Įkraunama...
Įkraunama...

Kamsčiai užkniso juodai!

Skaičiau prieš keletą dienų, kad vienas autorius nutarė publikuoti savo Vilniaus kamščiuose sukurtas istorijas: http://whatson.delfi...php?id=12485167

Kaip jums idėja?

Ir, ką manot, gal reikėtų tikrai pradėti kamščiuose knygas rašyti? smile.gif
Atsakyti
o as kaip tik keleta dienu atgal maciau per TV apklausa, ka veikia vairuotojai kamsciu metu, tai vienas labai isradingai - anatomija mokesi...ir tik todel kad jam patinka ta sritis. Na jis sake visada kazka mokosi kamsciu metu rolleyes.gif
as asmeniskai pries pasaline veikla kamsciu metu, nes ganetinai nesaugu...o kai dar as toookia "gera" vairuotoja, tai man atsargumas niekada nepakenks blush2.gif
Atsakyti
Va sedziu darbe ir pro langa matau nerealaus didumo kamsti, kuris jau daugiau kaip valanda nemazeja.... Vaziuociau namo, bet zinau, kad valanda teks prasedeti kamstyje. Tai atrodo, geriau jau sedeti darbe prie kompo... Kazkaip pirma karta cia as matau tokius nerealius kamscius ir neatrodo, kad butu koks galas jiems. Ryta valanda praleidi kelyje, vakare vel doh.gif Siaubas kazkoks.... Galvoju, kuo cia uzsiimti kelyje, kad nors koks veiksmas vyktu - gal mokotes kalbu ar klausotes kokiu cd su knygomis (buna tokiu?) .... Ale ir kur tie visi zmones vaziuoja? Sedetu sau namie ir vargo nematytu tongue.gif
Ok, bandau eiti isilieti i visuotini kamstyna.... Laimingos tos, kurioms darbas salia namu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajone35 @ 2007 09 08, 18:29)
Noreciau sulaukti jusu patarimu ir nuomones, gal kas nors esat panasioj situacijoj buves. Gyvenu antroj santuokoj, auginam 2 mano vaikus is pirmos santuokos. Pries vestuves buvom sutare, kad daugiau vaiku negimdysiu, kadangi ir amzius netas ir sveikata nekokia. Viskas buvo lyg ir nieko, bet paskutiniu metu jis tiesiog pradejo reikalauti savo vaiko ( savo vaiku jis neturi). Tiesiog manau, kad anksciau ar veliau santuoka subyres, nes manau jis ieskos moters, kuri jam pagimdytu jo vaika. Siuliau jam iseiti ir kurti savo gyvenima, bet jis aiskina, kad nori gyventi tik su manim ir vaiku nori tureti tik su manim. Bet kita vertus mano vaikais jis beveik nesirupina, tiesiog motyvuoja tuo, kad nezino kaip elgtis su vaikais, nes pats nera tevas. Ar turi tokia santuoka ateiti, manau vyras vistiek nebus laimingas neturedamas savo vaiku ir anksciau ar veliau iseis. Patarkit ka daryti.

mano vienas pazistamas mokydavosi is audio pamoku prancuzu kalbos ax.gif
dabar jau laisvai kalba lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 09 11, 07:42)
mano vienas pazistamas mokydavosi is audio pamoku prancuzu kalbos  ax.gif
dabar jau laisvai kalba  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir man tuo reik uzsiimt. bent jau i nauda bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 09 11, 08:42)
mano vienas pazistamas mokydavosi is audio pamoku prancuzu kalbos  ax.gif
dabar jau laisvai kalba  lotuliukas.gif

gal is "mago" pasileidus ir galima tai daryti, bet as verciau pasiklausau ziniu, pranesimu is keliu ( taip ir kai kuriu kamsciu galima isvengti), muzikos.
O kalbos mokymuisi reikalingas susikaupimas ir demesys - o sedint uz vairo as ta demesi tikrai kitur koncentruoju.

Is manes vyras juokiasi - jeigu pradedame svarstyti, kur galima butu gyventi, as iskarto pradedu svarstyti tokius dalykus kaip: darzelis, mokykla, prekybos centras, susisiekimas visuomeniniu transportu ( kiek autobusu /troleivbusu ir kaip daznai vaziuoja), lygiai taip pat ir kamsciu problema.... bet tokia realybe...

