Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Tęsiam toliau 4u.gif

Sena tema čia http://www.supermama...howtopic=152292 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuika1 @ 2007 08 29, 10:08)
Mes irgi buvom Paštuva labai patenkinti, pernai ten šventėm grupiokų susitikia - aplinka užtikrinta


Gal galima kontaktus Pastuvos sodybos? Kiek zmoniu telpa nakvynei?
Atsakyti
QUOTE(Piene123 @ 2007 08 30, 14:02)
Gal galima kontaktus Pastuvos sodybos? Kiek zmoniu telpa nakvynei?



Nueik čia http://www.countrysi...s/mini/?rid=473


mirksiukas.gif
Atsakyti
Visai neblogai atrodo ir kainos nesikandzioja smile.gif
Atsakyti
Mes tai mąstom apie Petronių dvarelį, bet žinai ,kaip ir visur - reik nuvažiuoti ir pakalbėti , nes būna internete vis kas nors ne taip smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sentinel: 31 rugpjūčio 2007 - 07:22
Sveikos,
as tai uzsisakiau Bernatoniu sodyba Kulautuvoje... nuvaziavome ir viskas mums patiko smile.gif
Atsakyti
Vis negalime apsispręsti g.gif
PETRONIŲ DVARELIS AR ROKO SODYBA ?
Atsakyti
QUOTE(vilmutute @ 2007 08 31, 14:19)
Sveikos,
as tai uzsisakiau Bernatoniu sodyba Kulautuvoje... nuvaziavome ir viskas mums patiko smile.gif

Kokia kaina kitiems metams???? Man irgi labai svarbu smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif ,cia ziuriu raso pagrinde tik apie sodybas,o mes galvojam daryti viena diena ir ieskom kokios kavines ar tai restorano,na vietos kur sveti vestuves biggrin.gif ,kad butu Kaune apie 40zmoniu ir nelabai brangu.Gal galit kanors pasiulyti labai jums aciou.Na mano vestuves bus tik kita vasara bet jau pradedu planuoti nes gyvenu siuo metu ne Lietuvoj ir labai sunku kanors susirasti.
Labai praverstu jusu rekomendacijos smile.gif .
Siaip maciau zemyn upe lygtai visai nieko,tik dar nesiskambinau.Gal kas ten sventet savo vestuves?Gal yra kokiu nors atsiliepimu?
Atsakyti
Mes sutareme viena zmogui dviem dienos po 130 litu.Na nezinau kaip bus kitais metais, bet neturetu brangti smile.gif

QUOTE(juodoji_nasle @ 2007 08 31, 16:52)
Kokia kaina kitiems metams???? Man irgi labai svarbu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2007 08 31, 16:22)
Vis negalime apsispręsti  g.gif
PETRONIŲ DVARELIS AR ROKO SODYBA ?

as tai rinkciausi Petroniu dvareli ax.gif man ten super thumbup.gif ir svarbiausiai, kad nei vieno blogo atsiliepimo negirdejus, o va apie Roko sodyba yra visokiu nuomoniu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, drasiai rekomenduoju kaimo turizmo sodyba Saulyne smile.gif pati ten pries daugiau nei menesi atsvenciau savo vestuves ir tikrai nenusivyliau.Kaina normali-130 zmgui, o i tai ieina maistas ir nakvyne. Seimininkai labai malonus, nenusivylem.Maistas na gal ir neispudingas, bet normalus, skanu paprasta. Beje turi labai grazia lauko pavesine kurioje labai visiems sveciams patiko smile.gif jei norite pasiziueti, jie turi savo internetini puslapi www.saulyne.com
Atsakyti