Įkraunama...
Įkraunama...

Vairavimo egzaminas

Nauja temelė naujiems įspūdžiams mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jurgutsiukas @ 2007 09 05, 17:42)
Nauja temelė naujiems įspūdžiams  mirksiukas.gif
user posted image


ir reklama dar plius tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zaiziukas @ 2007 09 05, 19:28)
ir reklama dar plius  tongue.gif

nu nenorejau cia reklamos tik masiniuka norejau iklet kad butu mokyklinis blush2.gif
Atsakyti
SAULEJA sveikinimai issilaikius 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif

ale greit jus baiget sena temele drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tinginiuke @ 2007 09 05, 19:55)
SAULEJA sveikinimai issilaikius 4u.gif  4u.gif  4u.gif  thumbup.gif

ale greit jus baiget sena temele drinks_cheers.gif

skubam lekiam nes labai norim tureti teises kad galetumem pasakyti kaip dekes ir mum mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgutsiukas @ 2007 09 05, 18:58)
skubam lekiam nes labai norim tureti teises kad galetumem pasakyti kaip dekes ir mum  mirksiukas.gif


aha,reikia gi vietos kur girtis wub.gif ir kur guostis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zaiziukas @ 2007 09 05, 20:05)
aha,reikia gi vietos kur girtis  wub.gif  ir kur guostis  rolleyes.gif

tuo labiau kad visos taip fainiai apraso savo ispudzius thumbup.gif paskaitai nuotaika pakyla net kazkaip lengviau darosi laukiant tos baisios dienos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgutsiukas: 05 rugsėjo 2007 - 18:40
QUOTE(tinginiuke @ 2007 09 04, 20:26)
man rigi panasiai budavo pravaziavimai karta per savaite,kartias dazniau.
tai manau visoms teko uzgest nes gi tik mokemes mirksiukas.gif tad nenusimink jei uzgesti ciatik pradzia
kokiam mieste mokais?

klausiau ne del to, kad gestu pati. vaziavau su instruktorium 4 kartus ir ne sykio neteko uzgest, tai man ir keista, nes visos pazistamos irgi geso. bet esme yra, kad pas mane, manau, didesnes problemos verysad.gif
nemoku nustatyti vietos kelyje, na ta prasme, kai vaziuoju man instruktorius sako tai desniau tai kairiau, nu zodzio vingiuoju.. vat nesusitvarkau dar su vairo valdymu.. verysad.gif


da norejau paklaust, gal kas zinos.. jei zmogus nemoka nei skaityt nei rasyt, ar imanoma islaikyt teises, kaip teorija laikoma..? cia del pazistamo zmogaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Varvekliukea @ 2007 09 05, 21:09)
klausiau ne del to, kad gestu pati. vaziavau su instruktorium 4 kartus ir ne sykio neteko uzgest, tai man ir keista, nes visos pazistamos irgi geso. bet esme yra, kad pas mane, manau, didesnes problemos  verysad.gif
nemoku nustatyti vietos kelyje, na ta prasme, kai vaziuoju man instruktorius sako tai desniau tai kairiau, nu zodzio vingiuoju.. vat nesusitvarkau dar su vairo valdymu..  verysad.gif
da norejau paklaust, gal kas zinos.. jei zmogus nemoka nei skaityt nei rasyt, ar imanoma islaikyt teises, kaip teorija laikoma..? cia del pazistamo zmogaus  smile.gif


tai ir su kompu tikriausiai elgtis nemoka... ax.gif keista kad siais laikais dar tokiu zmoniu yra..abejoju ar jam pavyktu teises issilaikyt rolleyes.gif
Atsakyti
keik zinau teorija laikoma prie kompiuteriu...gla yra kokie tia isimtiniai atvejai net nezinau g.gif

tia jei negesai labai suanu reiskai geria valdai sankaba mirksiukas.gif as kai dariau koki 2ar 3 pravaziaviam instruktorius pakaluse kiek kartu sedejsu uz vairo tai sakau zalia dar nes gerai kelyje tiesiai vaira islaikiau blush2.gif biggrin.gif ....nieko ismoksi dar mirksiukas.gif svarbiausia kad kitkas geria einas
Atsakyti
QUOTE(zaiziukas @ 2007 09 05, 16:28)
oi kiek cia daug islaikiusu wub.gif  kaip smagu girdeti  smile.gif
man tai jau nervai sukile pries sestadieni, visa kotais issiblaskiusi net nesuprantu kas su manim darosi  blink.gif  blink.gif  doh.gif  rolleyes.gif

tai šeštadienį jau praktinis? ax.gif bigsmile.gif

anyway, laikysim kumščius wub.gif ax.gif
Atsakyti
man 5dieni teorija, manau pavyks kitai sav jau ir praktiniam uzsiregint, nes nete maciau, kad vietu nemazai yra
Atsakyti