Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergės ir pabroliai

labas mamytės ir netik biggrin.gif
as cia neseniai prisijungiau labai malonu susipazinti rolleyes.gif
klausykit kadangi ziuri cia visos tokios malonios tarpusavyje gal galetumey ir man padeti smile.gif
matot po 2 savaiciu einu i vestuves o turesiu but vyriausia pamerge o as net nezinau ka ten reik daryti nesu buvusi vestuvese wink.gif
tai gal kuri o tikiu kad tokiu bus galetumet paaiskinti ka ten reik daryti nes pirsliai bus nekokie o tuokiasi jauni zmones is reikaliuko smile.gif taip kad noreciau kad si svente butu linksma gal patartumet ka daryti kad taip ir butu:)
buciau labai dekinga jums visoms alc.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura k: 26 sausio 2004 - 16:40
o tu ju paklausk ar jie tradicines vestuves darys ar ne, nes va mano draugai prisiruose vestuvems, o pasirodo, kad jaunieji tenorejo pasokti ir pabaliavoti per veselia-tad ju ruosimasis nuejo suniuj ant uodegos wink.gif
Atsakyti
Sveika,
Oi kaip tau fainai, as labai norejau kada nors buti vyr. pamerge, ar siaip porose, bet istkejau ir manau, kad jau manes niekas niekada nebekvies i poras huh.gif
Na o vyr.pamerge tikrai yra asoba persona. Na aisku kai kurios tai to nevykdo. Bet jei as buciau tai tikrai pasistengciau. Pasakysiu ka jos mazdaug daro, o ka pamirsiu tai kitos mamcios pridurs. Aisku dar priklauso kokios vestuves.
Na visu pirma tai manau, kad ji organizuoja mergvakari, jei svocia to nedaro. Nuperka jaunajai kazkoki prisiminima nuo visu pamergiu pavyzdziui apatini trikotaza, koki sexsi; kelraisti, na cia tau reiketu jau su svocia pakalbeti ar ji to nedaro. Man per vergvakari nupirko tokia skryniale ir i ja sudejo, ka turejo savo rankinese pamerges: seno ir mielo. Tai ir lupdaziai ir raktu pakabukai, sukos. Kartais pasiziuriu ir prisimenu smile.gif .
O vestuvems, tai pasirupina puokstemis pamergiu, gelytemis ar kokiais kaspinais ziurint, ka segasi i plaukus, sukneles ar risasi ant rankos cia jau fantazija. Sureguliuoja sukneles. Man labai grazu kai su vienodomis suknelemis pamerges, bet tai gal prabanga kai kam, bent kad jau ilgiai ir spalvos sutaptu, tai manau tikrai butu labia grazu.
O per ceremonija, kiek pamenu persega rutu vainikeli, o antraja vestuviu diena jai prisega veliuma jaunoji.
Va ka pamenu as dry.gif
Atsakyti
Pataisysiu truputi Astuliuka del pamergiu puoksteliu. Dazniausiai tai pati jaunoji jas derina prie savo puokstes, taigi ir pabroliu gelytes derinamos, ir pemergiu gelytes i plaukus (jeigu tokias deda). As pavyzdziui norejau, kad viskas deretu, tai pati ir uzsakiau visas puokstes.
Dar bent kiek as esu buvusi vestuvese, vyriausioji pamerge (siaip tai ne tik ji, o visos) nesasi i vestuves torta, buk pasiruosusi ka nors grazaus pakalbeti prie stalo (ta prasme sveikinti jaunuosius). Ir padek jaunajai ruostis: sugalvoti kaip puosti masinas ir t.t. O vienodos sukneles aisku labai grazu, bet manau tai sau leidzia tik turtingi zmones, o apmoka viska aisku jaunieji. Nes nemanau, kad visos pamerges sutiks siutis sukneles, tuo labiau jeigu jos turi ka apsirengti.
Atsakyti
QUOTE (laura k @ 2004 01 07, 10:16)
labas mamytės ir netik biggrin.gif
as cia neseniai prisijungiau labai malonu susipazinti rolleyes.gif
klausykit kadangi ziuri cia visos tokios malonios tarpusavyje gal galetumey ir man padeti smile.gif
matot po 2 savaiciu einu i vestuves o turesiu but vyriausia pamerge o as net nezinau ka ten reik daryti nesu buvusi vestuvese wink.gif
tai gal kuri o tikiu kad tokiu bus galetumet paaiskinti ka ten reik daryti nes pirsliai bus nekokie o tuokiasi jauni zmones is reikaliuko smile.gif taip kad noreciau kad si svente butu linksma gal patartumet ka daryti kad taip ir butu:)
buciau labai dekinga jums visoms alc.gif

