Įkraunama...
Įkraunama...

Pamergės ir pabroliai

mano ruteliu vainikeliu kazkaip nieks nepasirupino is anksto, ieskojom paskutiniu momentu, tai prie daugiaauksciu namu "darzeliu" buna visokiu panasiu krumu, augalu i rutas. nezinau, koks pavadinimas to krumelio, bet man kazkokia panasia sakele isege.

siaip dar vyr pamergei priklauso visada but pasiruosusiai padet svociai ar koki stala padengt, ar tosta pasakyt. galima kokiu zaidimu pasigalvoti, jei vazinesit kur i gamta su pulku. mano vyr pamerge buvo siek tiek pasimetus per vestuves (vis tik pirmos, kuriose apskritai dalyvavo), tai kartais gaudavo velniu nuo svocios ph34r.gif ....

del mergvakario: but gerai issiaiskint, ko tikisi jaunoji. jeigu ji gera tavo drauge, tai gal ir taip zinai. daug is mano draugiu noretu ramaus, tylaus, silto,tokio "mergisko" mergvakario.. o istaiso striptiza..... unsure.gif tai tikrai norisi tik begt namo pas brangiausia ir tuoktis kuo greiciau biggrin.gif

sekmes ir geru vestuviu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE (Astuliukas @ 2004 01 07, 09:03)
QUOTE (laura k @ 2004 01 07, 09:00)
o is kur ja ziema gauti blink.gif

Reikejo vazonelyje auginti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tikrai geras klausimas, gal yra kur nors juk ne akmens amziuje gyvename

ziema vietoj rutu vainikeli pina is mirtu, jos labai panasios i rutas, tik lapeliai standesni ir svarbiausia nevysta thumbup.gif

as saviski jau treti metai dezuteje turiu, ir dar nenuvyto , ir zalias
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
mano greitai nuvyto ir jau ismeciau nes beveik sudulejes buvo.
O vyriausiai pamergei svarbiausiai viska prisiminti jaunosios pasa, dazus, nosines, antras kojines ( ir trecias sau) ir t.t. nieko ten blatno, atbuni ir viskas tik turi palaikyti jaunaja. Mano vyr. pamerge (vyro pussesere) absoliuciai nieko nedare, plius dar su juoda ( su baltais taskiukais mad.gif ) suknele buvo. Bet uztat turejau savo pussesere, kuri viska atliko, matyt atsilygino uz mano darba per jos vestuves biggrin.gif .
Atsakyti
aciu visoms kurios cia raset labai man padejot
tik pastebejau kad nebuvo verta man taip rupintis viskuo nes net jauniesiems tos vestuves kaip eiline "pjanke" dry.gif jaunikis vakar manes klausia ar bus galima man prisigert blink.gif ten visiems dzin tik as kaip kvailele ejau nuomotis sukneles uz300Lt ot kvailele smile.gif
nu po vestuviu parasysiu kaip viskas vyko o jos bus 24 diena sio menesio
Atsakyti
tai smagu kad tau padejome, butinai parasyk, kaip viskas vyko. Nepergyvenk gal viskas nebus jau taip ir blogai, nors aisku jei jauniesiems tai tik pjanke tai tada suprantama dry.gif kiek zmoniu, tiek noru...
Atsakyti
o man dabar irgi klausimas iskilo - is kur mano vyr pamerge gavo rutu. Reikes vakare apsilankyti ir paklausti.
O siaip tai jos pagrindinis darbas buvo masinu papuosimas.

Puokstelem i drabuzius ar plaukus rupinosi kiekviena atskirai, o va puokste papboliai kartu vienodas savo poroms nupirko.
Atsakyti
biggrin.gif na va ir praejo vestuves ir mano kaip vyr pamerges vaidmuo baigesi biggrin.gif
o viskas vyko gal sklandziai ir pirsliai geri buvo tik saltis buvo nerealus -15 ohmy.gif tai drebejo viskas kas tik imanoma buvo blink.gif
aciu visoms kurios man padejo ir patare kaip reikia elgtis ir kokie ten tie visi paprociai clap.gif
siunciu visoms po gabaliuka torto biggrin.gif uz pagalba thumbup.gif clap.gif biggrin.gif bis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laura k: 26 sausio 2004 - 10:42
situacija tokia: tuokiasi mano drauge ir kviecia mane su vyru buti pamerge bei pabroliu. kiek zinau, siaip visada pamerges buna netekejusios, bent jau nuo senu laiku...
ka jus manot apie tai?
ar pamerge butinai turi buti netekejusi? ar tai tiesiog senas prietaras?
Atsakyti
Aš kaip tik svarstau į poras pasikviesti vedusius darugus - na netikiu aš tuo prietaru laugh.gif
Atsakyti
Musu vestuvese dalyvavo 10 poru-na 10pabroliu ir 10pamergiu. rolleyes.gif I r viena pora buvo susituokusi pries tris menesius. Niekam tai neuzkliuvo. biggrin.gif Juk-ne tai svarbiausia. rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu uz nuomones, dabar lengviau atsikvepiau, kad ne man vienai cia visiskai normalus dalykas smile.gif
p.s. mano aplinkoje kazkodel visi mano kad toks zingsnis nepagarba g.gif as tai nesuprantu tokio dalyko...
Atsakyti
oij, seniai manau jau tai nesvarbu-man tai kaipo tik regis geriau kai zmones susituoke...o tai mano drauges pamerges beveik visos buvo netekejusios, paskui jos beveik visos su savaisiais isiskyre ir va is tu 10 poru su kitais vyrais (pabroliais) niekada jau gyvenime nebesusitiks mano drauge wink.gif
as va b\noriu liudininke imsti savo pussesere su jos draugu,taciau ju santykiai nera jau toikie geri ir gresia skyrybos, paskui ji vel nauja susiras, bet man jie bus buve liudininkais, su jai bus susije prisiminimai....geriau jau jie butu vede wink.gif
Atsakyti