Įkraunama...
Įkraunama...

Kas "blogo" Salininkuose?

Sveiki,

radau idomu NT Salininkuose, kuris atitinka visus musu reikalavimus, bet kaina - maza, neatsizvelgiant i tai, kad gatve atrodo gana patraukliai, kaip ir salia esantys namai. Automatiskai, mums kyla itarimu, kad seimininkai mato kazkokiu savo "turto" minusu, kuriu mes neizvelgiam. Pokalbiai su kaimynais jokiu akivaizdziu problemu neatskleide: ramus, pagyvene zmogeliukai, viena jauna, inteligentiskai kalbanti seima... Kiti gyventojai nesiskundzia, laiptine atrodo tvarkingai... Kame kampas? Kas blogo Salininkuose apart to, kad rajonas nepriklauso "populiariu" klasei?
Atsakyti
Tai Jus ir paklauskite tu seimininku apie minusus. O dar geriau susidraugaukit su potencialiais kaimynais, nuvede i gera restorana, nugirdykit ir iskvoskit viska, ka jie mano apie nama ir rajona ax.gif

Jei rimtai. Pries keturis metus ir mes ten apziurinejom keleta NT variantu. Tiesa, ne patys norejom gyventi, o tiesiog investuoti. Kainos taip pat atrode itartinai mazos - patrauklu, bet sukelia itarima. Kiek man teko surinkti informacijos, nieko blogo tuose Salininkuose nera, tiesiog ten gyventi nemadinga, toli nuo centro (salyginai) ir nedaug "cool" chebros aplink gyvena. Su buto nuomavimu butu daugiau problemu, nei ta nuoma nestu pajamu.

Uz padoraus namo kaina Salininkuose nusipirkom peles urva miesto centre. Nesijauciam pralose, bet, jei patiems ten butu reikeje gyventi, butume rinkesi Salininkus.

Tai tiek musu patirties. Vis tiek geriau susirasti koki Salininku "native" ar bent jau pazistama, patikima nekilnojamo turto agenta. Nezinau, ar i tema, bet Salininku vidurine yra gana nyki mokykla,
Atsakyti
Seimininku klausti kodel taip pigu - negaliu, nes tai tas pats kas duoti jiems minti, kad as galiu moketi daugiau. Zodziu, tai butu derybine klaida, kuriu as stengiuosi nedaryti. Greiciau priesingai - mano tislas, kad jie manytu, jog as vienisa, "low life, no future type of person". Su kaimynais jau snekejomes, bet vesti i restoranus ju nesiruosiu - del tu paciu priezasciu: tai butu pernelyg aiskus signalas apie mano finansines galimybes ir apie musu "stipru" susidomejeima siuo butu, kas nieko gero nezada derybose del kainos ir i mano planus neieina. Man neskubu. Dabar as tik zvalgausi ieskodama rajono/gatves, kuri atitiktu musu reikalavimus. Jei to buto nenupirks per pusmeti - tik tuomet as juos imsiu snekinti parduoti uz kaina, kuria as noreciau moketi uz ta buta... Pageidauciau tureti reikala su desperatiskais pardavejais. smile.gif

Mokykla manes nedomina. Man reikia mazo (su kiek imanoma mazesniais komunaliniais mokesciais), bet, idealiu atveju, dvieju kambariuku butuko su atskira virtuve, mazaauksteje statyboje, muriniam name, ramiam rajone, su kiek galima maziau "cool" jaunimo. Noretusi - ramiu, negerianciu, bet mokiu pensininku "okupuoto" namuko. Svarbu, kad butu isvystyta infrastruktura (parduotuve, poliklinika, visuomeninis transportas), atokiau nuo triuksmingu magistraliu, neaktyvaus masinu judejimo gatveje plius su jau "suaugusia" zaluma. Artumas centrui - visiskai nereikalingas, svarbu tik, kad butu pasiekiamas salyginai lengvai visuomeninio transporto pagalba. Zodziu - ieskom artimam zmogui gyvenimo kokybes, o ne prestizo. Buto irengimas - visai nesvarbus, nes vis vien viska perdarinesim taip, kad tam, kas ten gyvens, patiktu...

