Įkraunama...
Įkraunama...

Abrazija po gimdymo

Mielos mamos, prašau pasidalinti patirtimi tas, kurioms po gimdymo buvo atlikta abrazija. Ar ta procedūra jums buvo gerai atlikta, ar po to neiškilo kokių nors problemų ar komplikacijų?

Man abraziją darė po abiejų gimdymų, pirmąjį kartą dėl to, kad placenta nepilnai pasišalino, o po antrojo ji išvis neatsidalino. Dabar po gimdymo praėjo kiek daugiau nei 2 mėn. ir jaučiu, kad kažkas lyg ir negerai verysad.gif . Pas savo ginę einu tik po 1,5 sav. ir kažkaip neramu, bijau uždelst, kad neįsivaryčiau kokios rimtesnės bėdos. Bandžiau užsiregistruoti pas kitą, draugės rekomenduotą ginekologę, bet šioji, išgirdusi dėl ko noriu kreiptis, pareiškė, kad turiu važiuoti ten, kur gimdžiau. Tik aš to daryti visai nenoriu schmoll.gif , nes jei jau jie ten sugebėjo man kažką pridirbt, tai antrąkart pas tuos pačius "auksarankius" patekt tikrai nesinori cool.gif

Atsakyti
QUOTE(jurk @ 2007 08 30, 18:24)
nes jei jau jie ten sugebėjo man kažką pridirbt, tai antrąkart pas tuos pačius "auksarankius" patekt tikrai nesinori  cool.gif

Nenuvažiavus- nesužinosi, ar tikrai pridirbo, ar kitokios problemos mirksiukas.gif Man po pirmo vaiko darė, nes irgi placentos gabaliukas atplyšo. Gijau tikrai ilgiau, nei po antro sklandaus gimdymo.
Taip kad nesibaimink, o važiuok- ir pirmiausia pas savo poliklinikos ginekologę. Nelabai suprantu, kam važiuot pas gimdymą priėmusius gydytojus...
Atsakyti
Man dare abrazija po dvynuku gymdymo, nes viena placenta suplyso viduje ir as daug kraujojau. Gymdziau Antakalnyje. Pirma diena buvo blogai man, negalejau atsistoti visai, net pampersa man uzdejo. Antra diena geriau, bet buvo silpna. Trecia diena lyg visai jau geriau, bet pasirode, kad netekau daug kraujo per gymdyma ir pripazino man mazakraujyste, tai 2 savaites valgiau po 3 hematogenus per diena. Po to man pasiule perpilti kraujo, bet as atsisakiau ir dabar nesigailiu. wink.gif
Papildyta:
Del pacios ligonines--tai siaubas!!! Man ne patiko. Kam idomu, galesiu papasakoti.
Atsakyti
QUOTE(erikanov @ 2007 08 31, 09:31)
Man dare abrazija po dvynuku gymdymo, nes viena placenta suplyso viduje ir as daug kraujojau. Gymdziau Antakalnyje. Del pacios ligonines--tai siaubas!!! Man ne patiko. Kam idomu, galesiu papasakoti.


Aš irgi gimdžiau Antakalnyje drinks_cheers.gif . Pats gimdymas praėjo sklandžiai, bet va po to, tai nežinau, kadangi buvau po narkoze, tai negaliu objektyviai vertinti.
Atsakyti
O kas ta ambrazija g.gif Tik nesijuokit blush2.gif kad nezinau pagimdziau du vaikus ir pirma kart girdziu ta zodi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2007 09 04, 14:46)
O kas ta ambrazija g.gif Tik nesijuokit blush2.gif kad nezinau pagimdziau du vaikus ir pirma kart girdziu ta zodi blush2.gif


abrazija - tai gimdos gleivinės išvalymas, paprastai atliekamas su narkoze mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurk @ 2007 09 06, 16:50)
abrazija - tai gimdos gleivinės išvalymas, paprastai atliekamas su narkoze  mirksiukas.gif

Aisku aciu uz paaiskinima ax.gif
Atsakyti
Man ir po mazosios dare abrazija.Jokiu nusiskundimu neturejau,viskas gana greitai susitvarke.Tiesa gimdziau Kaune II-oj ligoninej,tai labai buvau nepatenkinta akusere,nes iskruvinau patalyne ir ji mane apreke schmoll.gif ,karve.
Atsakyti
Man po pirmojo vaiko darė abraziją, tai nieko, viską gerai išvalė ir sutvarkė, tik po to labai ilgai gimda skaudėjo ir kraujavo žymiai ilgiau, nei po antro. Antrą kartą placenta pasišalino kuo puikiausiai ir nieko nebereikėjo daryti thumbup.gif
Atsakyti
Pirmaji vaikeli gimdziau Vilniuje, antakalnio klinikose, tai po gimdymo kiek pamenu tik kruva daktaru suleke, nes placenta sunkiai atsidalino (o gal ir buvo priaugusi, bet man to niekas nepasake)ir prasidejo kraujopludis. Gryzus namo pasaliniu kokiu tai pasekmiu nepastebejau.
Antraji vaikuti gimdziau jau Klaipedoje, tai po gimdymo akusere pasake, kad viskas ok, po keliu dienu isleido namo, nors jau gimdymo namuose pradejo eiti lauk didziuliai kraujo kresuliai ir pilva skaudejo ziauriai...Man paaiskino, kad cia po antro vaikelio gimda skausmingiau traukiasi, todel viskas normalu...
Gryzus namo, penkta para jau negalejau normaliai is lovos atsikelt, smarve (is to galo) nezmoniska, toks jausmas, kad is vidaus puni, o ir skausmas nezmoniskas, regis ne tik pilva, bet ir visa gera vieta kas pleista istates plestu...Zodziu teko gryzti i ta pacia ligonine, kur gimdziau, gimdos valymui, su pilna narkoze...
Po to pasekmes jauciau dar ilgai, prasidejo visokie gimdos uzdegimai ir pan...
Sikart pries gimdant trecia - jau buvau ispejusi gydytoja, kaip buvo ankstesniais kartais, todel paprasiau kad kuo atidzaiusiai apziuretu ir ko nors nepaliktu. Po gimdymo, deja placenta is viso neatsidalino ir teko su narkoze daryti gimdos valyma...Dabar po gimdymo praejo jau 10 dienu, pilvo neskauda, tikiuosi kad gimda susitrauks iki reikiamo dydzio be jokiu komplikaciju... Savo gyd. pasirodysiu po 6 sav. - ziuresim kaip bus...

