Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip dabar susipažįsta poros?

Apklausa: Kaip susipazinote su saviskiu (saviske) (274 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Tai va labai susidomejau siuo klausimu,ar is tiesu yra taip,kad dabar dauguma poru susipazista visagalio interneto pagalba?
Pati su dabartiniu susipazinau tiesiogiai-susitikom univere, su pries tai buvusiais irgi pirma pasimatem -po to jau mezgem rysi. Bet kiek pasneku su draugem visos antra pora susizvejojo internete,tai one,tai kitu panasiu puslapiu pagalba, tai ar cia isties taip blink.gif bigsmile.gif ?
Atsakyti
Gal labai banalu, bet susipazinom bare. Niekada nebuvau internetiniu draugysciu salininke. schmoll.gif Megstu susipazinti ''gyvai'', paflirtuoti, ziureti i akis, kalbetis, girdeti balsa tongue.gif
Atsakyti
tai va man ir kazkaip neaisku,kaip cia sustinkam pora menesiu pasisnekeje virtualiai ir tipo jau pora-vis tiek gi kaip svetimas zmogus dar,o cia taip staigiai poruotis reikia. blink.gif
Atsakyti
O man keisčiausia kai bendraujant virtuoliai prisipažysta , kad myli, nesąmonė kažkokia, tokiais žodiais negalima juokauti, pirma dar ir susitikti reikėtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2007 08 31, 11:40)
O man keisčiausia kai bendraujant virtuoliai prisipažysta , kad myli, nesąmonė kažkokia, tokiais žodiais negalima juokauti, pirma dar ir susitikti reikėtų smile.gif

drinks_cheers.gif
man internetines pazintys atrodo visai nieko, jei tai nera ilgalaikis susirasinejiams ir iliuziju kurimas - tiesiog pora laisku apsikeitus einama i susitikima, o tada ir aisku, ar yra kibirkstele, ar ne ax.gif
nes susirasineti milijona dienu, o po to susitikus netureti apie ka kalbeti tai man schmoll.gif nesuprantu to
siaip pazintys internetu toks pats normalus kontaktu apsikeitimo budas ir priemone susitikti kaip ir susipazinimas bare rolleyes.gif
Atsakyti
dazniausiai dabar susipazystama internete, tai greiciausias ir efektyviausias budas.
Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2007 08 31, 09:11)
dazniausiai dabar susipazystama internete, tai greiciausias ir efektyviausias budas.

...toks neromantiškas ir banalus...
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2007 08 31, 12:29)
...toks neromantiškas ir banalus...

..romantikos prireike matai, svarbu rezultatas, nesvarbu kaip!
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2007 08 31, 12:29)
...toks neromantiškas ir banalus...

Bare - daug romantiškiau ir taip nebanalu...
Atsakyti
Su dabartiniu per draugus...su ex kartu studijavom..dar pries tai per isvyka...dar pries tai gyvo garso koncerte po atviru dangumi...visaip
Atsakyti
o gal bare bus neįtikėtina situacija, o svarbiausia gyvai, o ne virtualiai...
Papildyta:
QUOTE(Viesulas @ 2007 08 31, 09:33)
..romantikos prireike matai, svarbu rezultatas, nesvarbu kaip!

Prireikė matai...o kam jos nereikia? tiek to atsiprašau, gal kai kam jos nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Selija @ 2007 08 31, 11:00)
tai va man ir kazkaip neaisku,kaip cia sustinkam pora menesiu pasisnekeje virtualiai ir tipo jau pora-vis tiek gi kaip svetimas zmogus dar,o cia taip staigiai poruotis reikia.  blink.gif

Na būna, kad žmonės ir troleibuse susitikę pirmąją dieną supranta, kad bus pora, tad kuo blogiau prieš tai porą mėnesių dar ir virtualiai pabendravus? Žmogus sakyčiau tuomet mažiau svetimas. O meilės prisipažinimai, kai žmonės net vienas kito nematę, žinoma tėra muilo burbulas.
Papildyta:
QUOTE(Niurzgike @ 2007 08 31, 11:40)
O man keisčiausia kai bendraujant virtuoliai prisipažysta , kad myli, nesąmonė kažkokia, tokiais žodiais negalima juokauti, pirma dar ir susitikti reikėtų smile.gif

Tai nereiškia, kad tokie žmonės nėra įsimylėję, tik klausimas ką - paprastai savo susikurtą idealą, kurį daugmaž atitinka pašnekovas, o informacijos stygių kompensuoja vaizduotė.
Papildyta:
QUOTE(Niurzgike @ 2007 08 31, 12:29)
...toks neromantiškas ir banalus...

Na kodėlgi? Nebūtinai. Argi ne romantika, kaip senais senais laikais, rašyti viens kitam "gromatėles", laukti susitikimo, prisisvajoti būtų nebūtų dalykų, tikėti lemtingu atsitiktinumu ir pan.? Čia jau kaip kas supranta tą romantiką.

O "greičiausias ir efektyviausias" būdas tai dažniausiai tokiu atveju, kai ieškoma, atsiprašant, patelės/patinėlio vienai nakčiai - tokie žmonės aišku irgi randa ko ieškoję.
Atsakyti