Įkraunama...
Įkraunama...

Darželinukas ir sportas

Auginu gana judrų vaiką. Jam greit sueis penkeri tongue.gif Norėčiau sužinoti, ar leidžiat savo darželinius vaikus į kokias nors sporto mokyklas? Mes lyg norėtumėme, kad mūsų vaikas kur nors sportuotų, bet nežinom ar dar ne per anksti unsure.gif
Gyvenam Kaune, gal kas patartų kur rasti Kaune kokių nors sportinių užsiėmimų darželiniams vaikams?
Atsakyti
Maniškė dabar keturių su trupučiu, nuo šio rugsėjo pradės lankyti gimnastiką sporto mokykloj, miško gatvėj.
Manau, penkių metų vaikas jau tikrai gali kažką lankyti, dauguma ir priiminėja nuo penkerių mirksiukas.gif
Sporto mokykloj ir berniukams yra daug sporto šakų, pabandykit pasidomėti.
O galų gale, jei pamatysit, kad vaikui sunku ir nepaveža, nebelankysit 4u.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Puikiai pamenu kaip ir pati pradėjau toje sporto mokykloje lankyti gimnastiką būdama tavo dukrytės amžiaus. Tik vat po metų mečiau, nes tėvams buvo vargas mane vežioti ir pati nelabai gerus duomenis tai sporto šakai turėjau. Tiesa, prisimenu kaip kartais norėdavosi verčiau dar pabūti darželyje, o ne lėkti į treniruotę. Tarybiniais laikais ten nemaži krūviai būdavo...
Linkiu tavo dukrytei gerai pasportuoti 4u.gif , reiks pasidomėti, gal ir maniškiui atsiras kokia įdomi sporto šaka šioje sporto mokykloje...
Atsakyti
Mano dukrytė pradėjo lankyti gimnastiką būdama4,5 m. į treniruotes eina kaip į šventę lotuliukas.gif
Atsakyti
Vienas vaikas basiena pradejo lankyti nuo 3 meneisu kitas vaikas nu 5 metu thumbup.gif (tada anksciau nebuvo imanoma)
Atsakyti
manau kad judrų vaiką būtinai reikia leisti sportuoti jei tik tėvai pasiryš tokiam rimtam žingsniui kaip vežiojimas vaiko į užsiėmimus. vaikas turės kur išsikrauti o tai dar ir kūnui naudinga ir psichologiškai vaikutis bręs. aš tik už sportą judriems vaikams thumbup.gif
Atsakyti
Mano vaikas tai irgi labai aktyvus, kad pasedetu ramiai nors trumpai:mmm schmoll.gif Tai praeitais metais buvom leide i gimnastikos mokykla, tai pagaliau prisidukdavo iki tiek, kad nereikedavo po 10 kartu sakyti eik miegoti thumbup.gif pats atsijungdavo jau vaziuodamas namo mirksiukas.gif
Tik mes Vilnieciai.
Bet aktyvu vaika tikrai verta leisti kur galetu issikrauti, prisidukti thumbup.gif
Sekmes Jums.
Atsakyti
Mano sūnus labai judrus, ir jam reikia tiesiog kažkur išlieti savo energiją. O mūsų mieste tokio amžiaus vaikai gali lankyti tik šokius, kol kas eina labai noriai ir patenkintas
Atsakyti
QUOTE(Siama @ 2007 09 04, 21:40)
Mano dukrytė pradėjo lankyti gimnastiką būdama4,5 m. į  treniruotes eina kaip į šventę lotuliukas.gif


O kokio amziaus vaikai pas jus gimnastikos grupeje? Nes noriu leisti dukryte irgi i gimnastika, tik nezinau nuo kokio amziaus tai geriau pradeti 4u.gif
Atsakyti
Oi...šitas klausimas mano galvelėj irgi seniai jau sukasi. Tik maniškiui dar 3,4 m. tai nežinau kur čia ką suradus jam užsiėmimų ir ar priims tokį mažą. Nes matau, kad vaikas nori veiklos, tik ar nepermažas g.gif
Atsakyti
Aš nesutikčiau su daugumos pasisakiusių mamyčių nuomone... kategoriškai nusistačiusi prieš gimnastiką... atkreipkite dėmesį, kaip atrodo 6-7-mečiai kultivuojantys gimnastiką... raumenynas susiformavęs... o 18 metų jie jau veteranai... Palakstykite pačios su vaikučiais parke ar miškelyje, patupinėkite, pasimakštinkite, to pilnai pakaks. Beje, teko treniruotis Didžiojoje Britanijoje, ten vaikai iki 15 metų lengvosios atletikos treniruotėse žaidžia, o rezultatus pradeda "rodyti" sulaukę 21-22 metų. Todėl ši šalis (beje ir JAV) turi Pasaulio čempionų, rekordininkų....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milduzhe: 02 spalio 2007 - 19:19
Mes saviškį planuojam leist nuo 7 į futbolo mokyklą. Mažesnių vaikų nepriima, ir, matyt, ne be reikalo - juk ten ir drausmė šiokia tokia reikalinga, o penkiametis kažin ar sugebės susikaupt treniruotėje. Sutinku su Milduzhes nuomone, kad su penkiamečiais naudingiau užsiimt lengvesne veikla.
Atsakyti