Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresni vyrai

Ar yra kazkokiu rimtu priezasciu, kodel merginas traukia vyresni vyrai? Dazniausiai tai paaiskinama pasamoniniu tevo ieskojimu: jei santykiai su tevu geri, atseit, norima to paties saugumo is vyresnio vyro, jei blogi - norima "tevisko" demesio kompesnacijos... O "normali" priezastis yra? Juk tikrai ne visos zvalgosi i vyresnius vyrus, jei santykiai su tevu pagarbus ir draugiski... Kaip paaiskinti tai?
Man nuo ankstyvos paauglystes (kai pradejo meiles rupet - 11-12m.) imponuoja vyresni vyrai. Tiesiog dazniausiai kreipdavau demesi ne i draugus, o i ju tevus blush2.gif . Nezinau, kodel. Santykiai su mano tevu teviskai normalus ir anaiptol nelaikau jo vyro idealu. Lyg ir isaugau is tokiu potraukiu... Vyras tik keleriais metais vyresnis. Bet akys vis tiek visalaik klaidzioja ties 40+ (man 22..) unsure.gif 4u.gif
Atsakyti
Nepergyvenk su metais praeis.... O sako i senatve jaunesni pradeda traukt.... biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti

o jei ir nepraeis! argi tai trukdo tau gyvenime? bendrauk su tais, su kuriais tau norisi ir gera ir nekreipk demesio i visuomenes normas....!..
Atsakyti
mano vyras uz mane gerokai vyresnis ir tai tikrai man patinka. blush2.gif Jis toks ismintingas, subrendes... Na, zodziu, daugeliu atzvilgiu pranasesnis uz mano vienmecius ir ne tik ax.gif
Atsakyti
o kodel tu ieskai atsakymo i toki klausima? tu blogai jautiesi? jei esi laiminga su vyresniu-tai ciki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2005 02 17, 21:32)
o kodel tu ieskai atsakymo i toki klausima? tu blogai jautiesi? jei esi laiminga su vyresniu-tai ciki mirksiukas.gif


Ieskau atsakymo todel, kad paprastai toks rysys paverciamas "tevo-dukros" santykio harmonijos troskimu, dar kazkokiais "uzfiksvimais", jei patyrei smurta vaikystej. O jei santykiai su tevu normalus, smurtas nepatirtas, kas tada?
Paauglystej tokia trauka naturaliai keldavo problemas (mociutei pasipasakodavau, mama nujausdavo). Veliau lyg ir normaliai klostesi, kazkokiu kompleksu ar nepatogumu del amziaus nebudavo. O mano vyras yra vienintelis jaunas vyras (4 metu skirtumas), su kuriuo galejau save isivaizduot.. tai ir istekejau 4u.gif .. Bet dvasinis komfortas bunant su vyresniu nepalyginamas.
O ar su metais praeis, paziuresiu, bet susidomejimas vyresniais vyrais prasidejo ankstyvoj paauglystej unsure.gif . Taigi tokia pati ir didesne trauka vis gyva.
Atsakyti
na,jei tave paguos,galiu pasakyt,kad mano mamos sesuo iki kokiu 30 metu negalejo saves isivaizduot su jaunu vyru-visi jos kavalieriai buvo vyresni bent 10 metu, bet galiausiai laime surado su 2 metais vyresniu smile.gif
Atsakyti
Aciu! drinks_cheers.gif Paguodei bent jau del tolimos ateities 4u.gif
Atsakyti
Manau, kad gal vyresnis vyras daug kam atrodo stabiliau, patikimiau.... na kaip tetis...

O vat man jie slykstus... Nu persiprasau uz toki kategoriskuma. Bet as kai pamatau sena vyra, na vyresni gerokai, ji traktuoju iskart kaip teva, dede, seneli o ne kadra. Ir vis galvoju - kaip jis atrodys dar po 10 metu... ir ar "stoves" jam ar jau nebe... O jei nebe, tai ka as jauna, grazi motera darysiu...
Man geriausias variantas tai +/- 2 ar 3 metai.
Atsakyti
Atsiprasau, bet as taip pat kaip Akva, negaleciau saves isivaizduot salia daug vyresnio vyro. Paprasciausiai netraukia schmoll.gif Iskart primena teva ar net seneli. Toks jausmas, kad nebutu apie ka sneket...
Na, bet jei tau gerai, nejauti jokio diskomforto, o netgi atvirksciai - trauka. Taigi viskas ok! ok.gif
Atsakyti
Kazkada buvau "isivedusi" principa - kad ir kiek vyresnis vyras, svarbu, kad butu jaunesnis uz teva biggrin.gif (t.y. ne vyresnis nei 24 metai), nors... visur pasitaiko isimciu 4u.gif O apie teva ar seneli tikrai nemastai... doh.gif tik jei jau metu skirtumas vos ne 40m., daugiau mastai, o ne veiki..
Atsakyti
QUOTE(Akva @ 2005 02 17, 23:06)
Manau, kad gal vyresnis vyras daug kam atrodo stabiliau, patikimiau.... na kaip tetis...

O vat man jie slykstus... Nu persiprasau uz toki kategoriskuma. Bet as kai pamatau sena vyra, na vyresni gerokai, ji traktuoju iskart kaip teva, dede, seneli o ne kadra. Ir vis galvoju - kaip jis atrodys dar po 10 metu... ir ar "stoves" jam ar jau nebe... O jei nebe, tai ka as jauna, grazi motera darysiu...
Man geriausias variantas tai +/- 2 ar 3 metai.


Matai, Akva, kas ka labiau vertina... Akivaizdu, kad rinkdamasi partneri vadovaujiesi kriterijais: ispuoseleta veido oda ir "stovintis" galas. Na, ir jei galvoje vejai svilpauja ir vienintelis gyvenimo tikslas - nueiti I visas tusovkes, tai tikrai turi pagrindo slykstetis vyresniais vyrais, ir visai tiketina ir netgi nenuostabu, kad nesurastum apie ka su jais kalbeti.

Visuotinai zinoma, kad vyrai subresta zymiai veliau uz moteri. Taigi, neisvengiamai STATISTINIS jaunas vyras, lyginant su moterimi, yra kvailokas. Ir ne kiekvienam seima, vaikai ankstyvuosiuose metuose pagrindine vertybe, ir ne kiekvienas is tikruju zino, ko gyvenime nori ir siekia.

Atsakyti