Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduokit knygą

Sveikos mamos,

Nuo pat mažens buvau labai jautri. Tai mūsų šeimos bruožas. Mano kasdienis palydovas- didesnė ar mažesnė įtampa. Šiaip, dėl visko. Dė to, kad vaikas daržely, jaudinuosi ar jam viskas gerai, dėl to, kad kažkas kažkaip pažiūrėjo, kažką griežčiau pasakė ar nepasakė. Žodžiu, dėl visko. Ramiau gal tik savaitgaliais, kai sėdžiu namie su šeima. Nesiūlykit keisti darbo ar gyvenimo būdo. Jis pas mane ramus. Kita mano vietoje gyventų ir džiaugtųsi, o aš vis randu dėl ko pasinervuoti. Protu suvokiu, kad viskas daugiau ar mažiau gerai, kad nereikia pergyvent, bet išlikti ramiai neišeina.

Kad ir paskutinių dienų "bėda". Dirbu klientų aptarnavimo srityje. Esu samdytas darbuotojas, tad elgiuosi pagal įmonės vidaus politiką. Kai kurie mūsų klientai piktinasi paslaugų ir gaminių kokybe, savo įniršį išliedami man. Nemoku tokiu atveju "užsimerkt" ir viską priimu giliai į širdį. Suvokiu, kad tai ne mano kaltė, bet sau nieko padaryt negaliu. Aplamai kokį darbą bedirbčiau, man visur baisu.

Pasakymai "keisk požiūrį į gyvenimą" ar "tvarkykis su savo baimėm" manęs "nekąso". Kažkada lankiaus pas psichologę, labai patiko, bet dėl didelių kainų to padaryti lyg ir nelabai galiu.

Todėl prašau patarimo: žinau, kad yra knygų, kurios labai nuramina dūšią (ot tai liaudiškai pasakiau). Norėčiau tokią paskaityti. Gal galit rekomenduot? Tai galėtų būti psichologinė, nesudėtingai parašyta "psihoterapinė", o gal net susijusi su budizmu knygelė. Domintų nesudėtingai parašyta mokslinė literatūra. Žodžiu, kad nebūtų "bobutės pasakos".

Jei kas galit, parekomenduokit ir psichologę Kaune. Jei žinot, parašykit ir apytiklę kainą, nes manau, kad jos labai "kandžiojasi". Tada galėsiu spręsti.

Būsiu labai dėkinga.
Atsakyti
Man labiausiai padeda skyrelis laikraštyje:
"Vakar mirė"ir
"Šiandien išlydime"...
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 09 07, 16:42)
Man labiausiai padeda skyrelis laikraštyje:
"Vakar mirė"ir
"Šiandien išlydime"...

žiauriai čia tu, ... bet teisingai.
O temos autorei nežinau ar įmanoma padėt g.gif kiek žinau tokių pesimistų gyvenimo būdas jau toks unsure.gif
Atsakyti
Aš rekomenduočiau įsigyti AK ir CK ir naudoti prieš miegą. Ir užmigdys greitai, ir naudos galbūt šiokios tokios bus. Su klientais ir šiaip bendraujant, kai ateina mintys kas ką pagalvos...Paragrafai prieš emocijas, škes.
Atsakyti
QUOTE(lad @ 2007 09 07, 16:04)
žiauriai čia tu, ... bet teisingai.
O temos autorei nežinau ar įmanoma padėt g.gif kiek žinau tokių pesimistų gyvenimo būdas jau toks unsure.gif



Nu chebra, prajuokinot. Mediniui galiu pasakyt, kad tokiu atveju as pradedu pergyventi del mirusiuju artimuju. Jiems dabar ypac skaudus metas.

Kitai mamai galiu pasakyti, kad turiu paguoda- stipru jumoro jausma. Mano juoko negalima pavadinti juoku. Tai zvengimas. Tai- kaip terapija atskirais atvejais, tik gaila, ne visada padeda. Tad aziu Dievui, bet saves pesimiste tikrai nevadinu. Kas mane maziau pazysta, is vis labai nustemba del to, kad del visko pergyvenu. Nes liezuvis vartosi neblogai, bendraut su zmonem sekasi nesunkiai. Ant kozno kampo nedejuoju kaip man sunku baisu ar pan.
Papildyta:
Dovanokit uz klausima, "AK ir CK " cia kas?
Atsakyti
QUOTE(Klumpė @ 2007 09 07, 16:20)

Dovanokit uz klausima, "AK ir CK " cia kas?