Beje, jei kas zinote Vilniaus prieigose visa gatve kuri atitiktu tokius reikalavimus ir butu apstatyta 3-4 aukstu senobishkais (1945 - 1970 statybos), mazus (40-50 m2) ir labai mazus (28-39 m2) butus turinciais namukais (bet ne bendrabutinio tipo) - duokit zinot kur ji yra. Buciau labai dekinga.
Atsakyti
foxenas> vadinasi teisingai atradai salininkus wink.gif

su mazhais vaikais nesikelciau, bet tavo nupasakotu atveju - why not. ten pakankamai tvarkingi (ne turtingi, bet tvarkingi) zmones gyvena.
Atsakyti
Virš Salininkų kyla ir leidžiasi lėktuvai, jei tik kas nepasikeitė. rolleyes.gif

Poliklinikos ten nėra, reikia važiuoti į Naujininkus berods g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flight: 11 rugsėjo 2007 - 09:59
As ten gyvenau ir nieko gero pasakyti negaliu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olive: 07 balandžio 2008 - 12:36
Salininku pliusai:
1. Visur asfaltuota
2. Yra parduotuves ir rimtos.
3. Pakankamai tvarkingi, priziurimi.
4. Mazas nusikalstamumas(palyginti su kitais mikrorajonais), ramus.
5. Vaistine, stomotologijos kabinetas, ambulatorija(nors mes prisiregistrave Centro poliklinikoj, bet ekstra pagalba buna suteikiama ir cia), autoservizai, kavine, pirtis su baseinu(nedideli).
6. Vaiku darzelis(geras), pradine mokykla, vidurine mokykla(rimta, pretenduojanti i gimnazijos statusa)
7. Puikus susisiekimas, nera kamsciu(i centra per 15 minuciu su automobiliu), vazineja tiek autobusai, tiek mikroautobusai, siuo metu pleciamas ir kelias.

Salininku minusai:
1. Pagrindinis-lektuvu nusileidimo takas(siaip tie patys lektuvai kyla ir per Antakalni, bet ten niekas to nepastebi, o va Salininkams ivardina kaip minusa)
2. Gelezinkelio pervaza(nesvarbu, kad vazineja per diena tik po kelis keleivinius vagonus-visiems asocijuojasi su Naujininku gelezinkelio mazgu doh.gif )
3. Salininkai skamba kaip Naujininkai-o tai jau ne prestizinis rajonas(psichologiskai).
4. Aplinkui sodai(nesvarbu, kad daug jaunu seimu keliasi gyventi i nuosavus sodu namelius, visiems sodai atmintyje islike kaip koks bomzynas doh.gif )

Zodziu, as gyvenu Salininkuose, pripratau prie lektuvu ir Salininkais dziaugiuosi thumbup.gif Man, turinciai vaikus ir jau ziurint i patogia infrastruktura, pagrindiniai argumentai pirkti nama buvo sie:arti darzelis, mokykla(kad nereiktu vaiku vezioti ryte vakare), prekybos centras. O visa kita jau priklauso tik nuo musu paciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2008 04 08, 09:37)
Salininku pliusai:
1. Visur asfaltuota
2. Yra parduotuves ir rimtos.
3. Pakankamai tvarkingi, priziurimi.
4. Mazas nusikalstamumas(palyginti su kitais mikrorajonais), ramus.
5. Vaistine, stomotologijos kabinetas, ambulatorija(nors mes prisiregistrave Centro poliklinikoj, bet ekstra pagalba buna suteikiama ir cia), autoservizai, kavine, pirtis su baseinu(nedideli).
6. Vaiku darzelis(geras), pradine mokykla, vidurine mokykla(rimta, pretenduojanti i gimnazijos statusa)
7. Puikus susisiekimas, nera kamsciu(i centra per 15 minuciu su automobiliu), vazineja tiek autobusai, tiek mikroautobusai, siuo metu pleciamas ir kelias.

