Įkraunama...
Įkraunama...

Pieneliai, kremai, losjonai kūnui

Norejau paklausti koki naudojate kuno pieneli ar krema,kuris gerai drekintu oda, kad oda atrodytu sveika,spindetu ir dar igautu rusva atspalvi (pvz.kaip yra kazkokie lenkiski pieneliai su graikiniais riesutais Kolastyna,Evelline).Tik gal ne is situ firmu,nes nelabai pasitikiu lenkiska kosmetika. schmoll.gif
Atsakyti
O visai be reikalo nepasitiki. Jos tikrai nera tokios prastos, kaip atrodo pagal kaina. mirksiukas.gif
Na, as pati naudoju L'oreal kuno pienli, tikslaus pavadinimo nepamenu, bet jis is tu naujauciu, super sausai odai. thumbup.gif Man patinka. O paivairinimui pateplioju jonson's baby aliejuku. Dar esu turejus Garnier orandzini ir geltona pienelius. tai jie irgi buvo fantastiski thumbup.gif
Atsakyti
Man patinka naujasis Garnier raudonam buteliuke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(abc @ 2005 02 18, 19:03)
Man patinka naujasis Garnier raudonam buteliuke thumbup.gif



O jis tikrai gerai thumbup.gif drekina kaip ir reklamoj sakoma? Labai jau oda issausejo sad.gif Kaip tik pienelis baigiasi, reikes koki issirinkti. Turejau Garnier Bodycocoon - neblogas, bet noretusi kita isbandyt.




user posted image
Atsakyti
naudoju loreal nutrissime (nezinau ar teisingai parasiau blush2.gif ) labai gerai susigeria ir nelipnus. jis normaliai odai smile.gif
Atsakyti
Man ir labiausiai patiko Loreal Nutrisse kremas kunui.Kvapas nuostabus,oda silkine palieka ir kremas labai geros kokybes(vos ne kaip prestiziniu firmu).As ji jau du metus naudoju ir dar esu istikima.
Atsakyti
L'oreal nutri soft thumbup.gif gersnio dar neradau biggrin.gif
Atsakyti
daug isbandziau,is paskutiniuju patiko nivea stangrinamasis dezutej,bet ne buteliuke. thumbup.gif kas turit sausa oda
Atsakyti
[quote=Drusia,2005 02 18, 19:21]
O jis tikrai gerai thumbup.gif drekina kaip ir reklamoj sakoma? Labai jau oda issausejo sad.gif Kaip tik pienelis baigiasi, reikes koki issirinkti. Turejau Garnier Bodycocoon - neblogas, bet noretusi kita isbandyt.
user posted image
[/quoJis man labai tinka.As turejau ir geltonam buteliuke ir oranziniam,bet jie man tinka labiau vasara.O dabar,kai mano oda labai sausa,isvarginta soliariumu,tai sitas,raudonam buteliuke labai geras. thumbup.gif Jis daugiau maitina,o ne drekina thumbup.gif
Atsakyti
Abiejuose Garnier kūno kremuose-ir raudonam buteliuke, ir oranžiniame (ar geltoname) sudėtyje yra parafino. O parafinas kaip tik sausina odą. Tai kas , kad tuoj paitepus odą ji atrodo glotni ir švelni.
Atsakyti
siaip mano odele tai linkusi sauseti, todel be kuno kremuku ir losjoniuku niekaip negaleciau issiversti. esu isbandzius ivairiu ivairiausiu... dabar naudoju Avon'o SSS linijos kuno krema, niu fantastiskas thumbup.gif ir kvepia skaniai ir susigeria greitai ir dregina laaaabai gerai, zodziu mano odelej tiesiog idealus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elestra @ 2005 02 18, 18:38)
Norejau paklausti koki naudojate kuno pieneli ar krema,kuris gerai drekintu oda, kad oda atrodytu sveika,spindetu ir dar igautu rusva atspalvi (pvz.kaip yra kazkokie lenkiski pieneliai su graikiniais riesutais  Kolastyna,Evelline).Tik gal ne is situ firmu,nes nelabai pasitikiu lenkiska kosmetika. schmoll.gif




Nera kremu pieneliu, kurie drekintu oda, spindetu oda ir igautu rusva atspalvi. Nebent savaiminio idegio kremai.
O del Kolastynos, turbut perskaitei ant buteliuko, kad oda ne tik spindi, bet ir igauna rusva atspalvi, tai galiu pasakyti, jog jokio rusvo atspalvio ji neigauna, nes pati naudojau toki. Tiesa kremas tikrai geras, bent jau mano odai ir isties gerai kvepia... ax.gif
Atsakyti