Įkraunama...
Įkraunama...

Kuris pirmas atsiprašote?

Sveikos,
norėjau paklausti, kaip jūs elgiatės po barnių? Ar pačios bėgate taikytis, ar tą daro vyras? Asmeniškai aš, tai nenoriu iškart taikytis: kartais taip dar norisi papykti ant vyro, bet jis kimba kimba ir tenka susitaikyti smile.gif
Atsakyti
Dažniausiai manęs atsiprašo vyras (nes jis dažniausiai ir būna kaltas). Aš pati labai retai pirma einu taikytis ax.gif .
Atsakyti
Kazkaip nebuna pas mus:atsiprasau, daugiau to nebus, ar atsiprasau as klydau ir t.t. g.gif
Jei jau riejames tai ne del to kad kazkas nusikalto, o del buitiniu smulkmenu, uosviu biggrin.gif blush2.gif, siaip naminiu problemu.
Isirekiam, issakom ka galvojam, puse dienos pravaikstom uzdarom burnom, bet juk gyveni kartu, valgai kartu, planuoji kartu tai nori nenori pradedi kalbetis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(arija1 @ 2005 02 17, 11:18)
Dažniausiai manęs atsiprašo vyras (nes jis dažniausiai ir būna kaltas). Aš pati labai retai pirma einu taikytis ax.gif .



Pas mus lygiai tas pats smile.gif
Atsakyti
Visaip buna, priklausomai nuo situacijos.....bet dazniausiai as pradedu kazka kalbeti ir isprovokuoju ji atsiprasyti tongue.gif
Atsakyti
Kadangi mano manymu jis dažniausiai būna kaltas tai ir laukiu kol jis pradės taikytis. Pirma pati niekada nepradedu, nors ir kaip norėčiau.
Atsakyti
Keista bet pikstames labai retai biggrin.gif .
Jei taip buna tai išsiaiškinam iškarto,be jokiu tylėjimu.
Atsakyti
Pas mus kaip ateina pyktis, taip ir išeina. Nei labas nei ate.
Taigi norėjau ta pasakyti, kad žodis atsiprašau pas mus neegzistuoja. Na gal nebuvom taip stipriai susipykę?
Be to visada būnam abu kalti, todėl "apseinam" be atsiprašymų.
Atsakyti
QUOTE(rolana @ 2005 02 17, 13:12)
Kadangi mano manymu jis dažniausiai būna kaltas tai ir laukiu kol jis pradės taikytis. Pirma pati niekada nepradedu, nors ir kaip norėčiau.


Tip top 4u.gif Man tai principas suzaidzia! Specialiai neissu pirma taikytis, visada issivartau ir padarau ji kalta, ir visad laimiu, nes sugebu ir savaite nekalbet biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kas kaltas tas ir atsiprasho, anokia cia problema.
Atsakyti
Na as esu is tu zmoniu, kad jei supykstu, galiu nesneketi savaite, gal net ilgiau.. bet maniskis, ilgai nepyksta ir nemoka tyleti.. nors kartais ir as bunu kalta, bet jis eina zyzia, klausia, tada tenka kalbetis ir susitaikome wub.gif
Atsakyti
po barniu visada tas pats scenarijus, as tipo uzsisikus tyliu, o maniskis atsliauzia taikytis biggrin.gif (ir nesvarbu kad kalta as ax.gif blush2.gif )
Atsakyti