Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapimo nelaikymas

Po antrojo vaikucio gimimo praejo jau 8 menesiai, taciau problemos su slapimo nelaikymu vis neatsikratau. Kaip gydytis? Bandžiau daryti pratimus, bet rezultato nesulaukiau. sad.gif

Kegelio pratimus dariau ir darau (jau8 menesiai), taciau nieko gero. Slapimo nelaikymas pasireiskia ciaudint, kosint, linksmai juokiantis. Taip juntu nerima del savo problemos, kuomet nerimauju, susijaudinu ar siaip patiriu stresa.
Kiek pati esu girdejusi - si problema atsiranda po gimdymo toms moterims, kurios bu buvo "suplysusios". O man dar buvo atlikta "revizija" (taip gydytojai vadina gimdos isvalyma po gimdymo, kuomet dimda buna praradusi tonusa pati issivalyti). Gal tai nuo to?
Butu labai smagu gauti atsakyma is tu moteru, kurios su sia problema buvo susidurusios ir kaip joms tai pavyko isspresti. Aciu.
Atsakyti
QUOTE (Vetrungele @ 2004 01 06, 19:48)
Gerb, Sauluke, aciu uz patarimus. Kegelio pratimus dariau ir darau (jau8 menesiai), taciau nieko gero. Slapimo nelaikymas pasireiskia ciaudint, kosint, linksmai juokiantis. Taip juntu nerima del savo problemos, kuomet nerimauju, susijaudinu ar siaip patiriu stresa.
Kiek pati esu girdejusi - si problema atsiranda po gimdymo toms moterims, kurios bu buvo "suplysusios". O man dar buvo atlikta "revizija" (taip gydytojai vadina gimdos isvalyma po gimdymo, kuomet dimda buna praradusi tonusa pati issivalyti). Gal tai nuo to?
Butu labai smagu gauti atsakyma is tu moteru, kurios su sia problema buvo susidurusios ir kaip joms tai pavyko isspresti. Aciu.

As ta problema turiu po pirmo gimdymo, jau 10 metų. Ir nieko gero negaliu pasakyti, galima tik dalinai pasalinti sia problema. Bent man tai padejo trniruokliu sale. Aisku darau ir kegelio pratimus. Va jau du menesiai beveik po antro gimdymo ir zadu nieko nelaukus keliaut i sporto sale, nes ji sustiprina tuos raumenis, ir gali sulaikyti slapima.
Atsakyti

Šlapimo nelaikymą sąlygoja estrogenų trūkumas organizme.Todėl tai dažniausiai vargina poklimakterinio amžiaus moteris.Nėščiosioms sunku sulaikyti šlapimą todėl,kad šlapimo pūslę spaudžia didėjanti gimda.Po gimdymo ši problema dingsta.Jei gimdymas užsitęsia,ypač esant stambiam vaisiui,gali sutrikti šlapimo kanalo inervacija.Todėl po gimdymo galimi šlapimo nelaikymo sutrikimai.Revizija po gimdymo neturi įtakos šiam sutrikimui.Maitinant dėl tam tikro hormonų persitvarkymo organizme būna laikinas estrogenų sumažėjimas.Kas irgi gali sąlygoti šią problemą.Kreipkitės į gydytoją.Jaunoms moterims plastinės makšties operacijos daromos tik išimtinais atvejais.Apsiribojama tarpvietės raumenų mankšta .Dar galima panaudoti žvakutes su estrogenais.
Atsakyti
laba diena

drauge jau ne pirmi metai po gimdymo, o slapimo nelaikymo problema neisnykusi.bande ir kegelio pratimus ir homeopatinius lasiukus.ginekologe sake jog cheminiai vaistai nepades.ka tuomet daryt?seimos gydytoja nieko nepataria. nebezino ka daryt, tai bandau as klaust cia, man gydytoja minejo kai klausiau jog padetu operacija, kokia jos kaina? ir ar ji butina, kad zmogui si problema issisprestu
Atsakyti
Šlapimo nelaikymas gali būti pagrinde dėl dviejų priežąsčių - dėl anatominių pažeidimų, arba dėl šlapimo pūslės inervacinių, funkcinių pakitimų. Pirmuoju atveju dažniausiai reikia operuoti. Tačiau ar tikrai reikia tokio gydytmo, ir kokią operaciją reikia atlikti galima atsakyti tik po nuodugnaus apžiūrėjimo.
Atsakyti