Įkraunama...
Įkraunama...

Alennas Karras "Lengvas būdas mesti rūkyti"

Alennas Karras "Lengvas būdas mesti rūkyti"

Išverčiau šią puikią knygą ir norėčiau ja pasidalyti su visais norinčiais mesti rūkyti.
knyga tikrai veiksminga, vien jau ką reiškia tūkstančiai dėkingų žmonių komentarų internete.
kartų įdėjau knygos originalą ir rusų vertimą.
Platinkite ją, siūlykite savo draugams, artimiesiems ir visiems kitiems kas ruko.
Šią knyga taipogi verta perskaityti ir tiems, kas visai nerūko.
Stai nuoroda:
http://rapidshare.co...leng._budas.rar
Nuėjus i šį puslapį, apačioje reikia paspausti FREE, po to pasirikti bet kurį serverį ir į langelį įvesti paveikslėlyje parodytas raides ir skaičius.
Sekmės visiems!!!
Atsakyti
O kaip čia susiję su vyrų ir moterų santykiais? blink.gif
Atsakyti
Turbut tuo susija, kad ir vyrai moterys daug ruko ir si epidemija vis plečiasi. Dabar jau ruko ir ikimokyklinio amžiaus vaikai. Musu vysuomene yra priklausoma nuo cigareciu, mes turime tai pripažinti ir kovoti su rukymu. Bet kovoti turime ne kvailais istatymais draudziancias rukyti viesose vietose. Vienintelis budas - pagaliau suprasti, kad rukalai - tai blogis!!!
O si knyga - geriausias ginklas. Ji tikrai veiksminga ir jau padejo simtams tukstanciams zmoniu visame pasaulyje. Nors as ir esu nerukantysis, bet perskaites sia knyga buvau tiesiog priblokstas lengvais ir efektyviais autoriaus patarimais.
Manau, kad nereikia diskutuoti, kaip apsaugoti musu valstybe nuo kenksmingo rukalu poveikio. Reikia tiesiog uzdrausti i sali ivezti, gaminti ir prekiauti cigaretemis, tabaku, cigaromis, kaljanu ir viskuo, ko sudetyje yra nors kiek tabako ar jo pakaitalu!
Taip valstybes biudzetas tik laimes, nes onkologines ir sirdies ligos pasitaikys daug reciau!
Atsakyti
Perskaiciau sita knygele ir as, tik anglu kalboj bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wildogre @ 2007 09 10, 02:03)
Reikia tiesiog uzdrausti  i sali ivezti, gaminti ir prekiauti cigaretemis, tabaku, cigaromis, kaljanu ir viskuo, ko sudetyje yra nors kiek tabako ar jo pakaitalu!

Taip pat uždrausti alkoholį, cukrų, druską, gyvulinės kilmės riebalus, uždrausti gaminti ir įsivežti benziną, dyzeliną ir mazutą. Dar daug dalykų galima uždrausti.
Aš rūkau. Tai mano sąmoningas apsisprendimas.
Atsakyti
Beja jei netingite parasykite ka manote apie mano vertimo kokybe... Aciu
Atsakyti
skaiciau as ta knyga 2 kartus. kaip rukiau taip ir rukau.. man nepadejo.
Papildyta:
QUOTE(Medinis @ 2007 09 10, 08:41)
Taip pat uždrausti alkoholį, cukrų, druską, gyvulinės kilmės riebalus, uždrausti gaminti ir įsivežti benziną, dyzeliną ir mazutą. Dar daug dalykų galima uždrausti.
Aš rūkau. Tai mano sąmoningas apsisprendimas.


palaikau. as taip pat apsisprendziau, kad esu rukanti. ir jokiu ketinimu mesti ir net saves neprievartauju. kai planuosiu vaika, tada ir mesiu. o po to vel rukysiu. nes man patinka.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2007 09 10, 14:50)
skaiciau as ta knyga 2 kartus. kaip rukiau taip ir rukau.. man nepadejo.
Papildyta:
palaikau. as taip pat apsisprendziau, kad esu rukanti. ir jokiu ketinimu mesti ir net saves neprievartauju. kai planuosiu vaika, tada ir mesiu. o po to vel rukysiu. nes man patinka.


