Įkraunama...
Įkraunama...

Mano vyras dirba užsienyje

Sveikutes visos,
Jungiuosi prie tu kurios vienos augina savo atžalėles, nes mes mamytes likusios cia taip pat esam vienos, tik galbut finansiskai jauciames stabilesnes. mano vyras dirba uzsienyje. 6-8 savaites dirba norvegijoj, o 1-2 savaites buna cia su mumis.todel daznai jauciuosi begalo vienisa. kartais net nezinau kas geriau- buti visai vienai ar nei pagautai nei paleistai. idomiausia yra tai jog jam gryzus kokia pora dieneliu viskas buna ok, bet poto prasideda trintis ir as jau pradedu galvoti kad jis kuo greiciau isvaziuotu.nezinau ar tokie issiskyrimai stiprina ar ardo musu seima. daznai kyla tokiu minciu jog nepakesciau jo buvimo salia kasdiena. pripratau viskuo rupintis pati. o si rudeni ne tik kad dirbsiu, priziuresiu savo karalaite tai dar ir i vu universiteta sugalvojau istoti.
kvieciu atsiliepti mamytes kuriu vyrai uzsieni.
Atsakyti
QUOTE(krioklyte @ 2007 08 31, 22:09)
Sveikutes visos,
Jungiuosi prie tu kurios vienos augina savo atžalėles, nes mes mamytes likusios cia taip pat esam vienos, tik galbut finansiskai jauciames stabilesnes. mano vyras dirba uzsienyje. 6-8 savaites dirba norvegijoj, o 1-2 savaites buna cia su mumis.todel daznai jauciuosi begalo vienisa. kartais net nezinau kas geriau- buti visai vienai ar nei pagautai nei paleistai. idomiausia yra tai jog jam gryzus kokia pora dieneliu viskas buna ok, bet poto prasideda trintis ir as jau pradedu galvoti kad jis kuo greiciau isvaziuotu.nezinau ar tokie issiskyrimai stiprina ar ardo musu seima. daznai kyla tokiu minciu jog nepakesciau jo buvimo salia kasdiena. pripratau viskuo rupintis pati. o si rudeni ne tik kad dirbsiu, priziuresiu savo karalaite tai dar ir i vu universiteta sugalvojau istoti.
kvieciu atsiliepti mamytes kuriu vyrai uzsieni.

mano drauge taip panasiai gyvena, tik kad jos vyras praktiskai nuo geguzes iki rugsejo taip pradirba, per ta laikotarpi pora kartu grizta porai savaiciu, bet per rudeni iki pat pavasario ankstyvo buna su seima ir susiranda vietini darbeli

tai ji ir kankinasi per ta laika, liudna viena, bet apsiprato - nes kaip kitaip toj lietuvoj pragyvensi, jei ypac nera nieko savo nei buto.....

o jei taip istisus metus, tai praktiskai tas pats kas viena, nei paleista nei pagauta kaip ir tu sakai g.gif atpratai tiesiog but kartu, jis ko gero irgi

