Įkraunama...
Įkraunama...

Dainavos vidurinė m-kla

Nerandu atsiliepimų apie šią mokyklą.Bent jau mane labiausiai domina pradinės klasės ir jų mokytojos.Norėčiau savo vaiką ten vesti,nes kita mokykla, esanti šalia, labai jau manęs nevilioja.
Atsakyti
Man irgi smalsu kažką daugiau sužinoti apie šią mokyklą ax.gif Mažoji kitais metais eis į pirmą klasę, tad norisi mokytojos smile.gif pačios pačiausios smile.gif Gal kas iš šiuometinių ketvirtokų mamyčių atsilieptų smile.gif Patartų kokią mokytoją pasirinkt g.gif
Atsakyti
Nejaugi niekas neveda vaikučių į šią mokyklą? verysad.gif Mamytės tokios aktyvios apie aplinkinius darželius,o apie šio rajono mokyklas nieks kalbėtis nenori.
Atsakyti
4u.gif mano vaikas pirmokas ir eina į šitą mokyklą,mokytoją labai maloni ir gera .Maistas irgi neblogas sakė kad skaniai duoda valgyti ,pavaduotoja tai ne labai patiko kaip per rugsėjo pirmąją atėjom ir nežinojom kur randasi mūsų klasė ir kaip paklausėm gal galite pasakyti kur randasi tai pasakė ,kad ką sąrašų neskaitėte blink.gif ,ką aš galiu žinoti kur randasi .Nu viršūnė kažkokia ,pirmą kartą atėjusi ką aš ten galiu žinoti kur eiti ,galėjo pakelti savo užpakalį ir parodyti ,ar ne taip unsure.gif ,?pakol radom tą klasę prisivaikščiojom pirmyn atgal ,net tos rugsėjo pirmos nesinorėjo schmoll.gif .O šiaip tai nieko blogo negaliu pasakyti apie šią mokyklą tvarkinga ir viduje ir aplink, labai daug burelių visokių kiek teko pabendrauti su mokytojom tai tikrai labai malonios ,mano vaiko mokytoją tai ir tvarkos pamoko truputi ,tikrai labai stengiasi ,prižiūri ir labai rūpestinga 4u.gif
Atsakyti
Taip norisi sužinot atsiliepimus iš šiuometinių ketvirtokų mamyčių ax.gif
Atsakyti
Rimulinka, turbūt ne pavaduotoją turite galvoje, o sekretores rolleyes.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Girele @ 2007 11 12, 22:18)
Taip norisi sužinot atsiliepimus iš šiuometinių ketvirtokų mamyčių ax.gif


Ir man norisi,kaži,ar labai netaktiška būtų pasiklausti vyresnėlio mokytojos apie tai,mat jis antrokas,o kitamet ir mažesnį reiks į 1-mą klasę leisti,tai ir man norėtusi jam geros mokytojos (visom prasmėm)
Atsakyti
Nagi, gal nors galite parašyti, ar verta į šia mokyklą vesti būsimą pirmokėlį? Mano sūnėnui ji būtų prie pat namų, bet juk svarbiausia, kad būtų gera mokykla ir pirmoji mokytoja... ax.gif
Atsakyti
pati baigiau pries 10m. sia m-kla, bet is senuju pradiniu klasiu mokytoju nieko nebeliko, tad patarti negalesiu.. blush2.gif vat nuo penktos klases tai galiu atsiliepimus apie mokytojus parasyt ax.gif
Labai gerbiu Kvederaicius (lietuviu, istorija), Kalvinskaite (lietuviu), Ramoskiene (matematika), Jermoskina (rusu), Dumbliauskaite (geografija) - nuostabus mokytojai ir asmenybes thumbup.gif na nieko gero nepasakysiu apie Juriene (matematika), Povilaityte (fizika), nebuvau gabi tiksliesiems mokslams, neturejau turtingu teveliu, bet nusodint tikrai nereikejo.. unsure.gif jeigu jau mokinys neturi gabumu, tai demesio is siu mokytoju ir nesulauks schmoll.gif chemija - jeigu jau pats pagauni kampa tai liuks, bet jeigu ne - tavo bedos, nieks nesicackina.. lotuliukas.gif kontrolinius su uzrasais rasydavom ir tai neparasydavom, nes neturejom normaliu pagrindu.. doh.gif
Atsakyti
Ačiū, Gabe, kad atsiliepei, nors šiokį tokį vaizdą susidariau 4u.gif
Būčiau labai dėkinga, jeigu atsilieptų pradinukų mamytės... Jūsų nuomonė man būtų labai naudinga... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimukeA @ 2008 04 02, 14:43)
Ačiū, Gabe, kad atsiliepei, nors šiokį tokį vaizdą susidariau  4u.gif
Būčiau labai dėkinga, jeigu atsilieptų pradinukų mamytės... Jūsų nuomonė man būtų labai naudinga...  smile.gif


Sveikutė smile.gif
Na mano mažoji šiemet irgi pirmokė...Tad stresavau ir aš į kurią leist, kokią mokytoją pasirinkt blush2.gif Ir tiesiog mane išgelbėjo mūsų auklėtoja, kuri tiesiog pasiūlė, susižinojo...tad užrašiau pas RAMUNĘ BARKAUSKIENĘsmile.gif Kiek žinau jau keletas mamų iš mergaitės grupės puolė rašytis pas ją mirksiukas.gif Tad jeigu nori pakliūt, paskubėk smile.gif Nes pas gerą mokytoją užpildomos vietos mikliai doh.gif Visur rašo ir sako, kad dokumentus priima tik nuo gegužės 1d., bet tikrai nelauk...Prašymus priima jau dabar, be to šiandien iš darželio parsinešiau skrajutę, kurioje rašoma, kad atvirų durų dien bus 05 07 nuo 8.00 iki 20.00 smile.gif Tad manau bus tikrai įmanoma pabendraut su pedagogais...
Atsakyti
QUOTE(Girele @ 2008 04 03, 18:31)
Sveikutė smile.gif
Na mano mažoji šiemet irgi pirmokė...Tad stresavau ir aš į kurią leist, kokią mokytoją pasirinkt blush2.gif Ir tiesiog mane išgelbėjo mūsų auklėtoja, kuri tiesiog pasiūlė, susižinojo...tad užrašiau pas RAMUNĘ BARKAUSKIENĘsmile.gif Kiek žinau jau keletas mamų iš mergaitės grupės puolė rašytis pas ją mirksiukas.gif Tad jeigu nori pakliūt, paskubėk smile.gif Nes pas gerą mokytoją užpildomos vietos mikliai doh.gif Visur rašo ir sako, kad dokumentus priima tik nuo gegužės 1d., bet tikrai nelauk...Prašymus priima jau dabar, be to šiandien iš darželio parsinešiau skrajutę, kurioje rašoma, kad atvirų durų dien bus 05 07 nuo 8.00 iki 20.00 smile.gif Tad manau bus tikrai įmanoma pabendraut su pedagogais...

Oi kaip smagu, kad parašei drinks_cheers.gif Perdaviau informaciją sesei, sakė pirmadienį iš pat ryto lėks į mokyklą thumbup.gif Tikiuosi dar bus vietos mūsų vyrukui ax.gif
Atsakyti