Įkraunama...
Įkraunama...

SONATINOS receptu fanes

Sveikutes, merginos nera Sonatinos nenusiminkim, galim dalntis jos receptu isbandymais tarpusavyje, ir viena kitai padeti.

As pvz. jau gaminau:
zuvis prancuziskai - nu nerealiai skanu, jau kelis kartus gaminau.
makaronu lizdelius - irgi super duper, pora kartu gaminau, tik juos galima kepti ne tik keptuveje , o ir orkaiteje, tada manau geraiau apskrustu, dar skaniau butu.
kotletai su sufle kepurelemis - nu dieviskai skanu, sveciai net gyre, o vyras alpsta nuo mano sugebejimu gaminti ir slapcia dekoja tai paslaptingai SONATINAI. Bu anksciau mazai ji lepinau.
napoleonas su bananais keptuveje keptas- vargau vargau su tais lakstais, bu jie labai greit kepa, reik suktis greitai, tai geriau kaip sonatina sake is karto issikocioti visus lakstus, gal vaizdas torto ne koks bet skonis thumbup.gif , nu sakes. kuo ilgiau stovi tuo skanesnis. As ant virsaus uzlydziau sokolado, mmmmm kaip gardu. ir greita.
Italiskos salotos- nu pasaka, galima improvizuoti, padaza dariau is medaus, garstyciu, citrinos ir balzamiko padazo. Paskui pabandziau uzsimaisyti su light Helmans majonezu, nu dar skaniau buvo smile.gif
blynus irgi isbandziau ir su apelsinais ir su bananais nerealu.
siandien gaminsiu vistiena su apelsinu glazura.
savaitgali kalakutienos zzuiki darysiu sveciam.

Kas keisciausia darai pirma karta patiekalus, o gaunasi nerealiai viskas.

Na neliudekim kad jos nera, gal uzsuks i musu tema kai pamatys Sonatina, gal dar imes mums koki receptuka smile.gif wub.gif
Atsakyti
Pritariu thumbup.gif
Pati irgi turėjau tokią idėją. Juk tikrai galim čia toliau diskutuoti apie Sonatinos receptus, o išbandžiusios vieną ar kitą receptą gali patarti kitoms, jei kas neaišku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnužė @ 2007 08 30, 16:55)
Pritariu  thumbup.gif
Pati irgi turėjau tokią idėją. Juk tikrai galim čia toliau diskutuoti apie Sonatinos receptus, o išbandžiusios vieną ar kitą receptą gali patarti kitoms, jei kas neaišku  mirksiukas.gif



bet jau dabar pamaciau kad sonatina sukure savo tinklapi
http://sonatinos-receptai.blogspot.com
ten ji deda savo naujuosius receptukus, galime aptarti ir juos drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas, Sonatinos fanės. Kaip gaila, kad nebeliko jos temelės... Aš čia specialiai užbėgau, nes maniau, kad Sonatina man galės patarti... Būtinai šiandien turiu rasti kažkur pirkti riešutų sviesto, gal kartais žinote, kokiam prekybos centre jo būna ir prie kokių prekių jis padėtas? Būčiau laaaabai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Kaip faina, kad Sonatina atidarė savo puslapiuką thumbup.gif dabar ir toliau galėsiu gaminti jos patiekalus. O šiaip esu išbandžius jau nemažai jos receptų:

1 vištieną su daržovėmis jogurto padaže,
2 varškės apkepą,
3 kalakūtienos vyniotinį su sūriu,
4 lazaniją su baltu padažu,
5 manų kruopų apkepą,
6 lietinius blynus,
7 keptus ryžius su malta kiauliena ir ananasais,
8 švelnius grietininius lietinius,
9 varškės keksą su šokolado gabaliukais,
10 kalakūtienos zuikį su sūriu,
11 keptus varškėčius,
12 balandėlių apkepą,
13 jogurtinius blynus,
14 varškinius blynus,
15 kiauliena su grybais vyno ir grietinėlės padaže.

viskas buvo labai labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
Smagu, kad temele nenutruksta! vakar kaip tik kepiau bandeles su suriu ir cesnakais, niam niam kaip skanu thumbup.gif . Man visalaik virtuve budavo kancia, bet sonatinos receptai tokie paprasti, jog pradeda patikti gaminti blush2.gif smile.gif . Sekmes visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egloja @ 2007 08 31, 13:23)
Smagu, kad temele nenutruksta! vakar kaip tik kepiau bandeles su suriu ir cesnakais, niam niam kaip skanu  thumbup.gif . Man visalaik virtuve budavo kancia, bet sonatinos receptai tokie paprasti, jog pradeda patikti gaminti  blush2.gif  smile.gif . Sekmes visoms  4u.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Man irgi virtuve buvo kazkas is fantastikos skyrelio doh.gif bet su Sonatinos receptais viskas puiku thumbup.gif
Siandien kepiau modeliu kojeles thumbup.gif thumbup.gif ydaras buvo su pievagrybeis,morkom ir svogunu bei lydytu suriu essen.gif laaabai skanios ir grazios thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimuze: 31 rugpjūčio 2007 - 13:21
QUOTE(Niktė @ 2007 08 31, 06:39)
Labas, Sonatinos fanės. Kaip gaila, kad nebeliko jos temelės... Aš čia specialiai užbėgau, nes maniau, kad Sonatina man galės patarti... Būtinai šiandien turiu rasti kažkur pirkti riešutų sviesto, gal kartais žinote, kokiam prekybos centre jo būna ir prie kokių prekių jis padėtas? Būčiau laaaabai dėkinga  4u.gif


Kadaise pirkau Maksimoje, prie Nutellos ir panašių kremų.
Atsakyti
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif su fanem,manau daznai susitiksim pas Sonatina svetainei.
Atsakyti
QUOTE(zyliukas @ 2007 08 30, 15:57)

Mergaites, idejai, kad reikia tokios temos as pritariu, tik... argi taip sunku perskaityt nauju temu kurimo taisykles pries spustelint "sukurti nauja tema"? nono.gif Temu pavadinimai rasomi LIETUVISKOMIS RAIDEMIS.

p.s. disclaimer: pati rasau nelietuviskomis, nes esu toli nuo LT ir naudojuosi svetimu kompiuteriu. bet kaip tik del to siuo metu susilaikau nuo nauju temu kurimo mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes fanes....gerai ,kad atsirado si temike thumbup.gif Pasigirsiu savo darbu....kepiau pries kelias dienas...

user posted image

.....vadinasi jis Aharoni obuoliu pyragas thumbup.gif ,super lengvai gaminasi...super skaniai valgosi,pemeginkit mirksiukas.gif
Ir tikrai dar meginsiu daryti su slyvomis


Atsakyti
Šaunuolė Sonataina, kad atidarė savo tema 4u.gif . Nesupratau tik kodėl ją uždarė čia g.gif
Atsakyti