Bahama mama, kaip tau sekesi? ka gydytojai pasake po apsilankymo? ar viskas gerai?
Atsakyti
Gimdziau kovo mn.Tyzenhauzu gimdymo namuose,liko placentos dalele.Nors isleidziant sake viskas gerai.Ilgai kraujavau ir kvapas atsirado nemalonus,visalaik atrode,kad dar gimdysiu,nes toks jausmas buvo jauciamas makstyje.Ejau pas ginekologa skyre leidziamu vaistu,sake bus gerai.Nepadejo,tada kreipiausi i kita ginekologa,sis paaiskino,kad reikia daryti ambrozija ir jokie vaistai nepades,nes uzsitrauke gimda.Skyre siuntima,nuvykau i tyzenhauzu ligonine,cia paziurejo,sako dar pagerkite antibijotiku ir susitvarkys.Pageriau savaite,arkliskom ozem.Po savaites nuvykau pasitikrinti,ar viskas gerai.Gyd.paziurejo tik ant lektuvo vadinamo ir sako ,viskas gerai.O jei ka jausite,ar bus blogai,kelia zinot ateisite.Dar paklausiau ar ochoskopo nedarys,ji pasake kad nera tam butinybes.As vel nulekiau pas savo ginekologa,jis pakraupias tokiu elgesiu.Padare apziura,o ten padaugejo tu kresuliu.Dabar siunte i Antakalnio klinikas,ten apziurejo ir pareiske,kad reikia daryti operacija stetoskopija,nes ambrozija gali buti jau nepatikima.Taip kad laukiu liepos 1d.tada pagaliau tikiuosi galas.
Stai kaip dirba musu medikai. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(inis @ 2009 06 10, 15:01)
Gimdziau kovo mn.Tyzenhauzu gimdymo namuose,liko placentos dalele.Nors isleidziant sake viskas gerai.Ilgai kraujavau ir kvapas atsirado nemalonus,visalaik atrode,kad dar gimdysiu,nes toks jausmas buvo jauciamas makstyje.Ejau pas ginekologa skyre leidziamu vaistu,sake bus gerai.Nepadejo,tada kreipiausi i kita ginekologa,sis paaiskino,kad reikia daryti ambrozija ir jokie vaistai nepades,nes uzsitrauke gimda.Skyre siuntima,nuvykau i tyzenhauzu ligonine,cia paziurejo,sako dar pagerkite antibijotiku ir susitvarkys.Pageriau savaite,arkliskom ozem.Po savaites nuvykau pasitikrinti,ar viskas gerai.Gyd.paziurejo tik ant lektuvo vadinamo ir sako ,viskas gerai.O jei ka jausite,ar bus blogai,kelia zinot ateisite.Dar paklausiau ar ochoskopo nedarys,ji pasake kad nera tam butinybes.As vel nulekiau pas savo ginekologa,jis pakraupias tokiu elgesiu.Padare apziura,o ten padaugejo tu kresuliu.Dabar siunte i Antakalnio klinikas,ten apziurejo ir pareiske,kad reikia daryti operacija stetoskopija,nes ambrozija gali buti jau nepatikima.Taip kad laukiu liepos 1d.tada pagaliau tikiuosi galas.
Stai kaip dirba musu medikai. verysad.gif


Na sekmes tau 4u.gif . Tikiuosi pagaliau uzsibaigs tavo bedos. 4u.gif


Man su antru gimdymu irgi dare, bet lygtais tvarkosi normaliai. Gimdziau Trakuose.Tik pirma diena, pamenu is lovos kai atsistojau, tai geru 10 min. stovejau pasilenkus, nes taip silpna buvo doh.gif Tik ,va man jau eina trecia savaite, o vis dar kur kirpo, siules nesugijo doh.gif Jau buvau kelias dienas pradejus ir sedeti, viskas kaip ir normaliai uvo, o dabar kraujuot pradejo...Tai vel teks gulineti unsure.gif Tikiuosi blogiau nebus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skorpione: 13 birželio 2009 - 09:49