niu manau kad ten bus tradicines bet va tame ir beda kad nei kitu pamergiu nei pirslienes nepazystu jos is kito miesto atvaziuoja unsure.gif
ir dar pamerges tokios kad vienodu nenori nes skolinasi ir panasiai man atrodo kad as viena rupinuosi vestuvemis nes iskau sukneles kaip pamisusi ieskau bateliu jaunajai buciau savo naujus davus tokius ekskliuzyvinius bet per dideli o kitiem ziuriu dzin mad.gif
Atsakyti
Šiaip tai šiais laikais viskas su jaunaisiais derinama, priklauso, kokių jie nori vestuvių. Vieni nori tradicinių, kiti - ne.
O šiaip tai vyr. pamergė turėtų: pasirūpinti mergvarkariu, kurio metu pina rūtų vainikėlį, pamergių aprėdų suderinimu, mašinų puošimų suderinimu, jaunosios vainikėlio persegimu santuokų rūmuose( bet jei iš reikalo vestuvės, tai, įtariu, ir vainikėlio nebus wink.gif . Vat kas būna kitą dieną nežinau cool.gif
Tiesa, dar stalo išsipirkimui reik turėti kažką rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (Jamaika @ 2004 01 07, 08:33)
Pataisysiu truputi Astuliuka del pamergiu puoksteliu. Dazniausiai tai pati jaunoji jas derina prie savo puokstes, taigi ir pabroliu gelytes derinamos, ir pemergiu gelytes i plaukus (jeigu tokias deda). As pavyzdziui norejau, kad viskas deretu, tai pati ir uzsakiau visas puokstes.

Teisybe sakai, geriausia kai pati viska susiderini. As nelabai pasitikejau savo pirsliene ir vyr.pamerge nors ir pacios geriausios drauges buvo. Nemaciau labai daug inciatyvos is ju puses, o tik is pirslienes pasakyma, kad pinigu ji neturi, tai mes viska ir mokejome. Tai derinausi viska. Tau geriausia butu susesti su jaunaja ir pirsliene ir aptarti viska, paklausti ko ji nori. O svarbiausiai svarbiaja diena palaikyti jaunaja, nes ji ir taip vargsele bus pametus galva ir nores gerai atrodyti ir viskuo rupintis. As pamenu, mane pamerges net renge tongue.gif
Atsakyti
Na mano pamerge nebuvo osoba persona sad.gif Suorganizavo mergvakari, bet toki... nelabai koki... Na tiek tos nesiskusiu, o geriau parasysiu ko noorejau is savo vyr.pamerges:
1.Liuksisko mergvakario: su baliuku, "cepelinu"-stripo sokeju, arba jei tai neimanoma siaip geru draugiu pasisedejimas su kazkokia isimintina dovanele, nebutinai tik paneliu rate, galetu buti ir vaklarelis klube
2. Pries vestuves: draugisko peties kur galeciau iskeikt vyra po vykusio bernvakario wink.gif
3. Pries vestuves: aplekt kirpyklas issirinkt sukuosena, makiazo tipa, manikiurininke
4. Per vestuves: turet savo rankinuke bet kokias priemones kuriu man gali prireikt: lupdazis, lupu balzamas, serveteles, tusas, pudra, veidrodelis, kruva geros nuotaikos ir jegu kad jomis pasidalitu su manimi
5. Per vestuves: sedeti salia manes ir pasakineti ka reikia kada pasakyt kam nusisypsot, ir ka pasakyt biggrin.gif
6. Pasakyt uz sirdies griebianti tosta apie seimynine laime, ir apie tai kokia laiminga as busiu su savo isrinktuoju wink.gif
7. Uzmirsau svarbiausia biggrin.gif : nupint man rutu vainikeli thumbup.gif

Cia ir rimtai ir juokais, svarbiausia kad vyr.pamerge visada butu salia ir kai nori asara nubraukt, ir kai nori smagiai pasijuokt, vienu zodziu atlikt geros drauges pareigas.
Nesijaudink viskas bus gerai: tik buk nuosirdi, ir maloni... Juk jaunoji (o jei ji dar ir nescia) tokia jautri tongue.gif
Atsakyti
Geriausia segti rutos sakele - nereikes nieko pinti clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Jamaika @ 2004 01 07, 08:54)
Geriausia segti rutos sakele - nereikes nieko pinti  clap.gif

Na man vainikelis graziau. Matai Laura reikai viska derinti biggrin.gif
As veliumo neturejau, prisege prie sukneles, ta buvo atvira labai ir mane kita diena alergizavo ir isbere mad.gif niekam to nelinkiu, viskas bus gerai tikiuosi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Astuliukas: 07 sausio 2004 - 11:01
QUOTE (Jamaika @ 2004 01 07, 10:54)
Geriausia segti rutos sakele - nereikes nieko pinti  clap.gif

o is kur ja ziema gauti blink.gif
beto jaunoji nescia ar galim dar ta vainikeli segti umn.gif
Atsakyti
QUOTE (laura k @ 2004 01 07, 09:00)
o is kur ja ziema gauti blink.gif

Reikejo vazonelyje auginti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tikrai geras klausimas, gal yra kur nors juk ne akmens amziuje gyvename
Atsakyti