Įkraunama...
Įkraunama...

Būsimieji uošviai

sveiki.
noriu pasiguosti cia sielos kerteleje apie savo draugo tevus. man jis pasiule uz jo teketi, nes pastojau, o as kazkaip dvejoju, nezinau, kazko bijau. bet principe aisku nieko pries, tik noretusi kad jis man normaliai pasipirstu, suzinotu, kur ir kaip ir kada nest pareiskimus ir t.t., kiek kainuos vestuves, kaip jas planuoti o tai kazkaip nekonkreciai stena, kazka svaicioja ir vis po savo tokiu monologu pasako "nu tau turbut gal dar dar reikia laiko..." gal reikia, gal ne, bet, manau, jis galetu ir daugiau iniciatyvos parodyt ir nesprest uz mane, reikia man to laiko ar ne, o tiesiog paimt ir nuveikt ka nors.

jo tevai labai valdingi, savininkiski ir nuo pat pradziu (mes 3,5 metu kartu) kale jam i galva, kad as ji tik isnaudoju ir kad i Vok atvariau tik kad isteket ir gaut pilietybe "nachaliavai". jie rusai, senu, konservatyviu paziuru ir miescionys, neissilavine, tokie biski prasigyvene provincialai. o as is menininku seimos, is Vilniaus (jie LT nera buve ir nieko nezino apie ja) . vienzo, visiskai skirtingi pasauliai ir mentalitetas. jie gyvena uz 100 km, mano draugas susikambina su jais kasdien ir duoda issamias ataskaitas: ka valge, ka gere, kaip kakojo, ka as veikiu, kaip man sekasi ir t.t.

visus tuos 3 m. jo mamke ant manes vare, uz akiu. kartais kai tevas ja sutramdydavo, nutildavo porai menesiu, o paskui vel pradedavo su mano brangiausiu pokalbius apie mane, kurie baigdavosi skandalais. visa medziaga pokalbiams gaudavo interpretuodama mano "piktus zvilgsnius", "aiskias uzuominas", "tarstelejimus", "elgesi prie stalo", na ir aisku ir draugo kasdienes ataskaitas.

na va ir suzinojo kad nescia, apsidziauge labai. o as naivuole irgi apsidziaugiau - va pagaliau taika, tiotia Olia pagaliau mane pamilo!

ir pradejo jie mus del vestuviu spausti, ne tiesiog i kampa varyt. svesim ten ir ten (pas juos namie), kataliku baznycios mums nereikia, Vilniuj?!! kokiam dar Vilniuj!!! kviesim ta ir ana, turi but "normalno kak u liudej"...dar tevas pareiske kad su manim asmeniskai nori pasikalbet. kas jis man-nei tevas, bei Dievas, nei kunigas...
ta va per visa ta pokalbi tylejau ir nesiruosiau ne zodzio jiems sakyt, juolab kad mes net neapsisprende ir dar nieko nesuplanavom.

ta diena buvo mano draugo 28as gimtadienis. as del nestumo daznai pavargusi ir mane pykina daznai. man pasidare kartsta, i nusiemiau megztini ir apsivilkau jo sportinius marskinelius. tai kita diena jinai man pasake, kad buvo labai nepatogu del to, kad prie stalo sedejau su marskineliais ir kad matyt nemyliu jo, nes kaipgi gali mylinti mergina "sitokia" prie stalo atsisest...ir uzsivede:

sako: tu gi nieko namie nedarai, viska sunelis daro.
as jai: tiotia Olia, as DIRBU kasdien, o sunelis namie, nes ruosiasi sesijai.
ji man: jis irgi DIRBA! o taves as dar nemaciau verdant ar apsiperkant!
sakau: tai kad buvot pas mus tik 2 kartus isvis kiek tam bute gyvenam, sakau, ir isvis tai jusu neliecia, kaip mes darbus dalinames! kai dirba, as irgi jam valgyt padarau, o kad per 2 metus ismoko makaronu issivirt ir grindis isplaut, tai dziaugtis reikia.
jinai man: viska as zinau apie tave
as: ???

