Įkraunama...
Įkraunama...

Šv. Pranciškaus

Может у кого дети ходят эту школу 4u.gif
Объеденимся поговорим drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernoja: 02 sausio 2014 - 18:17
Eina... kol kas. Pradinę labai šauniai pabaigėm, o dabar vis galvoju, kad kitur pasižvalgyti reikėtų.
Daug kas priklauso nuo to į kokią klasę patenka vaikas. O šiemet ir mokytojų daug pasikeitė, taip kad galvosim ką toliau daryti
Atsakyti
QUOTE(Šiaurė @ 2007 08 30, 04:22)
Может у кого дети ходят эту школу 4u.gif
Объеденимся  поговорим drinks_cheers.gif



jei yra galimybe leisk i kita mokykla
Atsakyti


ДЕВОЧКИ ДАВАЙТЕ ДРУЖИТЬ 4u.gif

ЕСЛИ НИ КАК НЕ ОТПРАВИТЬ В ДРУГУЮ ШКОЛУ, ТАК И МЫ СМОЖЕМ, ЧТО НИ-БУДЬ СДЕЛАТЬ И ТУТ, ЕСЛИ НИ МЫ ТО КТО ЖЕ g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jola5 @ 2007 10 01, 22:08)
jei yra galimybe leisk i kita mokykla

Kodėl taip siūlote?
Sūnus šiemet baigia pradinę ir Julijanavos vid. mums artimiausia mokykla. Todėl tikrai labai aktualu, kas joje negerai.
Atsakyti


aifa - как пойдешь так и поймешь, если учителей нельзя упросить оценки писать в пажимю книгелю , у них времени - нет
Надеемся поймать на рождество педсовет школы biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aifa @ 2007 10 26, 22:17)
Kodėl taip siūlote?
Sūnus šiemet baigia pradinę ir Julijanavos vid. mums artimiausia mokykla. Todėl tikrai labai aktualu, kas joje negerai.


Mano sūnus lanko pradinę mokyklą ir viskas puiku, bet visi "pataria" neleisti į vidurinę g.gif g.gif g.gif Tiesa, neteko bendrauti su žmogumi, kuris pats būtų baigęs šią mokyklą, o tikėti vien "pliatkais" nesinori.

Gal galėtumėte mamos, kurių vaikai lanko šią mokyklą pasidalinti įspūdžiais. Gal nėra taip jau viskas blogai g.gif g.gif
Atsakyti
Tikrai ne iš piršto laužti tie pletkai 4u.gif Nors aš taip pat nebaigus šios mokyklos, aš baigus J.Dobkevičiaus, kuri yra netoli panoramos ant Aleksoto kalno, bet kadangi šios mokyklos yra sąlyginai netoli viena nuo kitos, tai ir apie Julijanavos mokyklą daaaaug visko esu prisiklausius, ir kas "keisčiausia" tik blogo. unsure.gif
Tarkim, faktas, kad iš mūsų mokyklos visi padugnės, kuriuos išmesdavo, labai drąsiai pereidavo į julijankę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katuka @ 2008 02 19, 09:20)
Tikrai ne iš piršto laužti tie pletkai  4u.gif Nors aš taip pat nebaigus šios mokyklos, aš baigus J.Dobkevičiaus, kuri yra netoli panoramos ant Aleksoto kalno, bet kadangi šios mokyklos yra sąlyginai netoli viena nuo kitos, tai ir apie Julijanavos mokyklą daaaaug visko esu prisiklausius, ir kas "keisčiausia" tik blogo.  unsure.gif
Tarkim, faktas, kad iš mūsų mokyklos visi padugnės, kuriuos išmesdavo, labai drąsiai pereidavo į julijankę  4u.gif


Ačiū už Jūsų nuomonę 4u.gif
Man teko girdėti, kad dabar yra atėję naujų, gerų mokytojų g.gif g.gif g.gif Bet vėl "teko".
Gal yra pasikeitimų ir į gerąją pusę. Labai laukiu nuomonių iš "dabar" 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina @ 2008 02 19, 13:13)
Ačiū už Jūsų nuomonę  4u.gif
Man teko girdėti, kad dabar yra atėję naujų, gerų mokytojų  g.gif  g.gif  g.gif  Bet vėl "teko".
Gal yra pasikeitimų ir į gerąją pusę. Labai laukiu nuomonių iš "dabar"  4u.gif  4u.gif



Na, maniškiai abu šiemet pradėjo 5 klasę šioje mokykloje. Buvo šiek tiek bėdų su lietuvių kalbą, bet dabar pasikeitė mokytoja, tai viskas normaliai. Nors, kaip ir vcaikams sakiau - nei vienoje mokkloje nei viena mokytoja su šauktu žinių neįkrės - patys turit makintis ir stengtis. Kol kas nesigailiu. Planavau perkeltiį kokią Dariaus ir Girėno, bet kai pasiskaičiau, tai persigalvojau labai greitai. O nuo 9 klasės patiemas vaikams jei bus noras, galės bandyti į kokią nors gimnaziją.

O dėl Dobkevičiaus - yra tekę laaabai nemažai tiesiogiai susidurti doh.gif Tikrai yra gerų mokytojų. Bet bendra tvarka ir kai kurie dalykai tikrai nėra žavintys ir į ją persikelti minčių nėra. nono.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(la_bamba @ 2008 02 26, 21:15)
Na, maniškiai abu šiemet pradėjo 5 klasę šioje mokykloje. Buvo šiek tiek bėdų su lietuvių kalbą, bet dabar pasikeitė mokytoja, tai viskas normaliai. Nors, kaip ir vcaikams sakiau - nei vienoje mokkloje nei viena mokytoja su šauktu žinių neįkrės - patys turit makintis ir stengtis. Kol kas nesigailiu. Planavau perkeltiį kokią Dariaus ir Girėno, bet kai pasiskaičiau, tai persigalvojau labai greitai. O nuo 9 klasės patiemas vaikams jei bus noras, galės bandyti į kokią nors gimnaziją.

O dėl Dobkevičiaus - yra tekę laaabai nemažai tiesiogiai susidurti  doh.gif  Tikrai yra gerų mokytojų. Bet bendra tvarka ir kai kurie dalykai tikrai nėra žavintys ir į ją persikelti minčių nėra.  nono.gif  schmoll.gif


Aš esu baigus Julijanavos mokyklą, baigiau super gerais pažymiais, o kai įstojau į universitetą supratau, kad nieko nemoku. Kiek žinau, jos kaip mokyklos reitingai Kaune yra vieni žemiausių.
Atsakyti
QUOTE(varenė @ 2008 03 30, 11:50)
Aš esu baigus Julijanavos mokyklą, baigiau super gerais pažymiais, o kai įstojau į universitetą supratau, kad nieko nemoku. Kiek žinau, jos kaip mokyklos reitingai Kaune yra vieni žemiausių.



aš baigiau kitą mokyklą, irgi baigiau medaliu, bet aukštojoje buvo tas pats. taip kad tai ne vienos mokyklos problema. unsure.gif

o šiaip tai gal čia man atrodo (kaip kiekvienai mamai tongue.gif ), kadmano vaikai pakankamai supratingi umn.gif , kiek gali mokosi, dar mes su vyru namie spustelim. O kai reiks į 9 klasę, patys dalyvaus priimant sprendimą, ar likti šitoj mokykloj, ar pereiti į kurią nors gimnaziją
Atsakyti