Įkraunama...
Įkraunama...

VUKHF pokolegines studijos

sveikos mergaites 4u.gif sveikinu visas istojusias i vukhf pokolegines sekmes ir kantrybes moksluose bigsmile.gif dalinkimes ir guoskimes savo mokslais.as istojau i ekonomika
Atsakyti
QUOTE(tina1235 @ 2007 09 09, 20:30)
sveikos mergaites  4u.gif sveikinu visas istojusias i vukhf pokolegines sekmes ir kantrybes moksluose  bigsmile.gif dalinkimes ir guoskimes savo mokslais.as istojau i ekonomika



sveikos 4u.gif

o as i vadyba ax.gif

na ka girdejot apie matkes destytoja Girdzijauska ir informes Zvini g.gif

Visoms sekmes 4u.gif
Atsakyti
mano bendradarbe ten mokes tai sake kad abu ziaurus,o matieka tai man is vis zalias miskas bet kaip nors bendrom jegom gal istempsim.o ka tu pasirinkai kompiuterines komunikacijas ar politikos teorija?
Atsakyti
QUOTE(tina1235 @ 2007 09 09, 21:31)
mano bendradarbe ten mokes tai sake kad abu ziaurus,o matieka tai man is vis zalias miskas bet kaip nors bendrom jegom gal istempsim.o ka tu pasirinkai kompiuterines komunikacijas ar politikos teorija?


a jooo man irgi zalias miskas, kolei praslydau, o dabar matysim, nors nemanau, kad ka nors pavyks suprast blink.gif

i politika nebebuvo vietos, nors norejau blink.gif nu tai ka liko socialines apsaugos ekonomika (komunikaciju mums nera)...
o tu ka?
Atsakyti
QUOTE(dyncexxx @ 2007 09 09, 20:54)
a jooo man irgi zalias miskas, kolei praslydau, o dabar matysim, nors nemanau, kad ka nors pavyks suprast blink.gif

i politika nebebuvo vietos, nors norejau blink.gif nu tai ka liko socialines apsaugos ekonomika (komunikaciju mums nera)...
o tu ka?

as tai politikos teorija,o komunikacijos tai Garsva irgi ziaurus sake jie 3 baisiausi
o kas soc apsaugos ekonomika desto dar turbut nezinai nes nera tvarkarascio ane?
Atsakyti
QUOTE(tina1235 @ 2007 09 09, 19:30)
sveikos mergaites  4u.gif sveikinu visas istojusias i vukhf pokolegines sekmes ir kantrybes moksluose  bigsmile.gif dalinkimes ir guoskimes savo mokslais.as istojau i ekonomika


aš taip pat ekonomikoj, ir politikos teorija pasirinkusi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vitule: 10 rugsėjo 2007 - 09:02
QUOTE(tina1235 @ 2007 09 09, 18:30)
sveikos mergaites  4u.gif sveikinu visas istojusias i vukhf pokolegines sekmes ir kantrybes moksluose  bigsmile.gif dalinkimes ir guoskimes savo mokslais.as istojau i ekonomika

labuka smile.gif
aciu uz temyte wink.gif

as irgi busiu prie politikiu, pasirinkau politikos teorija g.gif
o matke tai manau daugumai bus nepyragai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Spinduliuke @ 2007 09 10, 10:28)
labuka smile.gif
aciu uz temyte wink.gif

as irgi busiu prie politikiu, pasirinkau politikos teorija  g.gif
o matke tai manau daugumai bus nepyragai  blink.gif

taip, matematika tai žaliuos dauguma turbūt doh.gif
Atsakyti
Sveikutes. As irgi Ekonomika studijuosiu. ax.gif

Gal bandet jungtis prie VU duomenu bazes? Man kazkaip neleidzia. g.gif Jau sestad. bandziau registruotis, tai rase, kad pasto dezute bus po 20 min., o jungtis prie DB galima sekancia diena. Bet po siai dienai kazkodel neileidzia... Gal cia dar stringa pas juos ta sistema? unsure.gif Nes ftp tai jau veikia, bet ten dar nera jokios aktualios info...

Atsakyti
QUOTE(zaika @ 2007 09 10, 10:18)
Sveikutes. As irgi Ekonomika studijuosiu.  ax.gif

Gal bandet jungtis prie VU duomenu bazes? Man kazkaip neleidzia.  g.gif  Jau sestad. bandziau registruotis, tai rase, kad pasto dezute bus po 20 min., o jungtis prie DB galima sekancia diena. Bet po siai dienai kazkodel neileidzia... Gal cia dar stringa pas juos ta sistema?  unsure.gif  Nes ftp tai jau veikia, bet ten dar nera jokios aktualios info...

as jungiausi prie DB ir leido, tikriausiai darai tokia pat klaida kaip ir as smile.gif
ten kur yra vartotojo vardas tai reikia vesti ne S didziaja, bet s mazyte ir studento numeri, o slaptazodis tai toks pat kaip ir pasto.
Atsakyti
Jungiantis prie DB, veskite s0... (studento pazymejimo numeris).
Atsakyti
Tai kad atrodo viska teisingai vedu, jau turiu siame reikale patirties, bet si karta lazkaip nesigauna nors tu ka... g.gif Nu reiks dar pabandyt...
Aciux uz pagalba smile.gif 4u.gif
Atsakyti