tevas dar prisijunge: as visa nakti nemiegojau, nes galvojau, ar JINAI su tavim gerai elgiasi! (ta nakti visi blogai miegojo, nes griaudejo ir zaibavo)

ir t.t., net geda cia rasyt. paskui as jam kai jau grizom namo pradejau varyt ant tos tundros mamkes, kaip visada...jis kaip jai teisinasi, atsiskaitineja, taip ir man...paskui varosi, kad jau seniai norejo is ju iseit. ir niekas nesikeicia...
turbut netekesiu uz jo, nereikia man tokiu idiotisku uosviu ir paskui juos besiseilejancio mamytes sunelio...
be to, pasidomejau: auginant Vok piliecio vaika, ir studijuojant Vok, uzsienietei motinai priklauso tokios pat teises, kaip ir vokietei. dar ziu ir geriau...o gal ir i LT grisiu.
aisku, daba esu isiutus ziauriai ir zliumbiau visa diena, dar egza laikiau va katik, o ryte dirbau...o jie tik apie edala, virima, skalbima ir savo suneli tegalvoja...dar, kaip jie dviese i atostogas (i Maljorka) vaziuos. a, dar mano draugui prikisa, kad jis dar nebaige univero, nes jau laikas JU paskolas padet ismokinet uz JU nauja nama, kuri savo rankom state ne kas kitas, kaip ju paciu vaikai. musu vaikas jiems ziuriu is tikruju p....va tokios tokeles.
Atsakyti
na ir tiotia Olia blink.gif blink.gif , cia gi islietas mamos sunelis, bek tu nuo jo geriau, nieko gero nebus, nebent palengva keisi ji ir atribosi nuo tevu kuo toliau...

deja, tokios santuokos buna labai sudetingos, tad jei pasirysi, tai zinok, kad kovos lauke gyvensi,,, g.gif g.gif
Atsakyti
NEISIVAIZDUOJU kaip tokia reiktu pamilt doh.gif doh.gif
ir jei sirdyje nera toooo didziulio noro isteket, tai ir netek g.gif , o jo mamule pasiusk kuo toliau gun_rifle.gif gun_smilie.gif
Atsakyti
BEK TUO KUO GREICIAU IR NEATSIGREZDAMA NUO JO!!!!!!!!!!!!!

tavo draugas nieko ir nenuspres ar ims ir nepadarys, nes JIS TO NEMOKA, nes UZ TAI JI VISA LAIKA DARE JO TEVAI, IR TEBEDARO!!! pati tai matai.

jau vien tik faktas, jog tevai VALDINGI, VERCIA SUNU ATSISKAITINETI IR SAKYTI SIKO JIS AR NE, DAR GAL KLASUIA KOKS TAS S.... BUVO!!!! rodo, jog sunmus negyvena savo gyevnimo, UZ JI TAI DARO TEVAI!!!! juolab, jie visiskai negerbia taves,zinodami kad tu is LT, jie sako: DARYSIM TAIP< BUS PAS MUS< KVIESIM TA IR ANA.....

deja, cia zymiai daugiau minusu nei kad pliusu!!! NETEKEK!!!nuo sirdies patariu!!!! aisku, yra maziukas, apsunkinantis padeti, taciau, pati sakai, kad VOK. NERA TAIP BLOGAI VIENISOMS MOTINOMS!!! O beto, kas sako, kad tevas negali savo vaikui alimentu moketi, tegu remia, moka i saskaita, ir t.t. BET NETEKEK!!!!

JEIGU PER TIEK DRAUGYSTES METU NIEKAS NEPASIKEITE< TAI TIKRIA NIEKAS NEPASIKEIS,ARBA PASIKEIS I DAR BLOGESNE PUSE,NES TEVAI SUNELI TIK DAR LABIAU ITAKOS IR SPAUS, o sis neiskentes tokios abipusio spaudimo-tevu, ir tavo( si pozicija suprantama) gali iskresti ir kokia kvailyste, neduok dieve....

