Įkraunama...
Įkraunama...

Makiažo kursai - pamokėlės

Labukas. Labai butu idomu lankyt makiazo kursus, bet gaila kad nezinau ar Siauliuos is vis yra tai? g.gif Jei kas zinot, ar esat girdejusios, butinai praneskit man. Laukiu atsakymo ax.gif
Atsakyti
tiesiog gali susirasti gera visaziste ir paprasyti,kad apmokytu.
Atsakyti
QUOTE(Laurax @ 2007 08 27, 12:33)
Labukas. Labai butu idomu lankyt makiazo kursus, bet gaila kad nezinau ar Siauliuos is vis yra tai?  g.gif  Jei kas zinot, ar esat girdejusios, butinai praneskit man. Laukiu atsakymo  ax.gif

laba, as mokinausi pas savo visaziste. dabar suzinojau kokios spalvos man tinka ir kaip paryskinti savo bruozus. siulau ir tau
Atsakyti
QUOTE(Laurax @ 2007 08 27, 12:33)
Labukas. Labai butu idomu lankyt makiazo kursus, bet gaila kad nezinau ar Siauliuos is vis yra tai?  g.gif  Jei kas zinot, ar esat girdejusios, butinai praneskit man. Laukiu atsakymo  ax.gif


Šiaulių darbo rinkos mokymo centras, dvaro g.144a
Atsakyti
girdejau kad divalyje akzkokia pamokele buna bet ne kursai
Atsakyti
QUOTE(Laurax @ 2008 03 22, 22:59)

sveikute..taip yra siauliuose kursai..Bendaravicienes imones..pries centrine RIMI..''DIVALIO''kiemelyje..labai puikūs,kvalifikuoti dėstytojai..makiažo mokytoja turi daug laimėjimų.....na tikrai nesigailiu..yra galimybes atlikineti praktika,besimokant..randasi tilzes 118g.. tlfn..868300106..direktore pasakiskas zmogus,tikrai priims..tik reikia pasirodyt gerai,nuosirdziai,nepasikelusiai..vadinasi ''SAULĖS MOZAIKA'' thumbup.gif
Atsakyti
o kiek kainuoja? Ir kiek laiko vyksta?
Atsakyti
QUOTE(kengurike23 @ 2007 08 30, 00:18)
laba, as mokinausi pas savo visaziste. dabar suzinojau kokios spalvos man tinka ir kaip paryskinti savo bruozus. siulau ir tau

o kiek jai moki? ir beje, kas tavo visazste? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,

tokios temos, berods, dar nebuvo.
Noriu paklausti - gal kas lankete kur nors makiazo pamokeles ar kursus Vilniuje?
Noriu ismokti pasidaryti sau makiaza, reikia pamoku smile.gif Na, kaip dazytis, kokios spalvos tinka, ka paslapeti, kaip tai padaryti, ka paryskinti ir pan.

Gal parasytumet atsiliepimus, jei lanketes kokiam grozio salone pamokelese ar pan.
Domina reali patirtis smile.gif

Aciu is anksto.
Atsakyti
Maciau, kad yra skelbimu apie makiazo pamokeles www.grozionamai.lt svetaineje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MAKIAZAS @ 2009 03 04, 16:24)
Maciau, kad yra skelbimu apie makiazo pamokeles www.grozionamai.lt svetaineje 4u.gif


kaip suprantu, savo paslaugas reklamuojate?
mane domintu apsilankiusiu atsiliepimai
Atsakyti
Nebutinai, ten daug vedanciu pamokas, pasirenkimas didelis.
Atsakyti