Įkraunama...
Įkraunama...

Cikloninė krosnelė

Norėčiau paklausti, gal kas naudojat ciklonines krosneles?Mes zadame ja nusipirkti, nes kiek aiskino mums parduotuvėje, tai tikrai geras daiktas smile.gif
Jos kaina nemaža, tad norėčiau sužinoti, ar verta ją pirkti ax.gif Įdomu, ar labai skiriasi maisto skonis, nuo paprasto maisto kepto riebaluose? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 balandžio 2010 - 21:04
Pirmiausiai tokia ciklonine krosnele pries kokius 8metus nusipirko mano mama, ir galiausiai as ja isigyjau. Fantastiskas aparatas first.gif . As joje kepu viska: vista, mesa, suri, fri bulves, sildau zuvies pirstelius ir pan. Prakstikai orkaites nebenaudoju. Ciklonineje viskas daug greiciau. Vista iskepa per 30min. thumbup.gif
Atsakyti
as irgi naudoju ciklonine krosnele thumbup.gif man labai skaniai vista iskepa thumbup.gif ir bulvytes fri thumbup.gif
Atsakyti
Idomu, kur ja pirkote? blush2.gif Lietuvoje? Ar maisto kokybei turi itaka krosneles kaina? g.gif
Atsakyti
Pirkite butinai ciklonine krosnele-fantastskas prietaisas...
as zinau kur gauti gera kaina,,,Paskambinkit 867777464-pasakysiu.tai rimtai..
Atsakyti
norejau paklausti kokia kaina ju ir kokiu firmu geresnes ax.gif
Papildyta:
ir kaip zinoti kuri geriausia nes kainos nemazos kaip jau zinau g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Radau Kaune firma prekiaujancia krosnelemis ten kainos nuo 350lt iki 600lt .
Nemazos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AusraVMS @ 2008 02 19, 22:09)
Radau Kaune firma prekiaujancia krosnelemis ten kainos nuo 350lt iki 600lt .
Nemazos mirksiukas.gif

Kur čia radai taip pigiai? g.gif Aš už savo 900 lt mokėjau unsure.gif
Atsakyti
turiu ir as ta krosnele, bet mtyt nemoku naudotis, nes man niekas nepavyksta, bulves kietos paukstiena nedakepus,...... Gal kas koki pabandymui recepta parasysit
Atsakyti
QUOTE(AusraVMS @ 2007 09 11, 16:14)
Idomu, kur ja pirkote? blush2.gif Lietuvoje? Ar maisto kokybei turi itaka krosneles kaina? g.gif

mes pirkom per firma eastcon, Lietuvoje
mokejom apie 600 lt
makausike, pabandyk vistienos sparnelius pabarsyti prieskoniais ir kepti. gausis labai traskus ir skanus mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu , reikes pabandyti, o gal gali pasakyti kokioje temperaturoje ir kiek laiko kepti, ar uztenka pasiziureti , kol apkepa (ojazau kaip durnai klausiu ) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(makausike @ 2008 02 25, 15:37)
Aciu , reikes pabandyti, o gal gali pasakyti kokioje temperaturoje ir kiek laiko kepti, ar uztenka pasiziureti , kol apkepa (ojazau kaip durnai klausiu ) 4u.gif

Jeigu pas tave Eastcon firmos, tai turėtų būti parodyta kokią temp. kam naudoti ant krosnelės mirksiukas.gif Ir knygutė buvo prie jos, jei nėra, tai višta kepa apie 35 min..200 laipsn. temp. Dar pamarinuok ją su majonezu, bus skaniau 4u.gif
Atsakyti