Įkraunama...
Įkraunama...

Pieneliai, kremai, losjonai kūnui

QUOTE(Agnė Pagnė @ 2006 12 23, 15:43)
nu matai man po dviejų kartų jau pasekmės pasirodė... daugiau nebereikėjo  ax.gif nu ir šiaip soliariumas tikrai ne į naudą. dabar gal ir gražu, bet  vėliau... jei nori būti graži ir senatvėje susirūpink, nes po 10 kartu smarkiai padidėja tikimybė susirgti odos vėžiu. oda suglemba ir susiraukšlėje. padidėja šlakų ir pigmentinių dėmių išplitimas... tad nieko gero...  doh.gif


Gal ir liauciausi ten vaikscioti jei pamatyciau bent kokius blogos dalykus veide ar ant kuno,bet nieko blogo nematau...nei rausleliu nei slaku,pigmentiniu demiu nei dar kazko isskyrus grazu lygu sveika idegi..nors lankausi soliariume jau ketvirti metai...veju visas mintis i sali,sakau kad man tai nepakenks..aisku taip apgaudineju save.. blush2.gif Kolkas viskas puiku,tik oda reikalauja nuolatinio drekinimo-maitinimo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 12 23, 18:26)
Gal ir liauciausi ten vaikscioti jei pamatyciau bent kokius blogos dalykus veide ar ant kuno,bet nieko blogo nematau...nei rausleliu nei slaku,pigmentiniu demiu nei dar kazko isskyrus grazu lygu sveika idegi..nors lankausi soliariume jau ketvirti metai...veju visas mintis i sali,sakau kad man tai nepakenks..aisku taip apgaudineju save.. blush2.gif  Kolkas viskas puiku,tik oda reikalauja nuolatinio drekinimo-maitinimo rolleyes.gif



na jei pastoviai rupinesi savo oda, naudoji kremus, tai manau viskas OK ax.gif

as tai kazkaip jau nesilankau soliariume, nes bijau blush2.gif zinau tai kvaila, bet po vieno filmo negaliu ten lankytis (sprogo lempos ir merginos ten sudiege gyvos) doh.gif kai ten bunu, vis prisimenu ta filma ir ta vaizdeli, todel man dabar soliariumas neduoda to relakso kaip anksciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 12 23, 17:52)
na jei pastoviai rupinesi savo oda, naudoji kremus, tai manau viskas OK  ax.gif

as tai kazkaip jau nesilankau soliariume, nes bijau  blush2.gif  zinau tai kvaila, bet po vieno filmo negaliu ten lankytis (sprogo lempos ir merginos ten sudiege gyvos)  doh.gif  kai ten bunu, vis prisimenu ta filma ir ta vaizdeli, todel man dabar soliariumas neduoda to relakso kaip anksciau  unsure.gif


Visada naudoju pienelius,kremus,losjonus,sviestus(TBS)...Jie pas mane litrais eina biggrin.gif

Kai buna lb karsta as ir pamastau,kad o jei sprogs rolleyes.gif Juk soliariumas tik aparatas ir nuo gedinu neapsisaugosi... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 12 23, 20:02)
Visada naudoju pienelius,kremus,losjonus,sviestus(TBS)...Jie pas mane litrais eina biggrin.gif

Kai buna lb karsta as ir pamastau,kad o jei sprogs rolleyes.gif Juk soliariumas tik aparatas ir nuo gedinu neapsisaugosi... unsure.gif



man anksciau irgi buvo tokios mintys, bet paskutini karta kai buvau, tai tiesiog negalejau ramiai guleti doh.gif norejau ko greiciai iseiti, o anksciau taip patikdavo ax.gif

dabar kartais pasitepu kremu, kad oda butu tamsesne ir uztenka smile.gif

PS. grazus avataras, sveikinu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2006 12 23, 16:26)
Gal ir liauciausi ten vaikscioti jei pamatyciau bent kokius blogos dalykus veide ar ant kuno,bet nieko blogo nematau...nei rausleliu nei slaku,pigmentiniu demiu nei dar kazko isskyrus grazu lygu sveika idegi..nors lankausi soliariume jau ketvirti metai...veju visas mintis i sali,sakau kad man tai nepakenks..aisku taip apgaudineju save.. blush2.gif  Kolkas viskas puiku,tik oda reikalauja nuolatinio drekinimo-maitinimo rolleyes.gif


