Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sužinoti, kas temos moderatorius?

Toks ir mano klausimas- kaip suzinoti kas moderuoja viena ar kita tema ar sriti, jei noreciau kreiptis per AZ .
Atsakyti
QUOTE(Šilko Namai @ 2007 09 04, 13:08)
Toks ir mano klausimas- kaip suzinoti kas moderuoja viena ar kita tema ar sriti, jei noreciau kreiptis per AZ .

Tituliniame psulapyje po kiekvienu skyrelio pavadinimu matosi ši eilutė: "Forumą prižiūri:..." ir šalia prirašytas moderatorius wink.gif



P.s. prašyčiau temos pavadinimą rašyt LT raidėmis !
Atsakyti
Sveiki,
O per kiek laiko dazniausiai galima sulaukti atsakymo is mediatoriaus?
As parasiau vakas az vienam is temos mediatoriu.
Aciu
Atsakyti
Mediatoriaus? g.gif Jei rašei į až, kai gali, atsako. Žiūrint dar, ko klausei rolleyes.gif
Atsakyti
As teiravausi, ar butu galima istrinti mano zinute skelbimu lentoje, kadangi nenoriu trinti viso savo skelbimo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kumpis @ 2007 11 15, 13:39)
As teiravausi, ar butu galima istrinti mano zinute skelbimu lentoje, kadangi nenoriu trinti viso savo skelbimo blush2.gif

Kurią žinutę? Gali parašyt į až.
Atsakyti
o kai parašyta kad foruma prižiūri moderatoriai,tai į kurį tada kreiptis?
Atsakyti
QUOTE(kulebam @ 2007 12 05, 17:18)
o kai parašyta kad foruma prižiūri moderatoriai,tai į kurį tada kreiptis?

Į tą kuris tą forumą prižiūri cool.gif
Atsakyti
labai greitai sureaguoja, šaunuoliai moderatoriai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2007 12 05, 20:46)
Į tą kuris tą forumą prižiūri cool.gif

parašyta kad forumą prižiūri moderatoriai,o ne būtent kažkuris,kalbų apie skelbimų lentos skyreli "Kita"
Atsakyti
QUOTE(kulebam @ 2007 12 07, 14:24)
parašyta kad forumą prižiūri moderatoriai,o ne būtent kažkuris,kalbų apie skelbimų lentos skyreli "Kita"

Tada į bet kurį galima, kuris labiausiai patinka smile.gif
Atsakyti
vienam subforume, kuris turi moderatorių, nėra tvarkos, nusiunčiau AŽ, bet jokių pasikeitimų neįvyko. Kaip tokį elgesį reiktų suprast? kad moderatoriui jo pareigos visai nerūpi? ax.gif
Atsakyti