Manai - noresi mesi lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Juokinga jei galetum mestum dabar, kadangi net ta knygute paskaicius nepavyko tai apsisprendei kad esi rukanti ir saves neprievartauji, gal geriau pripazink, kad negali mesti, kad tai nera taip paprasta padaryti kaip pasakyti.
Atsakyti
Aš taip pat kai rukiau kaip garvežys visiems sakiau, jog rūkau, nes man patinka, aš mėgstu rūkyti, patinka pati rūkymo poza, maniera, patinka nerūpestingai pūsti mėtinius dūmelius ir t.t., bet iš tiesų kankinausi dėl savo žalingo įpročio, erzino ta smarvė, plaukai prisigėrę tabako dūmų, vis netyčia išbryantis tabakas rankinėje, pagletę nagučiai, rytinis kosulys, dusulys lipant laiktais į ketvirtą aukštą ir ta nepakeliama priklausomybė nuo mažos tabako lazdelės. Reikėjo nemažai valios pastangų ir palankios tam gyvenimo situacijos, kad kartą ir visiems laikams mesčiau rūkyti. Dabar jaučiuosi kitu žmogumi ir linkiu visoms tiesiog nebrūkyti ir pajausti tikrus gyvenimo kvapus ir skonius.
Atsakyti
QUOTE(Wildogre @ 2007 09 10, 13:15)
Beja jei netingite parasykite ka manote apie mano vertimo kokybe... Aciu


Nu vertimas tai geras, bet pati knyga tai paskutinė nesąmonė (kaip ir visokios psihologinės, verslo "tapk miljonieriumi perskaitęs knygą"), kitaip tariant dopingas liaudžiai. Duoti kažkokie bendri patarimai, vos neasmeninės priežastys kodėl ruko žmnės, nu ir kas iš to? Aš pats rūkiau ne vienus ir ne dvejus metus ir mečiau be jokių knygų ar kitų pagalbos, norint mesti rūkyti reikia pačiam viduje nuspręsti, nusiteikti, o ne knygą skaityti smile.gif . Negaišau laiko jos skaitydamas, tik perbėgau, ypač patiko šita frazė "NEBANDYKITE MESTI RŪKYTI NEPERSAITĘ ŠITOS KNYGOS, NES JUMS TIKRAI NEPAVYKS" biggrin.gif ir dar daugiau neblogų perliukų suradau smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(saras @ 2007 09 11, 18:58)
Nu vertimas tai geras, bet pati knyga tai paskutinė nesąmonė (kaip ir visokios psihologinės, verslo "tapk miljonieriumi perskaitęs knygą"), kitaip tariant dopingas liaudžiai. Duoti kažkokie bendri patarimai, vos neasmeninės priežastys kodėl ruko žmnės, nu ir kas iš to? Aš pats rūkiau ne vienus ir ne dvejus metus ir mečiau be jokių knygų ar kitų pagalbos, norint mesti rūkyti reikia pačiam viduje nuspręsti, nusiteikti, o ne knygą skaityti smile.gif . Negaišau laiko jos skaitydamas, tik perbėgau, ypač patiko šita frazė "NEBANDYKITE MESTI RŪKYTI NEPERSAITĘ ŠITOS KNYGOS, NES JUMS TIKRAI NEPAVYKS"  biggrin.gif  ir dar daugiau neblogų perliukų suradau smile.gif .


Geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif Maniau kazkas rimtesnio... na paziuresim.. pavartysim... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vartotojas @ 2007 09 11, 10:56)
Manai - noresi mesi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Juokinga jei galetum mestum dabar, kadangi net ta knygute paskaicius nepavyko tai apsisprendei kad esi rukanti ir saves neprievartauji, gal geriau pripazink, kad negali mesti, kad tai nera taip paprasta padaryti kaip pasakyti.as apsisprendziau, kad esu rukanti tada, kai pradejau rukyti. ir as nezaidziu "kiekiu mazinimais", "mesiu sausio 1", nes man patinka rukyti! Tau reikia mano pripazinimo, kad negaliu mesti? laisvai galiu tau atsakyti, kad mesti nenoriu, nesiruosiu ir man butu didziule trauma negauti cigaretes prie kavos ar po mojito. Tai pirma. Visu antra, tu ishkreipei mano zodzius, as pasakiau, kad ne "noresiu - mesiu", as pasakiau, kad jei REIKES DEL NESHTUMO, tada mesiu, nes man rukanti neshchia nesusije visai. Kai buvau neshchia tai ir nerukiau ir kaip ranka nueme (tarp kit ko - kaip suprantu tu vyras, tai vargu ar suprasi ka reiskia kvapai neshchiajai... net tie, kuriu nera). Ir as visiskai galiu isivaizduoti, kad mesti nera paprasta. bet as dar nebandziau nei karto. rukau 10 metu. lotuliukas.gif
Papildyta:
o del knygutes - as ja skaiciau, kad irodychiau, kad vistiek nemesiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif ji skirta zmonems, kurie pasiduoda itikinimui.. bent jau as tokios ishvados priejau.
Atsakyti