Kas nuomojasi buta, tam is vienos puses yra gerai - gali keisti gyvenama vieta kartu su darbo vieta.
Atsakyti
Kamščiai yra visuose miestuose. Na, Lietuvoje gal tik Vilniuje. Jeigu jau taip nervina kamščiai, kraustykitės į kaimą biggrin.gif
Atsakyti
Na aš džiaugiuosi kad galiu ryte vėliau išvažiuot, tai matyt nepapuolu į rytinį didijį kamštį, nors kelias dienas žiūriu kad ir tokiu metu kamščiai būna ten kur jų tokiu metu niekad nebūdavo. Į darbą nuvažiuoju kažkur per 15 min. Vakare, deja, tenka varyt į daržą, tai laiko nepasirinksi, nors norėčiau išvažiuoti vėliau. Nors irgi žiūriu normal, kai naująjį viaduką virš Geležinio Vilko g. pastatė. Pernai tai ojei kas darydavosi doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alter ego @ 2007 09 11, 11:32)
Nors irgi žiūriu normal, kai naująjį viaduką virš Geležinio Vilko g. pastatė. Pernai tai ojei kas darydavosi  doh.gif  doh.gif


Tai ir siemet ne ka geriau, ypac kelias paskutines dienas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(com @ 2007 09 11, 11:35)
Tai ir siemet ne ka geriau, ypac kelias paskutines dienas  doh.gif


Man kaip tik šiomis paskutinėmis dienomis apie 18 val. tai kažkaip normaliai, netenka stoviniuot. Nuo Pedagoginio tilto kai nusileidi, iš kart rikiuojiesi į pačią dešiniausią juostą ir laisvai pravažiuoji viaduku smile.gif

Bet va sekmadienį pavakare teko grįžt į Vilnių Molėtų pl. blink.gif blink.gif doh.gif Jooo, va ten tai kamštukas biggrin.gif Išvis beveik visą kelią kažkur nuo Utenos varo mašinos po 20-30 tokiom kolonom. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alter ego: 11 rugsėjo 2007 - 10:40
QUOTE(bugen @ 2007 09 11, 09:21)
Kamščiai yra visuose miestuose. Na, Lietuvoje gal tik Vilniuje. Jeigu jau taip nervina kamščiai, kraustykitės į kaimą biggrin.gif



Nea, i kaima nenoriu rolleyes.gif Labai gerai mieste, ir tie kamsciai nebutu taip baisu, jei jie nebutu tokie nenormalus kaip si rudeni doh.gif

QUOTE(alter ego @ 2007 09 11, 10:32)
Na aš džiaugiuosi kad galiu ryte vėliau išvažiuot, tai matyt nepapuolu į rytinį didijį kamštį, nors kelias dienas žiūriu kad ir tokiu metu kamščiai būna ten kur jų tokiu metu niekad nebūdavo. Į darbą nuvažiuoju kažkur per 15 min. Vakare, deja, tenka varyt į daržą, tai laiko nepasirinksi, nors norėčiau išvažiuoti vėliau. Nors irgi žiūriu normal, kai naująjį viaduką virš Geležinio Vilko g. pastatė. Pernai tai ojei kas darydavosi  doh.gif  doh.gif



As vaziuoju devintai. Pernai, pamenu, isvaziuodavau puse devyniu, tai beveik tiesiai ir nuvaziuodavau be problemu. O dabar jau nebezinau, kokiu laiku tu kamsciu nebebuna doh.gif Va, isvaziavau siandien 8:45 ryte, tai Kalvariju gatvej iki Kuro aparaturos nuo Baltupiu jau kamstis.... Vat ir suprask tu, kad gudrus... Turbut reikia ryta isvaziuoti 6.30 ir namo grizti 15.30, tada gal ir nieko smile.gif

O siaip, suprantu, kad tokia didmiescio realybe, bet vistiek norisi pasipergyventi su bendramintemis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Moteris @ 2007 09 11, 12:53)
As vaziuoju devintai. Pernai, pamenu, isvaziuodavau puse devyniu, tai beveik tiesiai ir nuvaziuodavau be problemu. O dabar jau nebezinau, kokiu laiku tu kamsciu nebebuna  doh.gif  Va, isvaziavau siandien 8:45 ryte, tai Kalvariju gatvej iki Kuro aparaturos nuo Baltupiu jau kamstis.... Vat ir suprask tu, kad gudrus... Turbut reikia ryta isvaziuoti 6.30 ir namo grizti 15.30, tada gal ir nieko smile.gif


na jau na jau tongue.gif per 15 min iki darbo privažiuot tai čia toks labai optimistinis variantas mirksiukas.gif

mane čia vakar apšvietė, kad daba daug dvyliktokų, kuriem tėvukai "grabukus" nupirkę. ir taip mokinukai iki mokyklų daba važiuoja. kas reiškia - daugiau avarijų, daugiau kamščių, daugiau taršos (nes mašinos senos).

dėl kamščių didumo, tai tikrai pritariu. praeitais metais tikrai dar nebuvo tokia katastrofiška padėtis su kamščiais.
iš viso dabar esu linkus pritart senų mašinų apmokestinimui. bent kažkokia nauda būtų. gal kažkokie apvažiavimai, metro ar tramvajai greičiau Vilniuje atsirastų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo doris: 11 rugsėjo 2007 - 12:51