Nu ne Avtamat Kalašnikova, ne, nors ir ta pati santrumpa hihihi.gif

Administracinis Kodeksas ir Civilinis Kodeksas.
Atsakyti
QUOTE(Peliauckų Jadzė @ 2007 09 07, 16:24)
Nu ne Avtamat Kalašnikova, ne, nors ir ta pati santrumpa hihihi.gif

Administracinis Kodeksas ir Civilinis Kodeksas.

papildysiu - dar Baudziamasis visai nieko cool.gif nors jautriems gal ir nerekomenduojamas cool.gif
siaip uztenka pora metu padirbti ,,mesmalej" o tada pakeisti darba cool.gif pasijauti zmogus kaip rojuje biggrin.gif
o kai darbas ir gyvenimas ramus, tai vis zmogus randi del ko jaudintis - nu kitaip reiskia neiseina cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Klumpė @ 2007 09 07, 17:20)
Nu chebra, prajuokinot. Mediniui galiu pasakyt, kad tokiu atveju as pradedu pergyventi del mirusiuju artimuju. Jiems dabar ypac skaudus metas.

Kitai mamai galiu pasakyti, kad turiu paguoda- stipru jumoro jausma. Mano juoko negalima pavadinti juoku. Tai zvengimas. Tai- kaip terapija atskirais atvejais, tik gaila, ne visada padeda. Tad aziu Dievui, bet saves pesimiste tikrai nevadinu. Kas mane maziau pazysta, is vis labai nustemba del to, kad del visko pergyvenu. Nes liezuvis vartosi neblogai, bendraut su zmonem sekasi nesunkiai. Ant kozno kampo nedejuoju kaip man sunku baisu ar pan.
Papildyta:
Dovanokit uz klausima, "AK ir CK " cia kas?

Jei esi ne pesimistė, turi puikų jumoro jausmą, lengvai bendrauji, tai ką tikiesi perskaityti tokio, kad daugiau nebesijaudintum? Paprastai knygelės moko labiau savimi pasitikėti, pajusti gyvenimo džiaugsmą, mokytis bendrauti, rasti gyvenimo prasmę, bet negirdėjau, kad mokytų nejausti, nemylėti...
Nors gal reikia pasimokyti atsiriboti? Gaila, bet nežinau to mokančios knygos. Tačiau vykstant nemaloniam pokalbiui, gali bandyti susikoncentruoti, ne į tai ką tas nepatenkintas klientas kalba (vistiek turbūt aišku, ką nori pasakyti), o į kokį nors elementarų teiginį pvz "svarbiausia nesinervinti ir gerai maitintis" ir kartoti jį mintyse, kol pokalbis baigsis. Pokalbyje, jei jis vyksta klijento skundo forma, vis tiek esi tik klausytoja, tai ir nediskutuok su juo, atsakyk trumpai ir tik į tai, ko jis klausia, o kitu laiku kartok mintį. Arba dar gali planuoti ką veiksi vakare, ar kitą dieną. Man tai labai padeda nusiraminti, kai nervinuosi ar baiminuosi.
Atsakyti
Na, blyn, autorė prašo knygą rekomenduot, o toks vaizdas, kad visi tik tyčiojasi doh.gif
Autorei siūlyčiau paskaityti knygelę ,,Jūsų pasąmonės galia". Tik yra vienas dalykas, jei pati užsispyrusi nenorėsi keisti požiūrio į aplinką, nežinau ar kas padės. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arpos @ 2007 09 07, 22:05)
Na, blyn, autorė prašo knygą rekomenduot, o toks vaizdas, kad visi tik tyčiojasi  doh.gif

Aš nesityčiojau blink.gif aš nuoširdžiai. Ar ką kvailo patariau?
Atsakyti
Paskaityk K. Antarovos "Du gyvenimai".
Atsakyti
4u.gif "Bėgančios su vilkais". Bet perspėju-tai sudėtinga knyga.
Atsakyti