Įkraunama...
Įkraunama...

Centras: "Klevelis"

Norėjau pasiteirauti, gal lankot kas? biggrin.gif Kokie atsiliepimai? Esu girdėjusi, kad darželis skirtas alergiškiems vaikams, bet gal gali lankyti ir nealergiški?.. unsure.gif
Atsakyti
Esu uzrasius savo sunu i "Kleveli". Jame tik dvi grupes skirtos aloergiskiem vaikam visos kitos grupes sveikiem vaikam. Galia kad nera atsiliepimu apie si darzeli, aisku labiausiai domintu alergisku vaiku grupes, nes del sios priezasties si darzeli ir pasirinkom.
Atsakyti
QUOTE(*Drambliukas* @ 2005 02 28, 13:46)
Esu uzrasius savo sunu i "Kleveli". Jame tik dvi grupes skirtos aloergiskiem vaikam visos kitos grupes sveikiem vaikam. Galia kad nera atsiliepimu apie si darzeli, aisku labiausiai domintu alergisku vaiku grupes, nes del sios priezasties si darzeli ir pasirinkom.


Drambliuk, kaip vadinasi grupes, skirtos alergiskiems vaikams? Nes kikeviena grupe turi pavadinima schmoll.gif
Atsakyti
Nezinau kaip jos vadinas, o koks skirtumas? Lyg viena gandriuku grupe yra. Mes uzsirasem i eile ateinanciam rudeniui, vedeja patikino, kad vietos bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Drambliukas*: 01 kovo 2005 - 08:57
QUOTE(Kipshas @ 2005 03 21, 12:58)
Sveikos mamytės  wub.gif

Kaip tėveliui teko sunki dalia ieškant tinkamo vaikui darželio.
Apkeliavau šiuos darželius: "Raudonkepuraitė", "Klevelis", "1-asis ... darželis", "Spragtukas".

Kadangi savo mergytę planuoju leisti tik nuo 3 metų į darželį, tai visuose darželiuose be jokių problemų buvome įrašyti į sarašus ir buvo patvirtinta, kad vietos tikrai bus.

Beje, prisiskaičiau čia visokių nuomonių apie priėmimus pas vedėjas, tai apsirengiau kostiumuką, su šlipsiuku, kaip kokis inteligentas ir ėjau  hi.gif

Taigi įspūdžiai tėvelio akimis:

"Klevelis" - yra Griunvaldo gatvėje.
Gana didelis darželis su daug grupių. Vyksta ten remontai, tai buvo gana nemažas triukšmas. Lauke yra nemaža žaidimų aikštelė, darželis ramioje vietoje, mašinų šalia beveik nevažinėja (kas bus kai atsiras ten Akropolis? ...). Lanagai darželyje nekeisti, bet visur tvarkinga. Auklėtojų yra įvairių (senų ir jaunų - man tai labiau privalumas jaunesnės, nes manau, kad senų jau nervai pakrikę  biggrin.gif ). Vaikų miegamieji atskirai nuo žaidimų kambario. Minusas - metalinės spyruoklinės lovos.
Darželyje yra logopedas, muzikos mokymas, kineziterapeutas. Maitina 3 k per dieną. Lauko durys atrakintos. Darželio teritorijoje mačiau stovinčius automobilius kelis ir tikrai ten ne auklėtojų. Šiame darželyje yra alergiškų vaikų grupės, kur kiek supratau gaminamas specialiai maistas. Bendrų grupių (ne alergiškų) yra tik dvi. Vedėja truputėli keistoka. Viską teko ištardyti, nes pati mažokai informacijos prišnekėjo. Įvertinčiau kokiem 7-8 iš 10 balų.
Atsakyti
As taip galvoju ,kad vesiu gal i Kleveli visai nieko pasirode esu gal 3apkeliavusi nezinau man patiko maistas alergiskiem vaikam ir gana geriau atrodo nei silainiuose kaskaip nuosaliau gal ir gal tiek zmoniu pasaliniu nera na pati nezinau aisku jeigu norite veiklos savo vaikui tuomet tiktu montesori arba vardolfo sistema ,bet i tuos darzelius tikrai nera vietu bent jau i vardolfo tai nera.
Atsakyti
Nu as pabuvau pusvalandi su vaiku klevelyje ir nelabai man seip viskas tvarkoi tik aukletoja tokia grieztoka ir visur tvarka kaskaip man pasirode ,kad nepatinka jai tas darbas o ypac seimininkei,aisku nieko negalima cia reikalauti ,bet kitur tai pati atmosfera tokia silta buna o cia baisiai nuobodu griezta tvarka viskas savo vietose nemiela buti nes pabuvus pasijaucia.
Atsakyti
O kokioje grupėje buvai? Alergiškų vaikų? Koks grupės pavadinimas?
Atsakyti
manau kiekvienam skirtingai atrodo tiesiok man keista dabar einam i kita grupe ,bet as gal atpratau nuo susiraukusiu zmoniu sende pv atejom veliau seimininke akim perverte tipo kaskaip o iseinant nesiteikia i akis ziurint atsakyt visogero nu niekaip man toki zmones nepraeina nezinau man atrodo ,kad su vaikais turi dyrbti tie kurie ira linksmi o ne kaskoki nelaimyngi ar nesugebantys nusileiti an zemes seip aukletoja patiko tai ziuresim kaip bus nes man nera problema keisti darzeli tiesiok jei jau as su tais zmonemis nesugebu susikalbeti tai nemanau ,kad vaikui pavyktu.Elementariai lietuvoi zmones kai kurie taip save pastato ,kad kaskodel jautiesi labai nemaloniai,man patinka paprastai bendraujantys zmones kurie teikiasi nusisypsoti supratau ,kad ir tai jau yra dauk palyginti su kitais.Taip ir rinkausi vienus uzeini ir jauti ,kad negera ir tiek.Vedeja prieme maloniai nors tikrai nebuvo laisvu vietu manau tai smagu tik tiek ,kad svarbu koks koletyvas grupeje pacioje dirba.Plius isledzia vaikus vienus i lauka kol kitus suruosia ,bet as ytariu ,kad super gerai tai niekur nebus.
Atsakyti
QUOTE(smilga saule @ 2005 04 07, 14:50)
seip aukletoja patiko tai ziuresim kaip bus nes man nera problema keisti darzeli tiesiok jei jau as su tais zmonemis nesugebu susikalbeti tai nemanau ,kad vaikui pavyktu.

