Įkraunama...
Įkraunama...

Pieneliai, kremai, losjonai kūnui

QUOTE(Dove_girl @ 2006 08 17, 12:09)
o as naudoju DOVE summer glow body lotion. jis po 5 dienu  svelniaia patamsina oda, atrodo kad labai lygiai idegusi, ir laikosi tas idegis metus laiko.  ir beto nera bjauraus kvapo, kvepia visai maloniai. o oda tampa labai svelni mirksiukas.gif  na zodziu man tai jis patinka


kiek man drauges pasakojo, tai nuo johnsons&johnsons ir nuo garnier tu atostogu idegio losjonu po keliu valandu pasijaucia tas slykstus kvapas, kuris buna savaiminio idegio priemonese. o dove pasitepus jis nesijaucia ar tu tiesiog nejauti..? ka kitos gali papasakot situo klausimu.
Atsakyti
QUOTE(raskladushke @ 2006 08 22, 21:56)
kiek man drauges pasakojo, tai nuo johnsons&johnsons ir nuo garnier tu atostogu idegio losjonu po keliu valandu pasijaucia tas slykstus kvapas, kuris buna savaiminio idegio priemonese. o dove pasitepus jis nesijaucia ar tu tiesiog nejauti..? ka kitos gali papasakot situo klausimu.


aš nadoju johnsons naktinį, reikia nakčiai išsitepti, tai dieną tikrai nesijaučia joks kvapas... man net pasakyčiau, kad skaniai kvepia biggrin.gif
Atsakyti
o kaip tie avon'o naturals kuno losijonai (vaniles ir soju pieno, kokoso ir papajos, citrinos ziedu ir verbena, vysnios ir muskato)? ar apsimoka pirkt? kuris is tu kvapu geriausias (nei vieno neuoscius)
Atsakyti
QUOTE(Rasuteee @ 2006 08 24, 13:40)
o kaip tie avon'o naturals kuno losijonai (vaniles ir soju pieno, kokoso ir papajos, citrinos ziedu ir verbena, vysnios ir muskato)? ar apsimoka pirkt? kuris is tu kvapu geriausias (nei vieno neuoscius)



Turejau su kokosais ir papaja, tai toks lengvas, malonus kvapas, man patiko wub.gif o visi kiti tai schmoll.gif labai sintetinis ir nemalonus kvapas, bent jau man ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 08 24, 12:15)
Turejau su kokosais ir papaja, tai toks lengvas, malonus kvapas, man patiko  wub.gif  o visi kiti tai  schmoll.gif  labai sintetinis ir nemalonus kvapas, bent jau man  ax.gif

o man sitas kvapas vienintelis kuris is avon naturals nepatiko lotuliukas.gif lotuliukas.gif ciut sunaudojau nosi suraukus lotuliukas.gif
patiko su vysniom - dvi bonkutes sunaudojau, su gelem lotosais, su vanile . O tas vienintelis kuris nepatiko, ai nu dar citrinu nebandziau, bet as citrinu ir siaip nepernesu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasuteee @ 2006 08 24, 12:40)
o kaip tie avon'o naturals kuno losijonai (vaniles ir soju pieno, kokoso ir papajos, citrinos ziedu ir verbena, vysnios ir muskato)? ar apsimoka pirkt? kuris is tu kvapu geriausias (nei vieno neuoscius)


man su vysniomis ir muskatu patinka. lengvas toks, gerai susigeria, nesijaucia tokio labai riebalo.
Atsakyti
QUOTE(Rasuteee @ 2006 08 24, 12:40)
o kaip tie avon'o naturals kuno losijonai (vaniles ir soju pieno, kokoso ir papajos, citrinos ziedu ir verbena, vysnios ir muskato)? ar apsimoka pirkt? kuris is tu kvapu geriausias (nei vieno neuoscius)


O aš kaip tik dabar naudoju vanilės kvapo smile.gif Super thumbup.gif Jaučiu sunaudosiu ir dar norėsis tokio pat wub.gif
Atsakyti
As dabar naudoju Nivea va toki dabar:
user posted image

Labai man patinka, jokio kvapo nemalonaus nesijaucia, pats losjonas yra visai neriebus, susigeria greitai, pleveles nepalieka, demem nenusiplauna, "idegis" labai naturalios spalvos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2006 08 27, 10:45)
As dabar naudoju Nivea va toki dabar:
user posted image

Labai man patinka, jokio kvapo nemalonaus nesijaucia, pats losjonas yra visai neriebus, susigeria greitai, pleveles nepalieka, demem nenusiplauna, "idegis" labai naturalios spalvos  wub.gif



natūralios, tai labiau į rudumą ar gelsvumą? biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
mergaites, noriu Jusu patarimo.. ax.gif del kuno losjono su savaiminiu idegiu. kuri vis delto patartumet rinktis is tu visu: johnsons&johnsons, Dove, Nivea, Garnier.. dal dar koki g.gif
Atsakyti
QUOTE(tokia rami @ 2006 12 06, 16:08)
mergaites, noriu Jusu patarimo..  ax.gif del kuno losjono su savaiminiu idegiu. kuri vis delto patartumet rinktis is tu visu: johnsons&johnsons, Dove, Nivea, Garnier.. dal dar koki  g.gif


Bandžiau tik Johnson's ir Garnier, tai rinkčiausi tik pastarąjį, nes anas labai skaniai kvepia. Kadangi ypatingai riebiai netepu, tai rūbų neterlioja kaip Johnson's 4u.gif
Bet gal kas bandė ir visus 4 ax.gif
Atsakyti
aš dabar naudoju PUPA miss milkie cukraus vatos kvapo wub.gif
labai gerai susigeria, neriebus, o jau kvapas heart.gif
Atsakyti