Įkraunama...
Įkraunama...

Produkcija trečiosioms šalims

Sveikos:)
Neperseniausiai tik išgirdau, kad tos pačios firmos produktai gali labai skirtis, žiūrint kur gaminti ir pirkti. O kaip juos atskirt? Ten ant pakuočių rašo kur gaminta ar kaip? Berods kažkokios žalios ar juodos juostelės skirias, kur trečiosioms šalims? Apšvieskit mane 4u.gif
P.S. žinau kad visokias valymo priemones ir pan. geriausia tik Thomas Philips'e pirkt nes ten skirta berods vokietijos rinkai,arne? (tik gaila kad šitų pardžių berods nedaug yra...)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dreamere: 27 rugpjūčio 2007 - 12:03
Na nejaugi nieks negalit atsakyt? verysad.gif
Atsakyti
As tai tik zinau apie dantu pastas, kad treciom salims ant dantu pastos tubeles buna juodas bruksniukas, tai cia skaitos pati prasciausia dantu pasta, reikia ieskot kad bent jau butu melynos spalvos bruksniukas.
Atsakyti
QUOTE(kamejute @ 2007 09 01, 18:00)
As tai tik zinau apie dantu pastas, kad treciom salims ant dantu pastos tubeles buna juodas bruksniukas, tai cia skaitos pati prasciausia dantu pasta, reikia ieskot kad bent jau butu melynos spalvos bruksniukas.

aga, o zalios spalvos - geriausios radau tik vaistinej ir tik vienos rusies
Atsakyti
QUOTE(dreamere @ 2007 08 27, 13:02)
Ten ant pakuočių rašo kur gaminta ar kaip?

Taip, rašo. Ant kiekvieno gaminio yra parašyta kur jis pagamintas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kamejute @ 2007 09 01, 18:00)
As tai tik zinau apie dantu pastas, kad treciom salims ant dantu pastos tubeles buna juodas bruksniukas, tai cia skaitos pati prasciausia dantu pasta, reikia ieskot kad bent jau butu melynos spalvos bruksniukas.


Tas brūkšniukas tikrai ne tam skirtas biggrin.gif čia susija su pakavimu o ne kokybe.
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 09 01, 19:42)
Tas brūkšniukas tikrai ne tam skirtas  biggrin.gif čia susija su pakavimu o ne kokybe.


o tai kaip del kokybes?
Atsakyti
del dantu pastos tai tie bruksniukai reiskia kokybe zalios spalvos pati geriausia joje naturalesnes medziagas naudoja apie tai buvo kalbama ir per kazkokia laida, o kas liecia kitas prekes tai kad mano vyras man parveza is vokietijos sampunus, skalbimo miltelius ir kitas prekes tai ner ka lyginti ka mes perkame pas save nors ir tas pacias prekes. g.gif
Papildyta:
Dar kaip pavyzdi pasakysiu apie loreal tusa blakstienom as naudoju pirkta tiesiai is vokietijos tai liuks geresnio ir buti negali, sese nusipirko cia pas mus tai mane iskeike kaip pasirodo tikrai ziaurei skiriasi doh.gif na ir vienoje vietoje pamaciau toki pat tusa kuris kainavo rodos apie20lt. pasiemiau apziurejau viskas atitinka barkodas, ipakavimas paklausiau kodel toks pigus man buvo paaiskinta kad juos veza is rusijos doh.gif tai va ir zinok ka perki, moki tik uz pavadinima, ziauru doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Belada @ 2007 09 04, 15:52)
tai va ir zinok ka perki, moki tik uz pavadinima, ziauru doh.gif


tai va doh.gif

o kazi tos juodos zalios ir kt. juosteles tik ant dantu pastos ar ir ant kitu produktu?
Atsakyti
kiek zinau tai ko gero tik ant dantu pastos blink.gif pirkau dantu pasta euro vaistineje buvo tipo akcija president dantu pasta ir siulas dantims tipo nemokamai sumokejau rodos apie 12lt. dziaugiaus kad gera pasta nusipirkau o kaip pasirodo su juoda juostele doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Belada @ 2007 09 05, 13:43)
pirkau dantu pasta euro vaistineje buvo tipo akcija president dantu pasta ir siulas dantims tipo nemokamai sumokejau rodos apie 12lt. dziaugiaus kad gera pasta nusipirkau o kaip pasirodo su juoda juostele doh.gif


nei juoktis nei verkt...tikrai doh.gif
Atsakyti
Dabar maximoj akcija colgate pastai. Specialiai pažiūrėjau- žalia juostele. Tik kažkaip keista, kad už tokią kainą gali būti jau tokia super
Atsakyti