Įkraunama...
Įkraunama...

Pieneliai, kremai, losjonai kūnui

QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 08 10, 09:41)
negi yra tokių universalių kūno kremų  g.gif  ?


Yra - as sekmingai naudodavau Johnsons & Johnsons tokioj baltoj tubelej roziniu uzrasu drekinantis kremas - puikiai tiko ir veidui, ir kunui. thumbup.gif Ir kaina labai gera - apie 10Lt kainuodavo pries kelis metus. Aisku, toks variantas geras, kai nereikia dar jokiu kremu nuo rauksliu, paakiams ir panasiai.
Atsakyti
QUOTE({GlOsSy} @ 2006 07 30, 12:12)
wub.gif Man tai patinka Miss Milkie , kvapas nerealus  thumbup.gif Atrodo galėtum suvalgyti  wub.gif

o koki naudoji? mano sesuo turi metini tai neatsidziaugia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė Pagnė @ 2006 08 13, 08:07)
gal gali konkrečiau? smile.gif receptuką kiek ir ko dėlti? drinks_cheers.gif

Nieko cia gudro nera. Toki alieju gali pasidaryti kiekviena. 4u.gif
As paemiau svieziu levandu geliu, sudejau i buteli su placiu kakleliu(PVZ: nuo kubuso 1l, tiksliai nezinau talpos) periodiskai papurtydama ji. Tik neprikimskit perdaug, nes nebus vietos aliejui. Uzpiliau alyvuogiu aliejumi (as naudojau nerafinuota, bet jis turi specifini kvapa, kai kam gali ir nepatikti), kad apsemtu geles ir sandariai uzdariau. Apvyniuojusi juoda neskaidria plevele, pastaciau visai dienai ant tiesioginiu saules spinduliu (galima kaitinti vandens voneleje apie 2 val), po to padejau dviem savaitem i tamsia vieta. Po dvieju savaiciu galima nukosti alieju ir teptis. As tepuosi ant slapio kuno, nes ant sauso siek tiek per riebu. Taip pat gaminamas ramuneliu, roziu ir kiti aliejukai mirksiukas.gif Svarbiausiai, kad nera jokiu konservantu, kvapniuju medziagu ir cheminiu spalvu: viskas naturalu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valiute: 13 rugpjūčio 2006 - 21:49
QUOTE(valiute @ 2006 08 13, 22:43)
Nieko cia gudro nera. Toki alieju gali pasidaryti kiekviena. 4u.gif
As paemiau svieziu levandu geliu, sudejau i buteli su placiu kakleliu(PVZ: nuo kubuso 1l, tiksliai nezinau talpos) periodiskai papurtydama ji. Tik neprikimskit perdaug, nes nebus vietos aliejui. Uzpiliau alyvuogiu aliejumi (as naudojau nerafinuota, bet jis turi  specifini kvapa, kai kam gali ir nepatikti), kad apsemtu geles ir sandariai uzdariau. Apvyniuojusi juoda neskaidria plevele, pastaciau visai dienai ant tiesioginiu saules spinduliu (galima kaitinti vandens voneleje apie 2 val), po to padejau dviem savaitem i tamsia vieta. Po dvieju savaiciu galima nukosti alieju ir teptis. As tepuosi ant slapio kuno, nes ant sauso siek tiek per riebu. Taip pat gaminamas ramuneliu, roziu ir kiti aliejukai mirksiukas.gif Svarbiausiai, kad nera jokiu konservantu, kvapniuju medziagu ir cheminiu spalvu: viskas naturalu thumbup.gif



o iš kur tų levandų gėlių gauti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnė Pagnė @ 2006 08 14, 11:57)
o iš kur tų levandų gėlių gauti blush2.gif

Sunku pasakyti g.gif gal turguj... Mano anyta darze prisisodinusi ax.gif Kita met is ten imsiu, o siemet as Italijoj prisirinkau ir pasidariau sau aliejaus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2006 08 13, 14:31)
Yra - as sekmingai naudodavau Johnsons & Johnsons tokioj baltoj tubelej roziniu uzrasu drekinantis kremas - puikiai tiko ir veidui, ir kunui.  thumbup.gif Ir kaina labai gera - apie 10Lt kainuodavo pries kelis metus. Aisku, toks variantas geras, kai nereikia dar jokiu kremu nuo rauksliu, paakiams ir panasiai.

Nepasitikeciau tokiom priemonem...
Atsakyti
As tai svaigstu del Shiseido Zen kuno kremo.Viename madu sou gavau dovanu,toki dideli megineli ir dabar baigesi,taip noreciau nusipirkti,bet kaina nezmoniska beveik 40 euru,kaip del kuno kremo tai per daug.Nesu fainesnio kremo turejusi,koks kvapas,kaip tepas,kaip oda atrodo,matosi auksciausia klase.

Vakar buvau uzsitepusi Dior Miss Dior Cherie(megineli)kuno putas(vos ne kaip drebuciai),rozines spalvos,skaniai kvepia,graziai blizga,kremas,kaip kremas,aisku,tik idomios konsistencijos
Atsakyti
o as naudoju DOVE summer glow body lotion. jis po 5 dienu svelniaia patamsina oda, atrodo kad labai lygiai idegusi, ir laikosi tas idegis metus laiko. ir beto nera bjauraus kvapo, kvepia visai maloniai. o oda tampa labai svelni mirksiukas.gif na zodziu man tai jis patinka
Atsakyti
QUOTE(Dove_girl @ 2006 08 17, 12:09)
o as naudoju DOVE summer glow body lotion. jis po 5 dienu  svelniaia patamsina oda, atrodo kad labai lygiai idegusi, ir laikosi tas idegis metus laiko.   ir beto nera bjauraus kvapo, kvepia visai maloniai. o oda tampa labai svelni mirksiukas.gif   na zodziu man tai jis patinka

dėl to drįščiau abejoti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo M.Jolanciukas: 17 rugpjūčio 2006 - 13:02
QUOTE(Dove_girl @ 2006 08 17, 12:09)
o as naudoju DOVE summer glow body lotion. jis po 5 dienu  svelniaia patamsina oda, atrodo kad labai lygiai idegusi, ir laikosi tas idegis metus laiko.  ir beto nera bjauraus kvapo, kvepia visai maloniai. o oda tampa labai svelni mirksiukas.gif  na zodziu man tai jis patinka


Idomu g.gif
Atsakyti
QUOTE(noraL @ 2006 08 16, 23:39)

nium bet reikia ji labai lygiai uztepti ant kuno kad veliau nebutu nelygiu vietu kr rudziau kur balciau.... siaip jau po keliu dienu kunas paruduoja=] o kaina jo apie 15 lt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dove_girl @ 2006 08 17, 13:09)
o as naudoju DOVE summer glow body lotion. jis po 5 dienu  svelniaia patamsina oda, atrodo kad labai lygiai idegusi, ir laikosi tas idegis metus laiko.  ir beto nera bjauraus kvapo, kvepia visai maloniai. o oda tampa labai svelni mirksiukas.gif  na zodziu man tai jis patinka


Man ji nepatiko schmoll.gif Garnier summer man yra geresnis ax.gif
Atsakyti