir kuo grazesnis ir sveikesnis vaikas, tuo didesne "burna ir kisene". Pirmiausia reikia apsisarvuoti kantrybe ir istatymais. dry.gif
Dabar idomesne problema - vaikelis apsiprato, pajuto demesi ir isaugo"raguciai". cool.gif
Be to norime laisti i darzeli, nes mociute negali priziureti, nes iskilo sveikatos problemu. tongue.gif
Gal kas turite patirties ir galite duoti kokiu patarimu rolleyes.gif

Kokie jus saunuoliai. Esu maciusi "valdisku vaiku" ir kiekviena karta su jais susidurusi negaliu islikti rami, paskui ilgai neapleidzia liudesys ir aisku pyktis ant tu motinu, kurios palieka savo vaikus mad.gif
As manau, kad su mazyles raguciais kovokite kaip ir mes su savo vaikiuku oziukais smile.gif As sitoj srity dar mazai turiu patirties, nes mano mazei dar tik 6 menesiukai, bet turbut ateity bandysiu tartis graziuoju, o jeigu nepavyks, sugalvosim kokiu nors bausmiu cool.gif
Atsakyti
Tai kad daugeliui vaiku uzeina oziukai. Va ir manoji 9.5 men jau ismoko oziuotis.
Pakalbekit su vaiku, su psihologu ir turetumete susitvarkyt.

Saunuoliai, jus, kad ryzotes tokiam zingsniui: isivaikinti.
Atsakyti
O del genu tai man irgi neramu butu... Tikiuosi, kad jus zinote, kas mergytes tevai. Linkiu jums uzauginti puikia, gera ir protinga dukryte, kuri ateity ivertintu, ka del jos padarete.
Atsakyti
na paas mane tokios patirties nera, bet as kogero negaleciau pasiimt, labai gaila tu vaikeliu, bet genai visvien kazkada pasirodo ir manau kad net geriausias auklejimas nelabai ka pakeistu na nezinau tai tik mano nuomone zinau viena seima kuri negali tureti vaiku tad jie savaitgaliais pasiimdavo vaikeli, bet jie negalejo priprast tad ir toliau gyvena vieni.manyciau tik labai stiprus zmones gali tikrai pamilt ir augint visiskai svetima vaika
Atsakyti
Elija, del genu nesijaudiname visiskai. Ir siaip esame labai laimingi. gal kiek mamyte nerimavo pirmus menesiu, nes mazoji niekaip jos nepripazino ir nedave rankos, neleido apsikabinti. Uztat "tuka" tiko kaip tikras.
Esme - mes abu pradiniu klasiu mokytojai (as ex mokytojas - nepragyvename). Taciau negelbeja jokios pedagogine nesamones. Negrazu, bet net karkla issilauziau - tik dar neteko panaudoti - bet ryskiai zino, kas tai yra...
Tiesiog negalime savyje uzmusti to gailescio - juk ji tokia mazute ir nabagele, be to labai moka padlyzintis...
Atsakyti
nesijaudinkite, is oziuku amziaus isaugs ir galesit toliau dziaugtis ramybe.
o apie oziukus galit pasiskaityt forume yra uzvesta tokia tema prie psihologo...
Atsakyti
Jeigu mudu su vyru apsisprestumem del ivaikinimo,manau kuo maziau galvociau kas vaiko tevai,kokie genai..Kai per daug galvoji,tai visko ir atsitinka,lyg pats ir prisisauki bedas.Ir del savojo vaik juk nesi garantuotas kuo uzauginsi.Geriau maziau galvoti,o ta laika skirti vaiko lavinimui,tobulinimui ir auklejimui.
Atsakyti
O aš kažkur skaičiau, kad genai nėra pagrindinis faktorius vaiko charakterio formavimęsi smile.gif Daug didesnį vaidmenį vaidina auklėjimas. Pažiūrėkit, kiek daug padorių šeimų vaikų nueina šunio keliais unsure.gif Ypač baisiai užsiėmusių tėvų vaikai, tų tėvų, kurie neturėjo laiko savo vaikams rodyti dėmesio ir meilės.

Todėl, manau, kad reikia vaiką tiesiog mylėti ir stengtis susitarti gražiuoju smile.gif Aš pati kartais ant savo mažylės pykstu kodėl ji zirzia huh.gif Bet tai trunka tik labai trumpai, paskui pagalvoju, kad ji mažulytė, kad gal jai kažką skauda ar kažko nori, o gal tiesiog trūksta dėmesio rolleyes.gif

Gerbiu tuos tėvus, kurie sugeba auginti ne savo pagimdytus vaikus. Kažkada galvojau, kad aš to nesugebėčiau. Bet dabar kai turim savo vaikelį, galvoju, kad galėčiau mylėti ir įsivaikintą mažą vaikelį smile.gif
Atsakyti
QUOTE (goda @ 2004 01 02, 16:17)
na paas mane tokios patirties nera, bet as kogero negaleciau pasiimt, labai gaila tu vaikeliu, bet genai visvien kazkada pasirodo ir manau kad net geriausias auklejimas nelabai ka pakeistu na nezinau tai tik mano nuomone zinau viena seima kuri negali tureti vaiku tad jie savaitgaliais pasiimdavo vaikeli, bet jie negalejo priprast tad ir toliau gyvena vieni.manyciau tik labai stiprus zmones gali tikrai pamilt ir augint visiskai svetima vaika

Goda, ji toks pats vaikelis, kaip ir tie, kurie laksto kieme ir klykauja "mamaaaaa", kai juos kas nuskriaudzia. Mateme daug tusciu zvilgsniu, zmona praliejo debei asaru, taciau, jei kas nors sumastytu dabar ja is musu atimti - pats savo rankomis surisciau i mazga... mad.gif
Visiems, kas negali tureti vaiku linkiu ilgai netraukti ir ryztis siam zingsniui
Atsakyti