Įkraunama...
Įkraunama...

Mėgstamiausia daina - 2

Pasidalinkim, kokia daina varo iš proto ir niekaip nenusibosta wub.gif
Atsakyti
Aš apie dainas rašiau kažkada dar senoj temoj, bet va dar pamiršau pasakyt, kad man baisiai patinka ir niekaip neusibosta ne tai kad daina, ten žodžiū nėra, bet labai graži muzija. Edvin'o Martono "Romeo ir Džiuljeta", tiesa jos yra keli variantai, bet tas, kurį aš turiu, man wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingeb @ 2007 09 07, 22:37)
Aš apie dainas rašiau kažkada dar senoj temoj, bet va dar pamiršau pasakyt, kad man baisiai patinka ir niekaip neusibosta ne tai kad daina, ten žodžiū nėra, bet labai graži muzija. Edvin'o Martono "Romeo ir Džiuljeta", tiesa jos yra keli variantai, bet tas, kurį aš turiu, man  wub.gif


Merginos, vienas prašymas- būkit geros, įdėkit dainas su nuorodom, a? 4u.gif tikrai būtų faina iškart paklausyt jūsų mėgiamų dainų. Per youtube.com tai daryti geriausia 4u.gif Ačiū.
Atsakyti
sveikos merginos, gal kuri žinot, I.Valinskienės ''Dingo'' dainos, orginalo autorių ir dainos pavadinimą. Nu niekaip nerandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egle0606 @ 2007 09 08, 13:48)
sveikos merginos, gal kuri žinot, I.Valinskienės ''Dingo'' dainos, orginalo autorių ir dainos pavadinimą. Nu niekaip nerandu  doh.gif


Juanes - Tengo la camisa negra 4u.gif
Atsakyti
4u.gif dėkui labai yess.gif
Atsakyti
Yra tokia kvailoka , bet "vežanti" R.Kazlo daina pavadinimo nžn, gal sarmata arba eik tu peklon.... Jei kas nuoroda įmestų, didžiai padėkočiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
As, galima sakti, is naujo atrodau L. Amstronga, F, Sinatra ir kitus to laikotarpio ir stiliaus atlikejus wub.gif Gal kuri turit nuoroda, kur galima parsisiusti ju dainu? ax.gif
Atsakyti
Dabar turiu pora gabaliukų kuriuos klausau ir .... karsta.gif

hihihi.gif

" ATB - Desperate religion "

Ir Britney ,kaip niekad patinka ši..... "Gimme more " assa.gif

Dar sena ir gera labai (raminanti tokia) rolleyes.gif "Enigma - Sadeness " angel.gif

good.gif
Atsakyti
Be galo, be krašto patinka Damien Rice'o My Webpage wub.gif Tiesiog atsiklausyti negaliu. Ir tiek prisiminimu sukyla blush2.gif
Atsakyti
Tema visiškai numirus, o taip būti neturėtų 4u.gif Dėkit su nuorodom dainikes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2007 10 20, 20:44)
Tema visiškai numirus, o taip būti neturėtų  4u.gif  Dėkit su nuorodom dainikes  4u.gif


Tikriasuaii daugelis apsistojo ties šia tema unsure.gif
Atsakyti