Įkraunama...
Įkraunama...

Pėdų ir rankų niežulys

gal kuriai is mamyciu teke susidurt su pedu niezuliu nestumo metu? esu 35 savaites nescia ir jau kokio savaite kenciu beprotiska pedu ir koju pirstu niezuli, kuris vakarop suintensyveja. tuoj visa oda nukasysiu blink.gif o jausmelis toks, kad nors is kailio nerkis.....Galvoju, kad taip gali buti del pedu patinimo, bet mano pedos jau kelios savaites patine, o nieulys neseniai prasidejo. be to sianakt ir ranku pirstus ir tarpupirscius uzejo nezieti.....kaip atsikratyti to nelemto niezejimo???????????????????????HELP!
Atsakyti
QUOTE(loona666 @ 2007 08 31, 09:45)
gal kuriai is mamyciu teke susidurt su pedu niezuliu nestumo metu? esu 35 savaites nescia ir jau kokio savaite kenciu beprotiska pedu ir koju pirstu niezuli, kuris vakarop suintensyveja. tuoj visa oda nukasysiu blink.gif o jausmelis toks, kad nors is kailio nerkis.....Galvoju, kad taip gali buti del pedu patinimo, bet mano pedos jau kelios savaites patine, o nieulys neseniai prasidejo. be to sianakt ir ranku pirstus ir tarpupirscius uzejo nezieti.....kaip atsikratyti to nelemto niezejimo???????????????????????HELP!


Jeigu pedos ir rankos patine ir dar stipriai niezti, butinai kreipkis i gydytoja. "Del padidejusio estrogeno lygio nestumo metu gali pradeti niezeti delnai ir padai. Jeigu niezejimas vargina, pasakykite savo gydytojui, nes tai gali buti cholestazes (kepenu funkcijos sutrikimo) simptomas" ("Nestumo biblija"). Sis sutrikimas lemia tai, kad motinos kraujyje susikaupia tulzies drusku. Nors del to atisrades niezulys nesukelia jokio pavojaus motinai ir, kudikiui gimus, isnyksta, si bukle pavojinga dar negimusiam kudikiui. Tu labai neissigask, gal cia ir nieko rimto nera, bet del sventos ramybes nueik pas gydytoja. smile.gif
Atsakyti
Na man rankytes irgi paniezti, bet negaliu sakyti kad siaubingai unsure.gif
Atsakyti
Man tai kai lauke būna karšta, pradeda labai tinti ir niežėti delnai. Toks jausmas, kad tuoj susprogs oda. Tokiu atveju bent jau man labai padeda šaltis. Kartą net bėgau į parduotuvę ir kišau rankas į šaldiklį su koldūnais lotuliukas.gif Namuose tai atgaivinu rankas su ledukais mirksiukas.gif
Atsakyti
butinai,butinai lek pas daktara,o geriausia tiesiai i ligonine ,kad kraujuka patikrintu,nes su kepenim gali buti negerai......man pries dvi savaites niezejo visa kuna,tai is ligonines neisleido 8val. kol nepadare visu kraujo,slapimo ir t.t. tyrimu (dare londone,bet manau lietuvoje tai pat reaguotu).....viskas tvarkoj,nustate nezymia alergija,bet man oda ir niezejo ,ne ****** ar delnus
Atsakyti
QUOTE(linasky @ 2007 09 04, 21:22)
butinai,butinai  lek pas daktara,o geriausia tiesiai i ligonine ,kad kraujuka patikrintu,nes su kepenim gali buti negerai......man pries dvi savaites niezejo visa kuna,tai is ligonines neisleido 8val. kol nepadare visu kraujo,slapimo ir t.t. tyrimu (dare londone,bet manau lietuvoje tai pat reaguotu).....viskas tvarkoj,nustate nezymia alergija,bet man oda ir niezejo ,ne ****** ar delnus

vaje negazdink blink.gif man ir kartais buna toks niezulys bet as galvoju kad alergija nuo kazko g.gif
Atsakyti
Aš tai tiksliai žinau, kad man pradeda niežėti nuo šilto oro ir kai norisi į tuliką blush2.gif Kai lauke vėsu, niekas neniežti rolleyes.gif laugh.gif Nemanau, kad tai kažkokia alergija unsure.gif
Atsakyti
Man irgi rankas labai niezti, tik nezinau ar cia del nestuke.gif , greiciausiai kokia alergija, nes tokios puslytes po delnu oda matosi, kurias niezti g.gif verysad.gif
Atsakyti
Mergaitės, tai gali būti rimta. BŪTINAI pasakykite savo gydytojui ir kuo greičiau user posted image
Atsakyti
sveikos 4u.gif
o man dar keisciau buna... unsure.gif vakarop pedos kaisti pradeda, o kojoms vietos rasti negaliu. na siaip neniezti, bet kazkaip negaliu nurimti... pradedu jas judinti, visaip tabaluoti doh.gif jausmas ne koks. bandau atsipalaiduot, bet ne kas gaunas. zodziu, ne kaip jauciuos ir tas dalykas baisiai erzina. siaip skaiciau vienoj knygoj - angliskai - sako, buna toks dar vienas "dziaugsmelis" nesciosiom, kai kojos, tipo, neramios... 'restless' - raso.. ale ka daryti ir neraso. tai pamaniau, pasidalinsiu tuo savo keistu patyrimu.. gal dar kam nors taip yra ir gal patartumete kaip to 'malonumo' atsikratyt?..
Atsakyti
QUOTE(milen @ 2007 09 10, 01:49)
sveikos 4u.gif
o man dar keisciau buna...  unsure.gif  vakarop pedos kaisti pradeda, o kojoms vietos rasti negaliu. na siaip neniezti, bet kazkaip negaliu nurimti... pradedu jas judinti, visaip tabaluoti doh.gif jausmas ne koks. bandau atsipalaiduot, bet ne kas gaunas. zodziu, ne kaip jauciuos ir tas dalykas baisiai erzina. siaip skaiciau vienoj knygoj - angliskai - sako, buna toks dar vienas "dziaugsmelis" nesciosiom, kai kojos, tipo, neramios... 'restless' - raso.. ale ka daryti ir neraso. tai pamaniau, pasidalinsiu tuo savo keistu patyrimu.. gal dar kam nors taip yra ir gal patartumete kaip to 'malonumo' atsikratyt?..

Man irgi taip būna, kai kojas ne tai kad mėšlungis traukia, o taip tempia, skauda rolleyes.gif Šiaip tas užeina vakarais, kai būnu pavargus. Net nežinau ką daryti tokiais atvejais, sako reikia pakelti aukščiau kojas ir taip jas laikyti, bet man nelabai padeda unsure.gif
Atsakyti
Na,o man niezti visa kuna jau antra diena.Kazkodel manau,kad padauginau kakavos.Dabar jos negersiu ir ziuresiu kas bus.
Ziuresiu kas bus sia nakti,nes nestumas jau i pabaiga ir jei nesumazes niezejimas,tai keliausiu pas gydytoja.
Atsakyti