Įkraunama...
Įkraunama...

Ginekologai Londone

Sveikos merginos smile.gif Gal kas turite ziniu apie ginekologu paslaugas Londone? Kur butu geriausia apsilankyti?
Atsakyti
Yra juk nemazai privaciu kliniku.Girdejau,kad yra ar Lietuviskai kalbanciu,ar gydytojai Lietuviai dirba.
Atsakyti
Man irgi yra teke girdeti, kad yra nemazai Lietuviu kliniku, taciau niekaip nepavyksta rasti nei ju adresu nei telefonu verysad.gif
Atsakyti
As nesu nei vienoje buvusi.Bet vienos adresa galiu parasyti:
PHISIO CLINIK
265 GREEN LANE
PALMERS GREEN
LONDON
NI3 4XE
Tel.02088820574
Lygtais cia lietuviai dirba.Jei sugalvosi nueiti,parasyk kaip sekesi,ar patiko,kiek kainavo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu uz pagalba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inesaS @ 2007 09 14, 00:34)
As nesu nei vienoje buvusi.Bet vienos adresa galiu parasyti:
PHISIO CLINIK
265 GREEN LANE
PALMERS GREEN
LONDON
NI3 4XE
Tel.02088820574
Lygtais cia lietuviai dirba.Jei sugalvosi nueiti,parasyk kaip sekesi,ar patiko,kiek kainavo. mirksiukas.gif


as esu ten buvus, bet ginekologo sitoj klinikoj nera, tik terapeutas(GP) toks lietuvis pagyvenes gydytojas.
bet gal vistik kas nors zino koki lietuviu ar kad ir kokiu latviu ginekologini kabineta?
Atsakyti
QUOTE(inesaS @ 2007 09 13, 22:34)
As nesu nei vienoje buvusi.Bet vienos adresa galiu parasyti:
PHISIO CLINIK
265 GREEN LANE
PALMERS GREEN
LONDON
NI3 4XE
Tel.02088820574
Lygtais cia lietuviai dirba.Jei sugalvosi nueiti,parasyk kaip sekesi,ar patiko,kiek kainavo. mirksiukas.gif

as irgi zinau ta daktara dar vadinasi ir apie ginekologines problemas zino ne velnio jis nezino man kai israse tris antibijotikus gert du kartus i diena tai galvojau kad isprotesiu doh.gif
Atsakyti
O as buvau toje klinikoje pries savaite, ten tikrai dirba lietuve ginekologe kuri mane apziurejo ir tikrai man labai patiko. Kainos prieinamos jeigu nesiruosi skristi i LT. Klinikos skelboma radau laikrastyje Info Zona. Gydytojos pavarde Skiotiene, bet kiek girdejau yra dar viena ginekologe ir kitokiu gydytoju. Ju telefonas 07931131370
Atsakyti
QUOTE(Kristina7 @ 2008 03 31, 00:28)
O as buvau toje klinikoje pries savaite, ten tikrai dirba lietuve ginekologe kuri mane apziurejo ir tikrai man labai patiko. Kainos prieinamos jeigu nesiruosi skristi i LT. Klinikos skelboma radau laikrastyje Info Zona. Gydytojos pavarde Skiotiene, bet kiek girdejau yra dar viena ginekologe ir kitokiu gydytoju. Ju telefonas 07931131370

o gal gali pavardinti kainytes????
Atsakyti
Sveikutes,
mane siuo metu labai sis klausimas domina, gal kas turi kokiu papildymu ar naujesnes informacijos su patirtimi, kainytemis?
Dekoju
Atsakyti
Ir as einu si sestadieni i sia klinika pas kuria tai ginekologe. parasysiu atisliepimus.
Sake patikrinimas ant kedes, slapimo tyrimas, konsultacija,receptai -60£
Echoskopija - 50£
Atsakyti
Visai nieko, patiko, sauni daktaryte.
Atsakyti