Įkraunama...
Įkraunama...

Vyturio pradinė mokykla

Prašyčiau parašyti visus atsiliepimus, gerus ir blogus apie VYTURIO pradinę mokyklą. Dėkoju už informaciją.
Atsakyti
Mano sunus lanko sia mokykla. Man patinka. Galiu daug geru atsiliepimu apie ja pasakyti. Is visu tradiciniu valdisku mokyklu, kiek teko girdeti atsiliepimu, man sita geriausia. biggrin.gif
Atsakyti
Mano vaikas ruošiasi eiti i VYTURIO pradine m-la šį rudenį.
Laukiu atsiliepimų, pas kokia mokytoja patartumete užrašyti vaika?
Atsakyti
Pasakyk savo mamos varda. Mes vakar su kita mama kalbėjom, tai sake visos l. geros.Yra kazkokia Danguolė gera ir t.t. Svarbu kad nebutu isterikės,nes nuo pirmos mokytojos vaiko gyvenime l. daug kas priklauso.
Atsakyti
Mokykla tai tikrai super!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
As ja baigiau, tai ir sakau. Mokytoju negaliu konkreciai pasakyti, nes visos, su kuriomis bendravau tikrai labai saunios.
Vienu zodziu, sita mokykla - pati geriausia, kurioje kadanors mokiausi wub.gif wub.gif
Atsakyti
O kurioje vietoje ši mokykla yra? Kuriame rajone?
Atsakyti
Justiniskese Taikos 189
Atsakyti
Mano sūnus lanko 1 klasę šioje mokykloje. Aš labai patenkinta. thumbup.gif Mes važinėjam net iš Pašilaičiu. Prieš pasirenkant labai domėjausi ir iš labai kompetetingų žmonių girdėjau tik gerus atsiliepimus. Gera atmosfera mokykloje, geri mokytojai, geras maitinimas, būreliai, popiečio grupė, uždara teritorija. Žodžiu, tikrai verta dėmesio, gal tik klasės gana didelės, bet normų neviršija.
Atsakyti
Mokykla tikrai puiki visais atžvilgiais, tik maistas prastas.
Bet atmosfera l. gera, mokytojos puikios.Dziaugiuosi kad mano dukra lanko šią mokyklą.
Atsakyti
Maistas tai tikrai prastas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikutes as irgi galvoju leisti i sia mokykla. Noriu paklausti mamyciu kokio paruosimo reikia papildomai vaikui einant i pirma klase? Nes nuo sio rudenio nera priesmokyklines grupes? Geluta gal zinot kokios mokytojos ims 2007m rugseji? Aciu. Lauksiu atsakymo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mari45 @ 2006 04 24, 11:46)
Mokykla tikrai puiki visais atžvilgiais, tik maistas prastas.
Bet atmosfera l. gera, mokytojos puikios.Dziaugiuosi kad mano dukra lanko šią mokyklą.


O kaip su tolesniu mokymusi po Vyturio pradinės? Į kurią pagrindinę paprastai vaikai eina? Ir vėliau į kurią gimnaziją? g.gif
Atsakyti