Salininku minusai:
1. Pagrindinis-lektuvu nusileidimo takas(siaip tie patys lektuvai kyla ir per Antakalni, bet ten niekas to nepastebi, o va Salininkams ivardina kaip minusa)
2. Gelezinkelio pervaza(nesvarbu, kad vazineja per diena tik po kelis keleivinius vagonus-visiems asocijuojasi su Naujininku gelezinkelio mazgu doh.gif )
3. Salininkai skamba kaip Naujininkai-o tai jau ne prestizinis rajonas(psichologiskai).
4. Aplinkui sodai(nesvarbu, kad daug jaunu seimu keliasi gyventi i nuosavus sodu namelius, visiems sodai atmintyje islike kaip koks bomzynas doh.gif )

Zodziu, as gyvenu Salininkuose, pripratau prie lektuvu ir Salininkais dziaugiuosi thumbup.gif Man, turinciai vaikus ir jau ziurint i patogia infrastruktura, pagrindiniai argumentai pirkti nama buvo sie:arti darzelis, mokykla(kad nereiktu vaiku vezioti ryte vakare), prekybos centras. O visa kita jau priklauso tik nuo musu paciu 4u.gif

Virs Antakalnio jie taip zemai nesileidzia,kaip virs Salininku.Salininku miskai pilni svino nuo lektuvu,ir siuksliu nuo vietiniu gyventoju.
Salininku 19 autobusas vasara visada pilnas sodininku,vietiniams sunku ilipti...
I Salininkus megsta atklysti Kirtimu taboro gyventojai,viena buvo uzejusi net mums miegant...
Be to neseniai pro ten idomumo delei pravaziavau pro sali,tai vaizdelis buvo liudnas verysad.gif Nepriimkite asmeniskai,cia tik mano nuomone...
Atsakyti
QUOTE(olive @ 2008 04 11, 00:11)
Virs Antakalnio jie taip zemai nesileidzia,kaip virs Salininku.


Tas tikra tiesa. Gyvenau kažkada Salininkuose, tad galiu palyginti - skirtumas akivaizdus.

Atsakyti
As taip pat esu gyvenes salinikuose. Mano manymu rajonas tirai ramus. Nusikaltimu lygis tikrai zemas lyginant su kitais rajonais. O svarbiausia, kad aplinkui pilna zalumos, tad jei turite vaiku, jiems cia butu geriau gyventi nei pvz. Vilniaus miegamuosiuose rajonuose.
Pilnai sukurta infrastruktura. ( na nera poliklinikos, bet pirmaja pagalba tikrai gausite). Labai mazas automobiliu srautas gatvemis, vaikai tikrai zymiai saugesni.
Cigonu tikrai nereiketu bijoti doh.gif cia jie beveik neuzklysta.
Be to tai mitas, kad jie pavojingi. Nebendraukit su jais ir jie prie jusu nelys.
Vienintelis minusas Lektuvai. Prie kurio priprantama labai greitai ir ju net nebegirdi. Teisingai kazkas pasake kad ir antakalnyje jie skraido, nors ten norintiems gyventi tai nera minusas. Koks skirtumas ar tai 100m zemiau ar auksciau. Faktas, tas kad jie ten lygiai taip pat girdimi.
O kazkieno teiginys, kad miskai pilni svino ir siuksliu hihihi.gif cia tipo tyrimus dare ar kaip? doh.gif
O jei rimtai tai miskai gana svarus. Manau kad visuose miskuose zmones sugeba prisiukslinti, to neisvengsi, bet Salininkuose esancius miskelius netgi pavadinciau svariais.
Beje siek tiek istorijos apie salininkus. Kadangi Sovietu laikais, nelabai leisdavo tremtiniams grizti i Vilniu, daug tremtiniu isikure butent salininkuose, todel salininkai lyginant su kitais aplinkiniais vilniaus regionais yra labai lietuviskas.
Atsakyti
Aš gyvenu Salininkuose jau 25 metus na ir nieko blogo negaliu paskayti g.gif gal tik kai kuriuose soduose bomžų priviso bet jų pagrindinė susirinkimų vieta prie kioskų drinks_cheers.gif Dėl lėktuvų tai galiu pasakyti tik tiek,kad aš jų nei dieną nei naktį negirdžiu (pripratau ir nekreipiu dėmesio),ir susisiekimas geras yra tiesioginiai mikriukai kurie veža ir į centrą ir toliau thumbup.gif
Atsakyti
Keliu i virsu. Koks gyvenimas salininkuose dabar? Pagerejo? pablogejo? 4u.gif
Atsakyti