Įkraunama...
Įkraunama...

Kontraceptinės tabletės "Micro 30"

Vartojau Micro30 1 mėnesį, tipo jos mažiausiai kenksmingos, tačiau visą tą mėnesį labai skaudėjo krūtinę, pilvo apačią, mėnesinės vėlavo ir buvo žiauriai gausios, tai po to ėmiau ir iš viso mečiau gerti KT...
Atsakyti
O man nebuvo nieko tokio panasaus. menesines buvo normalios, jokiu neigiamu pokyciu nei odai, nei svoriui.
Jei pamaudzia pilva, ar siek tiek svyruoja nuotaikos - pirma bet kokiu KT vartojimo menesi yra normali reakcija. Nemanyciau, kad butu kazkas itin negatyvaus. Bet tu save pazisti geriau - jei kyla kokiu itarimu, eik pas gydytoja.
Atsakyti
Aš išgėriau pirmąsias dvi tabletes.Pradėjau laaabai gausiai kraujuoti, gydytoja sakė taip turi būti vieną dieną.Kitą dieną viskas susitvarkė. Kol kas nieko pašalinio nejaučiu.Žiūrėsim kaip bus toliau.
Atsakyti
Naudojau Mikro 30 ir aš, kol žindžiau savo mergičką. Labai neigiamų pokyčių nebuvo- tik nervai, kad nepamirščiau išgerti....
Už kelių mėnesių perėjau prie pleistro, kuris netiko.....
Atsakyti
Mikro 30 gėriau apie 6 mėn. Tada dar maitinau savo kinderį. Nieko blogo nepajutau, tik blogai, kad labai tiksliu laiku jas reikia gerti. O dabar tokia pasimetus tarp tų kontracepikų... g.gif Baigiau maitint, bet dar nusipirkau Mikro 30. Jame mažiau harmonų. Tie kontraceptikai iš vis nėra gerai: mažina riziką sirkti gimdos ar kiaušidžių vėžiu, o didina krūties vėžio riziką.
Atsakyti
Mano mazyliui beveik 5 men, nuo 3.5 men jau visai nemaitinu, nuo 2 men po gimdymo pradejau vartot KT mikro 30, rekomendavo 2 ginekologes kaip nekenkiancias kudikiu..., omenesines labai jau menkos buna, 1 ar 2 dienas??? Kaip manot ar cia nuo mikro 30, o gal jau tikrintis del nestumo, labai bijau, nes dar sis labai maziukas, kitam dar nelaikas...
Atsakyti
Vartojant hormonines tabletes mėnesinės dažnai susilpnėja. Jei geri tvarkingai, tai neverta nerimaut smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2005 08 02, 14:17)
Mano mazyliui beveik 5 men, nuo 3.5 men jau visai nemaitinu, nuo 2 men po gimdymo pradejau vartot KT mikro 30, rekomendavo 2 ginekologes kaip nekenkiancias kudikiu..., omenesines labai jau menkos buna, 1 ar 2 dienas??? Kaip manot ar cia nuo mikro 30, o gal jau tikrintis del nestumo, labai bijau, nes dar sis labai maziukas, kitam dar nelaikas...


Sveika! As irgi naudojau Mikro 30 keleta menesiu, viskas butu buve gerai, nes jokiu pykinimu ir pan. pasaliniu poveikio nebuvo, taciau... JOs nera tokios patikimos KT kaip kokios kitos, nes neturi sudetyje estrogeno ar ko ten... g.gif
Todel pabaigus maitinti maziuka, patariama gerti kitos KT, kurios turi stipresni poveiki, pvz. Logest - ir kaina nieko, ir savijauta gera jas geriant... Tai tiek!
Atsakyti
Aš po antro gimdymo irgi vartojau Mikro 30, nes maitinau. Pasekmės - netrukus gimsiantis pametinukas. Negąsdinu, bet žinau, kad jokios "spragos" tablečių vartojime nebuvo. Tai gal sanatorija ir teisi. O aš jau Mikro 30, o gal net ir visomis kontraceptinėmis tabletėmis, nebepasitikėsiu...
Atsakyti
QUOTE(dandan @ 2005 10 22, 09:26)
As galvojau gert micro-30, bet dabar nezinau ka daryt  blink.gif  blink.gif  blink.gif


Siaip, tai jis tinka gert tik tol, kol maitini vaikiuka, nes kitu negalima, tiesa - yra dar kazkokie, bet ju sudetis panasi. Beje, as nesilaukiu, dabar geriu kitus.
Kai nustoji maitint reikia pradet gert kitus, nes sitie neturi estrogeno, o tik harmonus, o kol maitini, skaitosi, kad estrogenas maitinant gaminasi pats.
Atsakyti
bet kitas KT reikia pradeti gerti pirma menesiniu diena, o jei as dar nesergu g.gif ir nebemaitinu ka tada daryt laukt menesiniu g.gif vyras jau nebeiskencia nes nebesimylim jau 5 men. o kol nenuspresiu kaip saugosimes - neprisileisiu doh.gif
Atsakyti
as ir ditas geriau, kol maitinau. jokiu pasaliniu poveikiu nebuvo smile.gif
kai pabaigiau maitinti, tai dar pabaigiau tureta mokro30, sulaukiau mmm ir tada pradejau kitus KT.
Atsakyti