Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip rengiate vaikus tokiu oru?

Nepatinka man mūsų orai. Iš karštos vasaros iškart į šaltą rudenį. Visi medžiai dar žali, o oras jau kaip spalio, lapkričio mėn. Net normaliai rūbų dar nei sau nei vaikui nespėjau paruošti.
Tai kol kas dar aprengiu taip: pėdkelnės, sijonas, sportbačiai, marškinėliai su ilgom rankovėm, pavasarinė plona striukė. Bet šiandien tai jau ir megztuką šiltesnį aprengsim ir kepuraitę ploną.
Atsakyti
Na taip,orai ne kokie.As tai siandie rengiau pedkelnes,kelnes,batukus,golfuka,siltesni megztuka,kepuryte,bet saltoka buvo maziukei.rytoj jau reiks striukyte det.vasara baigesi verysad.gif
Atsakyti
savo dvimeti siandien rengiau taip: bodis trumpom rankovem, golfas pasiltintas viduj pukeliu smile.gif dzinsai, puskojnes, striuke pavasariui-rudeiniui, batukai rudeniniai ir kepure plona.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olimpiete: 01 rugsėjo 2007 - 18:21
QUOTE(Olimpiete @ 2007 09 01, 17:19)
savo dvimeti siandien rengiau taip: bodis trumpom rankovem, golfas pasiltintas viduj pukeliu smile.gif dzinsai, puskojnes, striuke pavasariui-rudeiniui, batukai rudeniniai ir kepure plona.


drinks_cheers.gif
Mano trimetis buvo aprengtas taip pat, tik vietoj bodžio apatinė maikutė biggrin.gif ir be kepurės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristtute @ 2007 09 01, 19:28)
drinks_cheers.gif
Mano trimetis buvo aprengtas taip pat, tik vietoj bodžio apatinė maikutė  biggrin.gif  ir be kepurės  4u.gif


tai del to, kad trimetis wink.gif kepures ir mums nelabai reikejo,bet ka as zinau..tas vejas toks...man paciai nemalonu... smile.gif
Atsakyti
mes panasiai, kojinytes, kedukai, dzinsai, bliuzoniukas nestoras ir striukyte rudeniui pavasariui skirta, dar kepure turejau pasiemusi su savim tongue.gif
o orai tai slykstus blink.gif
Atsakyti
Sijonas, pėdkelnės, maikutė apatinė trumpom rankovėlėm, marškinėliai, megztukas šiltas, plona striukelė ir plona kepurė. ax.gif Kai vedu į darželį, dar įdedu džinsus eiti į lauką. smile.gif Bet, jei taip ir toliau, tai jau paruošti ilgaauliai batai, šiltesnė striukė, o visa kita lieka kaip ir buvo. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 01 rugsėjo 2007 - 21:25
Ar jau pasiruosusios,-e saltam sezonui?
Ka naujo isigyjom ar pamatem savo maziesiems pabiruciams,pasirodom 4u.gif
idomu ax.gif

susigundziau pampolinos naujomis striukytemis
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
As pirkau ziemines striukytes ucb labai fainutes ryskiai geltonos spalvos. O kelnes siltas kotrynoje" bitingo" smile.gif
stai tokios striukytes thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgitav: 03 rugsėjo 2007 - 12:35
QUOTE(jurgitav @ 2007 09 03, 14:33)
As pirkau ziemines striukytes ucb labai fainutes ryskiai geltonos spalvos. O kelnes siltas kotrynoje" bitingo" smile.gif
stai tokios striukytes  thumbup.gif
user posted image

labai man jos grazios.As riskiai oranzinia viresneliui pirkau,o mazytei svelniai ruzava thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitav @ 2007 09 03, 13:33)
As pirkau ziemines striukytes ucb labai fainutes ryskiai geltonos spalvos. O kelnes siltas kotrynoje" bitingo" smile.gif
stai tokios striukytes  thumbup.gif
user posted image

thumbup.gif labai grazios striukytes wub.gif
O del ko dvi? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(milocka @ 2007 09 03, 13:39)
labai man jos grazios.As riskiai oranzinia viresneliui pirkau,o mazytei svelniai ruzava thumbup.gif

O kokios kainytes siu striukiu?
Atsakyti
QUOTE(jurgitav @ 2007 09 03, 14:33)
As pirkau ziemines striukytes ucb labai fainutes ryskiai geltonos spalvos. O kelnes siltas kotrynoje" bitingo" smile.gif
stai tokios striukytes  thumbup.gif
user posted image

wub.gif labai grazios, tai broliukai vienodivaikscios
o kokia ju kaina 4u.gif
Atsakyti