ar ilgai taip vyras dirba?
Atsakyti
Sveikutės, aš taip pat gyvanašlė biggrin.gif Mano vyras taip pat dirba užsienyje, du mėnesius dirba, vieną namie. O paskaičius krioklytes toks jausmas, kad čia mano pačios žodžiai, lygiai taip pat galvoju ir jaučiuosi.
Atsakyti
Pries kokiu du metus buciau galejusi prisijungti prie jusu,na mano MB irgi dirbo uzsieni,tik jo nebudavo ilgiau,daznaiusiai po 3men.o viena kart ir 5men buvo isvykes,gryzdavo 2 sav.ir atgal tik per kaledas men pabudavo,na buvau pripratus taip liudna budavo kokia pora sav.kai isvaziuodavo,o paskui vel gerai.Na ir kai ilgiau gryzes pabudavo tai irgi noredavau kad isvaziuotu,tokia trintis pasidarydavo,bet...va dabar jau du metai kai dirba LT ir niekur nevaiuoja,viskas kaip ir gerai,taigi tie isvykimai musu semos nei suartino nei isskyre,nors kartais ir dabar pagalvoju kaip butu gerai kad tu nors savaitelei isvaziuotum kurnors blush2.gif
Atsakyti
mes ir gyvenam vienos, apsipratom jau, bet nezinau, ar taip galima gyventi ilgai. Taip kaip ir visos, pripratau gyventi viena, rupintis savo mazaja viena, visi buitiniai rupesciai irgi man. Darbas, namai, darzelis - taip diena is dienos. Pasiilgstam tetuko, o labiausiai mazoji... vis ir kalba, kai gris tetukas, vaziuosim prie juros smile.gif bunam kartais 2, kartais 3 men, grizta kokiom 3 savaitem ir vel isvyksta. Tas ratas taip ir sukas, tik nezinau, kiek ilgam. Apsiprantam abi su mazyle vienos, o kai grizta tetis, vel ismusa viska is ritmo... verysad.gif
Atsakyti
As jau taip gyvenu 2metus. Jis isvaziuoja 3, 4, karta 6men. Grizta menesiui, savaitei ir vel tas pats. Per ta laika susilaukiau sunelio, ji ir auginu viena. Jam greit bus pusantu metuku. Specialiai laukem kol pauges ir stai jau po menesio vaziuojam pas tetuka. Dar nezianu ar ilgam ar su visam.. o gal visi grisim. Bet zinau, kad ilgiau viena negaliu. Taip kaip ir jus sakot buna kak kai grista ta trintis, bet cia tik del to kad jau tusi savo ritma, tvarka ir be to kad rupinies vienu vaiku prisideda dar vienas... smile.gif BET KAI JAU GYVENSIM KARTU SU VISKUO SUSIGYVENSIM
Sekmes visoms mamytes, laikykites visada jus palaikysiu. Ir dar svarbiauia nekreipkit demesio i kritika, kitu zmoniu nesupratina(kam isleidai savo vyra? koks cia gyvenimas?) Sunku bet visa tai tik del ateities. Ir dar tai didziulis santykiu isbandymas, jei atlaikysit ji, atlaikysit bet ka. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
as irgi gyvenau viena su vaiku 8 men. sunku su mazu vaikui vienai buvo. tuo labiau turejau pati persikraustyti is vieno buto i kita. taciau kai vyras grizo prasidejo trintis ir galvojau kad vienai nors ir sunku buvo, bet zymiai geriau blush2.gif . dabar jau jis beveik 2 men namie, tai po biskiuka apsislifuojame, bet vistiek dar nervina doh.gif
Atsakyti
4u.gif man irgi turbut reik jungtis prie jusu ax.gif ,dabar nestuke.gif ,o MB ne lietuvis,kaip ir pradedu apsiprasti viena,o kaip bus toliau laikas parodys ax.gif ,manau,kad prie visko priprantama,nors ir kaip liudna verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes, mano situacija panasi, bet ir kiek skirtinga. Gyvenam atskirai nuo rugsejo. Metus buvom kartu LT, o pries tai 1,5 metu atskirai. Susimatydavom kas 3men.: tai jis, tai as nuvaziuodavom. Dabar situacija tokia, kad jis spaudzia vaziuoti kartu, mesti darba (kuris nors ir nelabai patinka, bet nera prastas), vaikui darzeli (priesmokykline grupe), isnuomoti musu buta ir gyventi is jo vieno algos. Finansiskai butu ne pasaka, bet pragyvenimui uztektu, o motyvas toks, kad butume kartu (kadangi buvo santykiu krize, po kurios susitaikem, tai sio issiskyrimo musu seima gali neatlaikyti). Kontraktas yra metams, su galimybe pratesti max iki 2 metu. Paskui jis turi planu surasti kita darba uzsienyje. Kalbos mes su dukra nemokam, bet ji galetu lankyti lietuviu darzeli. Lyg ir pasirasiau, bet vis svarstau: ar verta. Nezinau, ar noriu gyventi svetimoje salyje visa laika, bet tokio gyvenimo, koks buvo pries metus, kai gyvenom atskirai "nei pakarta, nei paleista", nenoriu. Pragyvenimui uztekdavo ir cia, bet reikejo skaiciuoti, o pramogom buvo mazoka. Galimybe pailseti nuo darbo, ismokti kalba ar gyveminas atskirai?
Atsakyti
QUOTE(ziv @ 2007 09 23, 11:31)
Sveikutes, mano situacija panasi, bet ir kiek skirtinga. Gyvenam atskirai nuo rugsejo. Metus buvom kartu LT, o pries tai 1,5 metu atskirai. Susimatydavom kas 3men.: tai jis, tai as nuvaziuodavom. Dabar situacija tokia, kad jis spaudzia vaziuoti kartu, mesti darba (kuris nors ir nelabai patinka, bet nera prastas), vaikui darzeli (priesmokykline grupe), isnuomoti musu buta ir gyventi is jo vieno algos. Finansiskai butu ne pasaka, bet pragyvenimui uztektu, o motyvas toks, kad butume kartu (kadangi buvo santykiu krize, po kurios susitaikem, tai sio issiskyrimo musu seima gali neatlaikyti). Kontraktas yra metams, su galimybe pratesti max iki 2 metu. Paskui jis turi planu surasti kita darba uzsienyje. Kalbos mes su dukra nemokam, bet ji galetu lankyti lietuviu darzeli. Lyg ir pasirasiau, bet vis svarstau: ar verta. Nezinau, ar noriu gyventi svetimoje salyje visa laika, bet tokio gyvenimo, koks buvo pries metus, kai gyvenom atskirai "nei pakarta, nei paleista", nenoriu. Pragyvenimui uztekdavo ir cia, bet reikejo skaiciuoti, o pramogom buvo mazoka. Galimybe pailseti nuo darbo, ismokti kalba ar gyveminas atskirai?

