Įkraunama...
Įkraunama...

Koks horoskopo ženklas tau labiausiai patinka?

Apklausa: Labiausiai sugyvenamas horoskopo ženklas? (389 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Sveiki 4u.gif noreciau issiaiskinti koks gi horoskopo zenklas yra labiausiai sugyvenamas?
parasykit: savo zenkla ir labiausiai patinkancio, sugyvenamo zmogaus zenkla, nepamirskit pridurti kodel? as svarstykles, sutariu labiausiai su skorpionais vyrais ir svarstyklem, jauciais moterim. nezinau taip isejo gyvenyme, kad visi tureti vaikinai buvo skorpionai, o geros drauges svarstykles arba jauciai, bet pati geriausie drauge yra vezys, su ja matomes i metus pora kartu, bet as ja taip pasitikiu, ji viska suzino pirma, kai susitinkam galim nieko nekalbeti ir nebus nejauku, zinau, kad nelaimes atveju, pades kiek gales thumbup.gif
Atsakyti
Na, as pati esu vandene, bet labiausiai patinka vyrai-zuvys ir moteris-skorpiones. Vyrai tokie vyrishkai-demesingai-svelniai-stiprus (tik mergishiai juodi.... unsure.gif seksualumo pas juos daug), o metrys-skorpiones - valingos, teisingos, saunoles zodziu.. Tiesa, vyrus-skorpionus ir vyrus-vandenius nepernesu nei per kilometra.
Atsakyti
As negaliu isskirti jokio zenklo, su kuriuo ypatingai gerai sutarciau, bet vat galiu isskirti viena, su kuriais nesutariu ir apskritai vengiu- mergeles. Nors as pati esu mergele blush2.gif nerandu nieko gero juose, vaikinai yra visiski babnikai ir siaip bjaurus, apie merginas net nesneku...
O visi kiti turi ka nors gero. As zaviuosi dvyniu ir vandeniu sugebejimais bendrauti (pas juos visada pilna draugu ir pazinciu), oziaragiai man patinka savo uzsispyrimu siekti uzsibrezto tikslo (ir visada to pasiekia), zuvu zenklo zmones yra labai seksualus, vaikinai tai nuostabus savo mylimosioms... Kiekvienas turi kazka gero, bet tik jau ne mergeles.
P.S. As pati tai netipiska mergele ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as, Mergele, dievinu vyrus Vezius ir Jaucius.
Nemegstu vyru Vandeniu, labai labai man jie nepatinka.
Moterys taip pat patinka Veziai.
Nemegstu jokiu mergeliu, nei vyru, nei moteru.
Atsakyti
QUOTE(rolka @ 2007 09 03, 20:11)
as, Mergele, dievinu vyrus Vezius ir Jaucius. 
Nemegstu vyru Vandeniu, labai labai man jie nepatinka.
Moterys taip pat patinka Veziai.
Nemegstu jokiu mergeliu, nei vyru, nei moteru.


Nu cia jau per ziauriai taip visus surusiuoti ir kaip kirviu nukirsti. MAn patinka zmogus arba ne koks jo zodiako zenklas suzinau gerokai pabendravus.
Atsakyti
Man nepatinka vyrai vėžiai, nes nepripažysta kritikos ir yra nevalos, iš moterų - skorpionės, nes būna labai geros draugės, kol... o vėliau stengiasi įgelt kaip ir skorpionas. Aš esu svarstyklė, ir daugiausiai tenka bendraut su svarstyklėm, man tinka, nes žmonės mylintys teisybę, grožį, ir draugiški. Ir visiems kitiems ženklams neturiu nieko blogo gerai sutinku su liūtais, jaučiais ir t.t.
Atsakyti
as vezys.
geriausi santykiai jauciais, mergelem, zuvim ir kitais veziais. tiek is vyru, tiek is mergaiciu puses smile.gif
o shiaip, su visais galiu bendraut ir nerealiai sutart, jei man zmogus patinka bigsmile.gif
Atsakyti
Vandenis.
Geriausi santykiai su svarstyklių moterimis (mergaitėmis unsure.gif ) ir vandeniais vyrais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rolka @ 2007 09 03, 19:11)
as, Mergele, dievinu vyrus Vezius ir Jaucius. 
Nemegstu vyru Vandeniu, labai labai man jie nepatinka.
Moterys taip pat patinka Veziai.
Nemegstu jokiu mergeliu, nei vyru, nei moteru.


Tai turbut visos mergeles nemegsta kitu mergeliu... Sakau, bjaurios jos yra lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš - mergelė. Bet labai jau netipiška. Siaip nesu nusistačiusi prieš kitas mergeles, sakyčiau net tyliai jomis žaviuosi biggrin.gif Puikiai sutariu su vėžiais (ypač su merginomis, gimusiomis liepos pradžioje), ožiaragiais ir svarstyklėmis.
Mano bangos kertasi su vandeniais (tiek moteriškais, tiek vyriškais) bei su skorpionais. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausryte: 07 rugsėjo 2007 - 12:18
Aš svarstyklės bigsmile.gif bet lb jau nesutariu su žuvimis (vyrais), kažkaip nieks beveik nesutampa, su kiek bendravau, tai neišeina be pykčių doh.gif jie lb užsidarę savyje ir nesuprasi kas jiems yra ir jie tau to nesakys... doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
4u.gif AS VEZIUKE,gerai sutariu su mergelem,skorpionais.... , na gerai g.gif pagalvojus kad su visais gerai sutariu ax.gif tongue.gif
Atsakyti