Va cia Tu manau, esi ne visiskai teisi... jei Tau atrodo taip, tai nereiskia, kad ir Tavo vaikui taip atrodo ar butent taip is tiesu yra. elementarus pvz.: pradejus sunui lankyti darzeli, kazkaip as isidemejau viena aukletoja, kuri mano nuomone, buvo pati pati... ir pasneka, tarsi atsiskaito preis tevus, pan. kita, atvirksciai, netusciazodziauja, kalba konkreciai, kartais pernelyg staciai (bent jau man taip apsirode pradzioje). O kaip manai, kas mano vaikui priimtiniau? jis kasdien kalba apie ta antraja aukletoja, mzd "ji dare taip ir taip..., as deliojau skaiciukus, ji sake, ta ir ta..., pan." jei kuria diena jos nebuna, tai vaikas butinai grizes turi pasakyti "... (jos) nebuvo", o kita ryta klausia, ar toji aukletoja bus... ji ir pasakas skaito vaikams atsigulus miegoti pietu, o pvz. pirmoji (kiek esu pastebejusi) kazkokius popierius (tabeli?) pildo ir vaikus drausmina, kad sie miegotu...
Taigi, norejau pasakyti, jog tai, kas mums atrodo geriausia, nebutinai taip atrodo ar jaucia musu vaikai. as dabar pirmiausia ziuriu, kad patiktu/butu priimtina mano vaikui, o pati bandau ieskoti kompromiso  biggrin.gif

bet as ytariu ,kad super gerai tai niekur nebus.

Kad butu 100% gerai, tai tikrai taip nebus. visur yra savu + ir -. tiesiog mes atsirenkam ir pasirenkam pagal didziausius prioritetus, manau  smile.gif

Atsakyti
Taip ,bet kaip zinoti kas vaikui gerai atvedus pirma diena i grupe tame ir reikalas ,kad reikia pasirinkti kur vesti jis juk net nezino dar kur geriau kur ne ,tik buvo taip ,kad aukletoja rateli bande bendrauti su vaikais tai atrode ,kad sunkiai sekasi ne tai ,kad ji bloga ne ,bet,kad nenori ir nesugeba net kalbetis su vaikais vaizdas panasiai kaip po kokio didelio ivykio kuris sukrete zmogu jam reik atidyrbt valandas o galvoje bedos,kaskaip pan atrode.Nuotaikos jokios taip ir likau nieko nesupratus .,O sios aukletojos man kol kas patinka nezinau vaikas nori i darzeli tik pasemu ji labai liudna ir irzlu po to atsigauna nors namo eiti nenori gal pirmos dienos veikia nezinau. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga saule: 10 balandžio 2005 - 14:44
gal mamyte kas papasakotu apie si darzeli kas veda as apie darzeli tai gera nuomuone turiu matirialine prasme ,bet daugiau kol kas dar nieko nepastebejau. sad.gif
Atsakyti