jei jau cia parasei vadinasi abejoji ir stipriai
kas tie metai> jie prabegs greit ir bus vel tas pats nei pakarta nei paleista
ir koks dar gali buti spadimas...nu nebent ten puikiai uzdirbs ir uzsidirbs tiek akd grizus butu galima namus pasistatyt arba bent jau minimaliai buiti apsivarkyt
o kad sedetr svetimoj saly be darbo doh.gif ir be draugu ir giminiu doh.gif
nu ne..sunku butu...ir tai seimos tikrai neisgelbes g.gif


Papildyta:
QUOTE(sayonara2 @ 2007 09 16, 00:14)
4u.gif man irgi turbut reik jungtis prie jusu ax.gif ,dabar nestuke.gif ,o MB ne lietuvis,kaip ir pradedu apsiprasti viena,o kaip bus toliau laikas parodys ax.gif ,manau,kad prie visko priprantama,nors ir kaip liudna verysad.gif

kai leliukas gims neturesi kada liudeti mirksiukas.gif
Atsakyti
Ar galima man jungtis prie jusu?
Musu situacija kiek kitokia nei daugelio jusu. Esu nutekejus i Vokietija, turiu mylinti vyra, gera vaiku teva, bet be gimtines, be savo tevu negaliu gyventi. Todel jau kelinti metai gyvenu pusmeti cia ir pusmeti su SB blush2.gif Mane cia laiko tevu pablogejusi sveikata, nebaigti mokslai, prisiminimai blush2.gif blush2.gif O ir darbeliu yra siokiu tokiu neuzbaigtu. Vyras dirba Vokietijoj, jo ten gimtine, sava salis, paliki visko negali, o ir butu neprotinga.
Pati gyvenu su lagaminu, keli menesiukai cia, keli ten ir vel parskrendu atgal. Vyras tokiam gyvenimo budui nepiestaravo, zino kad man be savuju labai sunku. Manau daugelis gal nesupras manes verysad.gif Bet ir man buna labai ilgu, ypac kai pavargstu nuo mazosios bemiegiu naktu, vyresnelio kaprizu, bet man ta salis svetima. Joje daug geriau nei cia, bet ji man salta, uz zmoniu sypsenu matau nora kuo greiciau uzsisklesti, atsikratyti tavim. Nors ilgiau cia pabuvus pasiilgstu to pedantiskumo toje salyje rolleyes.gif Manau gal po kiek laiko apsiprasiu su ta mintim, kad man reikia ten gyventi, bet kol kas negaliu palikti savu namu schmoll.gif verysad.gif
Ar priimsit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rijama: 27 rugsėjo 2007 - 07:08
jungiuosi ir as prie jusu, nes siuo metu jau trecia savaite kaip gyvanasliauju, o gyvansliausiu iki kaledu...
maniskis karys, karta metuose issiuncia ji i mokymus.
Likau su dviem dukrytem...sunkiausia kai mazes serga, kai viena reikejo vezti i ligonine, o kita plaikti namie miegancia...
o dabar ir pati susirgau...
sunkiausia tokiais momentais.
Atsakyti