Įkraunama...
Įkraunama...

Citrosept / Citroplius

apsikrėčiau gripu. turiu iki pirmadienio būtinai pasveikt. antibiotikų gert nelabai galiu, o girdėjau, kad prie gripo ir nelabai padeda.
gal kas naudojot citrosept? ar geras? labai jau dabar visur giriamas...?
Atsakyti
Hobo, labas. Aš naudojau, bet esu tokia netikus pan. produktų išbandytoja- lyg ir tikiu, lyg ir ne. Tai ir naudoju taip-lyg ir... biggrin.gif Bet manau, kad efektas buvo ( su pan. problemom-gerklė, nosis, tiesa, gripo niex nediagnozavo). Tik tas ekstraktas žiauriai kartus, bandžiau savo mažiui duot pagal instrukciją, tai cypė ir spjaudės. Na, vienu žodžiu, bandyk, tik atkreipk dėmesį, kad greipfrutai (manau, ir jų produktai) nesuderinami su kai kuriais vaistais.
Atsakyti
Sveikute,mes gereme sita vaistuka. BEt gerem profilaktiskai,taip sakant,kad nesirgtume.Tai nezinau,kai jau sergi ,ar labai pades.Jie nera labai pigus,bet ten tik lasiukais ,tai uztenka ilgam.Bet jie labai slykstus ,vienintelis su kuo juos imanoma isgerti ,tai apelsinu sultys,tai jeigu bandysi pasiruosk sulciu pakeliu,o be to ir vitaminai 4u.gif
Ant lapuko raso"Norint sustabdyti spartu patogenieniu bakteriju,virusu,grybeliu vystymasi organizme :50-60 lasu stiklinei vandens vartojama 3 dienas is eiles 3 kartus per diena blink.gif Gal ci a tavo atvejui ir gerai butu? Bet niekai neisivaizduoju kaip ta bruda prarysi,tiek lasu turbut ir apelsinai nepades.As lasindavau po10 ir tai kartybe baisiausia,na bet norint pasveikti,bandyk.Sekmes sveikstant.
Atsakyti
As naudoju Citrosept jau menesi laiko,profilaktiskai.Geriu po 50lasu 3 kartus dienoj.Visai man nieko,geriu su apelsinu sultim Cido,nes bandziau su kitom,ziauriai kartu.
Atsakyti
As ir girdejau, kad labai gyre. Siaip sia ziema 2 kart pajauciau besiartinancio persalimo pozymius, tai si kart pavartodavau citrosepto, taip ir nesusirgau, beje tai pirma ziema, kai ne karto nesusergu smile.gif
Atsakyti
Sakot, su apelsinu sultimis geriat? Idomu, ar poveikis geriant kartu su sultimis nesumazeja? as kazkaip isivaizduoju, kad grynesnis skystis turetu geriau bakterijas iszudyt, negu praskiestas dar ir sultim... g.gif Bet gal as ir neteisi - cia tik mano sapaliojimai biggrin.gif Siaip tai as juo gerkle skalavau, tai jau ta pacia diena geriau buvo. Be to raso kad ir grybeli naikina, kuris zarnyne po antibiotiku vartojimo atsiranda thumbup.gif Na sito poveikio dar neisbandziau, bet artimiausiu metu ruosiuosi isbandyt - visgi tai juk naturalus produktas, o ne chemija! thumbup.gif
Atsakyti
ash jo geriau kai susirgau gripu - dideliais kiekiais po 50 lashu tris kar dienos, tris dienas. greit pasveikau, kitu vaistu negeriau tik arbatas. nuo tada geriu kas diena profilaktishkai po 15 - 30 lasu, kaip isheina - nuo gruodzio menesio nesirgau.

o kad sultys sumazins poveiki nemanau - tiesiog burnoj ne taip ilgai kartumas ishliks.
Atsakyti
Merginos, sorry uz mano paistaliojimus... blush2.gif Net ant citrosept dezutes radau uzrasyta, kad "geriausia gerti praskiesta su apelsinu sultimis" thumbup.gif Taip kad atsiprasau, jei savo abejojimais kazka suklaidinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ostra @ 2005 02 24, 23:46)
O kuriose vaistinese jo yra pirkt,nes vaistu paieskos sistema neranda? g.gif



Yra atskiras tinklapis - CITROSEPT
Galima pasirinkti kalbą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murzinyte: 26 vasario 2005 - 11:51
QUOTE(mamagitana @ 2005 02 18, 11:21)
Hobo, labas. Aš naudojau, bet esu tokia netikus pan. produktų išbandytoja- lyg ir tikiu, lyg ir ne. Tai ir naudoju taip-lyg ir... biggrin.gif Bet manau, kad efektas buvo ( su pan. problemom-gerklė, nosis, tiesa, gripo niex nediagnozavo). Tik tas ekstraktas žiauriai kartus, bandžiau savo mažiui duot pagal instrukciją, tai cypė ir spjaudės. Na, vienu žodžiu, bandyk, tik atkreipk dėmesį, kad greipfrutai (manau, ir jų produktai) nesuderinami su kai kuriais vaistais.


O mes savo maziui i aktimeli sulasindavome, isgerdavo kaip niekur nieko, kartumas net maziau jauciasi nei su apelsinu sultimis thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(jobukas @ 2005 02 27, 15:47)
O mes savo maziui i aktimeli sulasindavome, isgerdavo kaip niekur nieko, kartumas net maziau jauciasi nei su apelsinu sultimis  thumbup.gif .


Gėriau ir aš to kartumo.... Na, gripu nesirgau žiemą, bet ir taip atspari aš esu...
Bet kas gerai, prasivalė organizmas. Pirmą dieną po smūginės (50 lašų) dozės prasidėjo viduriavimas, silpna buvo ir t.t. O vėliau viskas ok.
Po savaitės labai pagražėjo veido oda ri visa oda kažkokia skaistesnė pasidarė. Tik nežinau, čia nuo to vaisto ar be, mėnesinės labai gausios pasidarė tą mėnesį...
Gal čia taip organizamas stipriai valėsi?
Ir per tą mėnesį, kiek vartojau, nukrito gal 4 kg. nors maisto nekeičiau.

Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 04 27, 09:33)
Gėriau ir aš to kartumo.... Na, gripu nesirgau žiemą, bet ir taip atspari aš esu...
Bet kas gerai, prasivalė organizmas. Pirmą dieną po smūginės (50 lašų) dozės prasidėjo viduriavimas, silpna buvo ir t.t. O vėliau viskas ok.
Po savaitės labai pagražėjo veido oda ri visa oda kažkokia skaistesnė pasidarė. Tik nežinau, čia nuo to vaisto ar be, mėnesinės labai gausios pasidarė tą mėnesį...
Gal čia taip organizamas stipriai valėsi?
Ir per tą mėnesį, kiek vartojau, nukrito gal 4 kg. nors maisto nekeičiau.



Nezinau ar sutapimas,bet ir man labai gausios menesines buvo g.gif .Buvau 2 savaites atgerus po 20 lasu.
Atsakyti