Atsiprasau,kad taip tiesiai rasau, bet man tik tokios mintys kyla perskaicius tavaja istorija....
Atsakyti
Lengva pasakyti-bek. O kai po sirdim leliukas gyvena, norisi ir seimos, ir normaliu namu sau ir vaikiukui... ax.gif
Nezinau, kiekvienas sprendimas turetu buti be galo pasvertas ir apsvarstytas.
Jei jautiesi esanti "boba su kiausais", gali bandyti teketi ir kovoti su uosviais, bet tai ilgam g.gif , kol nepastatysi (o gal ir niekad nepavyks) ju i vieta.
Blogiausia, kad taip ir nesupratau, ka palaiko tavo mieliausiasis-tave ar tevus blink.gif . Jei pasitiki savo jegomis ir jo jausmais tau, gali bandyti kelti ultimatumus-deja, tai ne su visais isdega... cry.gif
Plius pamastyk, kaip gyvensit, kai gims vaikas, jei jau dabar uosviai taves nepernesa. Vaikui gimus viskas arba super uzastres, arba susitvarkys (i ka visiskai nepanasu).
Vienzo, bet kokiu atveju tik tu pati gali nuspresti.
O kokioje vietoje sioje istorijoje tavo tevai? Ka sako mama? Klausiu, nes man mama visada budavo pats geriausias ir teisingiausias proto balsas. wub.gif
Atsakyti
Pritariu mjk. Netekek. Gyvenimas musio lauke? Kam tau tai? Jei neatitruks nuo motinos sijono, tai bendro gyvenimo net ateityje neplanuok. Reikia galvoti apie save ir savo kudiki. O tokios tetos Olios tik sveikata eda.
Atsakyti
As irgi manau, kad teketi tikrai neverta.Suprantu, kad bunant nestuke.gif norisi svelnumo, rupescio, vyriskos globos...Bet toj Adamsu seimynelej to nebus nei tau, nei tavo vaikui. Jei jie tokie g.gif , tai galiu nupaisyt ateities scenariju - pagimdziusi ir siek tiek paauginusi vaikeli nores globoti jie, o tu, kad nekankintum ju sunelio, turesi eit dirbti, nes reikes paskola juk seniams grazint..ir dar - susituokus ir santuokoje gimus kudikiui, kai noresi kantrybei baigus issiskirt, bus sunkiau pas save pasiimt vaika, pvz., del turtines padeties..Manau, kad geriausia bandyt palaikyt salyginai normalius santykius su vaiko tevu, o gimus vaikui, nustatyt tevyste ir priverst vyreli moket alimentus, nes, kaip suprantu, jo valdingi teveliai gali tai uzprotestuot..Atvirai pasakius, cia ne vyras, jei nesugeba uz savo mylima moteri pastovet.
Atsakyti
Oi kaip tau nepavydziu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif teoriskai geriausias variantas mesti ji kuo greiciau. bet dar reikia pagalvot ir apie ati, kad galimas daiktas, jog jo tevai uzprotestuos, kad vaikas su tavim gyventu ir tu turesi elimentus moketi. jei jie tokie kaip rasai, tai labai galimas dalykas. arba jei ir per pykcius leistu tau ji auginti, tai manau, kad neduotu ramybes - nuolat vazinetu ir aiskintu, kaip viska negerai darai. o is to, kad taviskis labai abstrakciai sneka apie vestuves, na nieko konkretaus nepasako tik mykia, sprendziu, kad jis nenori taves vesti, o ji vercia tevai. neisisvaizduoju, kaip tokiu metu vyras butu taip priklausomas nuo tevu. jei ji ta kontrole labai erzina ir jis noretu issivaduoti nuo to, tai jis gali pradeti daryti viska priesingai nei sako tevai. na jei susituoksit, tai jis viena grazia diena gali ir su tavim skirtis uzsimanyti, jei pagrindine vestuviu priezastis buvo jo tevu spaudimas. geriausia butu tau ir draugui pakeisti gyvenama vieta. pasakyk jam, kad sutiksi teketi, jei tik jis sutiks pradeti nauja gyvenima, kuriame jo tevai vaidins kiek imanoma mazesni vaidmeni, pradzioje gal ir is vis jokio. bet aisku taip viskas atrodo mano akimis is salies. realiame gyvenime viskas daug sunkiau. stiprybes tau
