Įkraunama...
Įkraunama...

Savijauta prieš vestuves

Sveikos mergaiciukes,
Papasakokit, kaip jus jauciates ar jautetes artejant vestuvems? As asmeniskai pati savim stebiuosi, kad lygioj vietoj i isterija puolu ir seip tokia visa nervuota ir t.t. Gal todel, kad artejant vestuvems i pavirsiu kyla dar neuzbaigtu darbu darbeliu pasiruosimu visokiausiu...
Atsakyti
QUOTE(Naujamarte @ 2007 09 04, 14:04)
Sveikos mergaiciukes,
Papasakokit, kaip jus jauciates ar jautetes artejant vestuvems? As asmeniskai pati savim stebiuosi, kad lygioj vietoj i isterija puolu ir seip tokia visa nervuota ir t.t. Gal todel, kad artejant vestuvems i pavirsiu kyla dar neuzbaigtu darbu darbeliu pasiruosimu visokiausiu...


baisi savijauta artejant vestuvems, nes dar ne viskas buna suruosta ar nesigaunasi kazkas, ar kazko truksta ............
Atsakyti
QUOTE(Naujamarte @ 2007 09 04, 14:04)
Sveikos mergaiciukes,
Papasakokit, kaip jus jauciates ar jautetes artejant vestuvems? As asmeniskai pati savim stebiuosi, kad lygioj vietoj i isterija puolu ir seip tokia visa nervuota ir t.t. Gal todel, kad artejant vestuvems i pavirsiu kyla dar neuzbaigtu darbu darbeliu pasiruosimu visokiausiu...

ax.gif Na, as jauciausi tikrai gerai smile.gif Jaudulio nebuvo, nes labai laukeme sventes. Visi darbai buvo padaryti iki vestuviu likus geram menesiui. Tai paskutini menesiuka daugiau ilsejomes, nei ruosemes, tik jau paskutine savaite liko tie maloniausi darbai: galutiniai aptarimai su fotografu, muzikantais, floriste ir pan wub.gif
Isteriju jokiu nebuvo - begalo ramiai praejo visas tas laukimas ax.gif Viena karta tik truko kantrybe ir pasipyle isterija, bet nuotaika buvo sugadinta specialiai vieno zmogaus, o kas liecia pasiruosima, tai schmoll.gif
Zinojome, jog visi darbai padaryti, kad viskas nupirkta ir t.t. begalo kruopsciai pati ruosiau, rasiausi, pirkau, tai savimi pasitikejau ir zinojau, jog viskas pagal plana hihihi.gif
Atsakyti
Mėnesiui prieš - savijauta bloga. Tas ir anas nepadaryta, to ir ano nėra..

Diena prieš ir pati TA diena - viskas nuostabu wub.gif
Atsakyti
Jaudulio buvo, nes viskas kaip ir nuspręsta, suruošta, bet dar iki tariant "taip" Dievo akivaizdoje galima apsigalvoti, tai ir galvojau, ar tikrai "taip", ar visiškai ir visam laikui, ar mokėsiu susitaikyti su trūmumais ir pastebėti privalumus ne tik šiandien, bet ir po 10 ar 20 metų.
O pasiruošimas aišku atėmė jėgų, bet daugiau fizinių, nes pati viską puošiau, net pamergės nepadėjo.Negaliu sakyti, kad dėl to nervinausi, ko nepadarysiu tiesiog nebus ir viskas. Be ko čia jau taip neapseičiau?
Atsakyti
na del puosimu tai problemu nera, nes pamergytes ir pirsliene mano nuostabios, kupinos ideju thumbup.gif , bet va labiausiai kerta, kad busimasis isrinktasis zadejo susitarti del automobiliu, o liko kiek daugiau nei 2 savaites doh.gif , o apie joki transporta jokiu konkreciu ziniu unsure.gif ... minsim dviraciais sad.gif
Atsakyti
Na, as pries vestuves jauciausi visiskai ramiai: nebuvo jokio streso ir pan.
Atsakyti
4u.gif Kadangi pas mus nebuvo pamergiu ir pirsliu, tai viskuo teko rupintis paciai, stresiuko buvo, bet gana puikiai su tuo susidorojau, aisku paskutine savaite darbe is manes naudos buvo nulis biggrin.gif Bet suderinau viska manau puikiai.

Su vyru sutarem gerai, nesipykom per daug, bet... vis gi buvo itampeles kartais ir to jaudulio ir pervargimo.

Kai stresuosit, busimosios nuotakos, pabandykit isivaizduoti, kokia lengva galva bus po vestuviu!! mirksiukas.gif Man tai dabar truksta itampos - negi tik dirbti visa diena turesiu g.gif , jokiu susitikimu, skambuciu ir pan... lotuliukas.gif RAMYBE GRIZO biggrin.gif
Atsakyti
Niu man iki vestuvių kelios dienos liko, bet net pati nesuprantu kaip aš taip ramiai reaguoju. Mano vyras panikoj - jam ir to reikia ir ano... O aš vis kartoju - kad viskas bus gerai, kad tuoj viskas baigsis... wub.gif O jei atvirai, tai jau laukiu labai, nes noriu kad greičiau praeitų, nes labai pasiilgau ramybės blush2.gif
Atsakyti
man liko 10 dienų, jaučiuos laaaabai nervingai verysad.gif daug ko trūksta, nervai, įtampa doh.gif sakau reik ramintis... Su tėvais pykstuos, su saviškiu vos vos laikaus, tapau labai jautri, skrandis iš karto parėjo nuo nervų...Žodžiu reikia kažkaip tvardytis, nes kitaip nuo streso būsiu negraži vestuvių dieną blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(InGridutia @ 2007 09 04, 23:22)
Niu man iki vestuvių kelios dienos liko, bet net pati nesuprantu kaip aš taip ramiai reaguoju. Mano vyras panikoj - jam ir to reikia ir ano... O aš vis kartoju - kad viskas bus gerai, kad tuoj viskas baigsis...  wub.gif  O jei atvirai, tai jau laukiu labai, nes noriu kad greičiau praeitų, nes labai pasiilgau ramybės  blush2.gif

o pas mus atvirksciai,mano busimasis ramus ramutelis rolleyes.gif
o as kaip JaHarta visa isitempusi,vis kazka mastau suku delioju mintyse,man jau paciai nuo saves nervai ima doh.gif
Atsakyti
Na man tai dar truputis laiko likę, tai tų nervų kaip ir nėra, kartais būnu irzli kai nesigauna kas kaip noriu, bet šiaip tai nesinervinu ir nedvejoju ar gerai darau tongue.gif
Atsakyti