Įkraunama...
Įkraunama...

Vaidoto pagrindinė mokykla

4u.gif sveiki.jau ir rugsėjo pirmoji. mano dukra pradejo lankyti sios mokyklos pirma klase. gal kas turite atsiliepimu aie sia mokyklą.
Atsakyti
g.gif
QUOTE(sonsa @ 2007 09 02, 20:20)
4u.gif sveiki.jau ir rugsėjo pirmoji. mano dukra pradejo lankyti sios mokyklos pirma klase. gal kas turite atsiliepimu aie sia mokyklą.

g.gif nejaugi niekas nelanko?
Atsakyti
O aš galvoju leist į šią mokyklą dukrą, kai baigs pradinę m-klą. Girdėjau gerų atsiliepimų. Įdomu būtų dar išgirst iš skirtingų žmonių.
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 09 09, 15:18)
O aš galvoju leist į šią mokyklą dukrą, kai baigs pradinę m-klą. Girdėjau gerų atsiliepimų. Įdomu būtų dar išgirst iš skirtingų žmonių.

as pradejau siemet leisti. visai nieko.mokytoja l.gera.klaseje 15 vaikų. kiek girdejau, paneunes pradineje-28. tai palyginkime. doh.gif kiek demesio gali buti skirta vienam vaikui pamokos metu. ar verta vežti vaikus toliau į kažkieno isliaupsintas m-klas,gal net be pagrindo.
Atsakyti
QUOTE(sonsa @ 2007 09 09, 14:47)
as pradejau siemet leisti. visai nieko.mokytoja l.gera.klaseje 15 vaikų. kiek girdejau, paneunes pradineje-28. tai palyginkime. doh.gif 

Kiek supratau, leidžiat į 1 klasę? Maniškė po metų baigs keturias, ketinu nuo 5-os ten leist mokytis. Kažin, vyresnėse klasėse irgi vaikų mažai? Labai liuks būtų, aišku, kad mokymo lygis tada aukštesnis. Tik egzistuoja visokios normos, kiek mokinių gali būti mažiausiai ir daugiausiai klasėje. Dar negirdėjau, kad esant 15 vaikų formuoja atskirą klasę. Jei visur taip būtų, būtų tikrai puiku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 09 09, 19:27)
Kiek supratau, leidžiat į 1 klasę? Maniškė po metų baigs keturias, ketinu nuo 5-os ten leist mokytis. Kažin, vyresnėse klasėse irgi vaikų mažai? Labai liuks būtų, aišku, kad mokymo lygis tada aukštesnis. Tik egzistuoja visokios normos, kiek mokinių gali būti mažiausiai ir daugiausiai klasėje. Dar negirdėjau, kad esant 15 vaikų formuoja atskirą klasę. Jei visur taip būtų, būtų tikrai puiku thumbup.gif

mokytoja minejo,kad klaseje ir asistente skirta.tad individualus darbas su gabiais,ar sunkiai besimokanciais vaikais,manau,bus kokybiskai atliekamas. o del kitu klasiu,tai tikrai nieko nezinau.
Atsakyti
Nėra ten jokių asistentų, ar pan. Žinau iš tos mokkyklos vieną rėksnę mokytoją.Rodos, dabar 2a klasė. Siaubas kažkoks, pas tokią niekad neleisčiau.
Atsakyti
QUOTE(abrakadabra bum @ 2008 09 20, 13:36)
Nėra ten jokių asistentų, ar pan. Žinau iš tos mokkyklos vieną rėksnę mokytoją.Rodos, dabar 2a klasė. Siaubas kažkoks, pas tokią niekad neleisčiau.

Mano vaikas mokosi 2a.Mokytoja reikli,bet tuo man ir patinka.Ji nerekia,bet garsiai aiskina,nes daugelis vaiku arba svajokliai arba nenuoramos.Be garso nesutramdysi!
Pvz.karnavalas.Atejo snieguole,kuri normaliai sneka,bando jiems paaiskinti estafetes taisykles.Spekit,ar nors vienas girdi ka ji sako.Mokytoja tik garsiai pasake:DEMESIO,DEMESIO!Vaikai nurimo ir pagaliau atkreipe demesi ka nori pasakyti snieguole.
Atsakyti
Labai norečiau daugiau apie šią mokyklą sužinoti 4u.gif
Atsakyti
parduodu šios mokyklos uniformą mergaitei 1-2 klasei. dėvėta, bet stovis geras.
Atsakyti
QUOTE(doremifasolasi @ 2009 08 21, 17:15)
parduodu šios mokyklos uniformą mergaitei 1-2 klasei. dėvėta, bet stovis geras.

uniformą dar turim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(abrakadabra bum @ 2008 09 20, 15:36)
Nėra ten jokių asistentų, ar pan. Žinau iš tos mokkyklos vieną rėksnę mokytoją.Rodos, dabar 2a klasė. Siaubas kažkoks, pas tokią niekad neleisčiau.


Sandra Bernackiene ?

Apie sia mokykla,as taip pat nekokios nuomones 4u.gif
Atsakyti