Atsakyti
Mano nuomone, palankiausias sprendimas tau neteketi. Gyventi kartu - taip, bet neteketi. Paziureti kaip jusu santykiai klostysis toliau, pagaliau leisti sau subresti, suprasti ko is tiesu nori.Vaikeli gimdyk butinai, bet netekek. Jei neduok dieve, paskui reiktu issiskirti, netektu pereit skyrybu teisme. Pagaliau tavo vyras, jei jis dabar abejoja ir pagaliau tu jei abejoji susivoksite savo jausmuose. O susituokti spesi visada. Nes anspaudas ne visada kazka keicia.
Atsakyti
Tikrai nepatariu veltis į šią košę. Geriau grįžk į Lietuvą, o Tavo brangutis, jei esi Jam svarbi, keliais atšliauš iš paskos.
Atsakyti
aciu uz patarimus. hmm, na nera jis toks ir blogas, mano brangusis. jsi tiesiog per daug su jais bedrauja ir pasiduoda ju itakai. beje, per 3 metus situacija pagerejo apie 30% mano nuomone. as tiesiog jam iskeliau ultimatuma-telefoniniai pokalbiai 1 k per savaite, vizitai-1k. i 3 savaites. jis "pasirase", nes pats mato, kad taip bus geriau. be to, jis labai bijo mane prarasti, nes jau buvau ji del tevu kaltes palikus. jis pasikeite.
be to, ir tie jo tevai nera VISADA tokie. jiems tik "uzplaukia". aisku, tai nieko nekeicia, bet jie nera kokie monstrai.
tiesiog as jiems dar niekada nesu nieko i akis pasakius. dabar tiesiog su jais nebendrausiu pusmeti, o paskui, kai pktis atlegs, nustatysiu savo aiskias ribas. tegul daro ka nori-as irgi ne gelezine ir galiu but isvesta is kantrybes...
o del vestuviu palauksiu, ner cia ko skubet. svarbiausia kad vaikas tures teva ir netgi labai gera (tuo esu 500% tikra) ir mane, mamyte.
o seniams pasakysiu- mociutes ir seneliai "taip nesielgia"...
Atsakyti
QUOTE(Borderline @ 2005 02 16, 06:59)
aciu uz patarimus. hmm, na nera jis toks ir blogas, mano brangusis. jsi tiesiog per daug su jais bedrauja ir pasiduoda ju itakai. beje, per 3 metus situacija pagerejo apie 30% mano nuomone. as tiesiog jam iskeliau ultimatuma-telefoniniai pokalbiai 1 k per savaite, vizitai-1k. i 3 savaites. jis "pasirase", nes pats mato, kad taip bus geriau. be to, jis labai bijo mane prarasti, nes jau buvau ji del tevu kaltes palikus. jis pasikeite.
be to, ir tie jo tevai nera VISADA tokie. jiems tik "uzplaukia". aisku, tai nieko nekeicia, bet jie nera kokie monstrai.
tiesiog as jiems dar niekada nesu nieko i akis pasakius. dabar tiesiog su jais nebendrausiu pusmeti, o paskui, kai pktis atlegs, nustatysiu savo aiskias ribas. tegul daro ka nori-as irgi ne gelezine ir galiu but isvesta is kantrybes...
o del vestuviu palauksiu, ner cia ko skubet. svarbiausia kad vaikas tures teva ir netgi labai gera (tuo esu 500% tikra) ir mane, mamyte.
o seniams pasakysiu- mociutes ir seneliai "taip nesielgia"...

na va, cia jau pradedi pati ginti tai, ka neseniai peikei doh.gif
na liurbis tas tavo vyras, visi tokie kurie mamyciu klauso g.gif dar nesuvokiu, KODEL JIEMS NEPASAKAI VISKO I AKIS KA GALVOJI ? KODEL TYLI KAIP MELNIKAITE ? jie tau tokius vejus sneka, o tu tyli. jau kruva temu skaiciau ir nesuvokiu kaip tiek daug zmoniu gali leistis zeminami ir turi kantrybes tyleti blink.gif as ne is tu, as viska aiskinuosi cia ir dabar, gal del to mano seimoje/gimineje nera tokiu problemu g.gif
Atsakyti