Taigi, kad apgaudinėjate save. Aišku, neigiamas poveikis neišryškėja per 1 kartą ar 4 metus, juo labiau, kad kasdien savo odą matote, todėl mikroskopinių pokyčių pastebėti negalite. Deja, tie pokyčiai vėliau pasidaro nebe mikroskopiniai doh.gif bet kiekviena renkasi savo rolleyes.gif
Aš ir vėliau noriu atrodyti gerai, todėl soliariuman nosies nekišu, o į saulę be apsauginio kremo irgi nebeeinu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 12 24, 02:40)
Taigi, kad apgaudinėjate save. Aišku, neigiamas poveikis neišryškėja per 1 kartą ar 4 metus, juo labiau, kad kasdien savo odą matote, todėl mikroskopinių pokyčių pastebėti negalite. Deja, tie pokyčiai vėliau pasidaro nebe mikroskopiniai  doh.gif  bet kiekviena renkasi savo  rolleyes.gif
Aš ir vėliau noriu atrodyti gerai, todėl soliariuman nosies nekišu, o į saulę be apsauginio kremo irgi nebeeinu  tongue.gif



Tai, kad vistiek pasensism ir mirsim blush2.gif dabar daug kas kenksminga ...
Atsakyti
QUOTE(prieblanda @ 2006 12 24, 01:40)
Taigi, kad apgaudinėjate save. Aišku, neigiamas poveikis neišryškėja per 1 kartą ar 4 metus, juo labiau, kad kasdien savo odą matote, todėl mikroskopinių pokyčių pastebėti negalite. Deja, tie pokyčiai vėliau pasidaro nebe mikroskopiniai  doh.gif  bet kiekviena renkasi savo  rolleyes.gif
Aš ir vėliau noriu atrodyti gerai, todėl soliariuman nosies nekišu, o į saulę be apsauginio kremo irgi nebeeinu  tongue.gif



drinks_cheers.gif Priklausomybe man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 12 24, 10:49)
Tai, kad vistiek pasensism ir mirsim  blush2.gif  dabar daug kas kenksminga ...


Mano draugė buvo užkietėjusi soliariumininkė ir neįdegusi sau atrodė tiesiog nepatraukli. Aš jos vis klausdavau, kaip ji atrodys 35 metų, tai jis tik numodavo ranka ir išvardindavo kiek visokių kremų tepasi prieš ir po soliariumo. Paskui išvažiavo į Angliją, o ten kaip tik rodė dokumentinį filmą ar pan. apie saulės ir soliariumų poveikį odai. Nuo tada ji į soliariumą nebeeina išvis, o blyškesnė oda irgi nebėra toks baubas kaip anksčiau.
Nemanau, kad džiaugimasis gražiai įrudusia oda dabar atpirks tą savigraužą ateityje, kai susiraukšlėsit anksčiau laiko.
Nesitikiu, kad visos soliariumo mėgėjos taip ims ir tuoj pat nustos ten vaikščiot, bet bent jau žinokit, kur lendat, net jei niekaip nesitiki, akd vieną dieną imsit sent anksčiau laiko .

Bet čia jau offtopic cool.gif
Atsakyti
prieblanda, tavo zinutes privercia susimastyti smile.gif

anksciau neziurejau i kremu sudieti, o dabar jau kuri laika vis pasiziuriu, nors mazai suprantu, bet ... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 12 24, 15:39)
prieblanda, tavo zinutes privercia susimastyti  smile.gif

anksciau neziurejau i kremu sudieti, o dabar jau kuri laika vis pasiziuriu, nors mazai suprantu, bet ...  rolleyes.gif



Tai jau tikrai drinks_cheers.gif Ok,po naujako bandysiu mazint deginimosi laika ir daznuma verysad.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti