Įkraunama...
Įkraunama...

Fotoknyga ar fotoalbumas?

Šiandien pamačiau dar viena technikos stebuklą- fotoknygą. Draugė darėsi amerikoj, bet radau, kad jau galima ir žymiai pigiau pasidaryt lietuvoj. Gal kas jau turit, ar tikrai verta?
Man tai nerealiai patiko, knyga vos 1cm storio, joje gali ir komentarus pasidaryt ir visą pasakojimą surašyt. 20 lapų galima sutalpint iki 300 nuotraukų. Super...O svarbiausia , kad pats esi "dizaineris". Pagalvojau, kad būtų labai faina dovana sutuoktuvių dešimtmečiui ar vaiko augimą atspindinti knyga, arba kelionių reportažas- knyga blush2.gif
Dar idomu, gal taip ilgiau išsilaikytų nuotraukos, pvz yprastos nuotraukos pasensta, keičiasi spalva, fotojuostelės irgi neamžinos, kompaktai nebepasileidžia, gal foto knygos būtų išeitis
pati balsuoju už, gal kam nors nepatinka ir esat prieš.. ką manot?
Atsakyti
QUOTE(Gato negro @ 2007 09 14, 13:22)
Dar idomu, gal taip ilgiau išsilaikytų nuotraukos, pvz yprastos nuotraukos pasensta, keičiasi spalva, fotojuostelės irgi neamžinos, kompaktai nebepasileidžia, gal foto knygos būtų išeitis


nieko apie tai nežinau, o kiek tas džiausgsmas kaštuoja ir kaip čia ta knyga atrodo?
Atsakyti
na kaina nuo kokybės priklauso ir lapų skaičiaus, mažiausiai 65lt, kokybiškiausia 104lt.

va tas puslapis:
http://www.picturehappy.lt/photobooks/
Atsakyti
na manau tikrai fainas dalykas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gato negro @ 2007 09 15, 11:25)
na kaina nuo kokybės priklauso ir lapų skaičiaus, mažiausiai 65lt, kokybiškiausia 104lt.

va tas puslapis:
http://www.picturehappy.lt/photobooks/

tikrai labai faina thumbup.gif o tai čia kaina kažin jau su nuotraukom, ar tik už pačią tą knygą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*kakava* @ 2007 09 15, 14:10)
tikrai labai faina  thumbup.gif o tai čia kaina kažin jau su nuotraukom, ar tik už pačią tą knygą?  g.gif


na kur aš fotoknygą varčiau, tai ji yra knyga su tekstais (paties autoriaus kurtais ) ir nuotraukos (to paties autoriaus). na tipo kai būna kad perki kokio nors Normanto fotografijų knygą, o čia tavo paties. Tiesiog nuotraukos neisikiša , o jau atspausdintos ant kokybiško popieriaus ir tie visi 20 lapų įrinšti į kietą viršelį.
Nu tokia tikra knyga tik su savo veideliu kiekvienam lape smile.gif o išmatavimai tai knygos storis apie 1 cm, o pats lapas...tai ka aš zinau, man atrodo A4 formato, o gal šiek tiek mažesnis..gal mažesnis.
tai kaina jau už viską, tiesiog tik pavargt reikia kol ją sukuri- jei kokia krūtesnė, jei paprasta, tai gal ir vargt nereikia.
aš tai pagalvojau kad pigiau nei nuotraukas darytis, net jei darai http://www.eurokosfoto.lt tai už 300vnt vistiek apie 150lt sumokesi, o čia pigiau, nors gal matmenys skirtusi..
Papildyta:
kad aiškiau būtų galima dar čia pažiūrėt kaip tos knygos atrodo:
http://www.shutterfl.../product_c18000

o paspaudus watch demo, dar ir filmuka parodo apie ją
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gato negro: 15 rugsėjo 2007 - 18:56
Na aš pati labai domėjausi tomis knygomis, nes kai dirbau senesniam darbe, buvau projektų vadove ir vienas iš mano projektų buvo įvesti į Lietuvos rinką naują paslaugą - fotoknygos spausdinimą Lietuvoje. Gaila, išėjau iš to darbo ir mano projekto niekas nepratęsė. Iš patirties galiu pasakyti, kad iš Shutterfly atsiųstos knygos buvo ne kokios kokybės, pvz., negražus įrišimas, matosi nubėgę klijai per suklijavimą, iškreiptos spalvos, pernelyg jos ryškios (čia aišku ir nuo fotoaparato gali prikalusyti). Dar siuntėmės iš Anglijos, photobox.com atrodo, gal kiek geresnis variantas. Man kokybės atžvilgiu geriausia pasirodė fotoknyga iš Kodakgallery. Bet visų šių knygų minusas yra toks, kad lietuviškų raidžių neatspausdina... Gal ir smagu būtų dukrytei sukurti tokią knygutę, bet kad tų lietuviškų raidžių nėra... Tiesą sakant esu sukūrusi, bet nesiryžtu atsispausdinti, na ir nepigu, apie 20 psl. knygelė kainuoja 35 eurus, plius atsiuntimas. http://www.kodakgall...com/Welcome.jsp
Atsakyti
o gerai kad parašei, aš tai taip susižavėjau, kad visiem pradėjau siūlyti, nes ta knygą kurią varčiau tai atsisiuntė iš amerikos, kainavo apie 70 doleriu su atsisiuntimu, pati knyga rodos 50 kainuoja, kokybė tai gera ir viskas gražiai apipavidalinta, na tavo variantas gal būtų pigesnis, tikrai pas lietuvaičius susilaikysiu, nes tikrai labai nustebino, kad nedidele kaina o čia pasirodo kokybė nekokia, na kaip ir su visom lietuviškom prekėm..deja.
o kiek atsisiuntimas europoje kainuoja, nors apytiksliai, nors turetu tam puslapyje but kur nors, pasiknaisiosiu.
ir darkart ačiū
p.s. man kad lietuviškai nespausdina, tai nieko..nors š č ir ž kartais trūksta, bet dėl visų tų nosinių ir ilgųjų, tai..sutikčiau Basanavičių, "gražių"žodžių nepagailėčiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gato negro: 17 rugsėjo 2007 - 12:55
Na gal negerai paaiškinau, Lietuvoje tos paslaugos taip ir neįvedėme, tiesiog pabandymui buvome atsisiuntę pavyzdžių iš kitų šalių, tame tarpe ir iš Amerikos (Shutterfly kompanijos), ir kaip sakiau, man ta amerikiečių spausdinta knyga pasirodė prasčiausios kokybės.
Beje, pabandymui mano darytoje knygoje telpa apie 40 nuotraukų (20 psl.), tai pačios ir paskaičiuokit, ar apsimoka. Žinoma, galima dėti daug mažyčių nuotraukų, bet ar bus gražu, ir ar verta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odeta-@: 17 rugsėjo 2007 - 13:07
ups ne taip supratau blush2.gif
del mazu nuotraukyciu, tai pvz jei daryt kelionių reportaža, tai gal ir mažytes praverstu..na bent jau aš planuoju taip daryt...
ta knyga kuria varciau, tai daryta photowoks, kokybė tai gera ir popierius geras.
Na matyt laiko reikia, kad atsirinkt kokia firma geresnę kokybę siūlo. Man tai dar labai svarbu ilgaamžiškumas, sakau gal knygoj ilgiau išsilaikys smile.gif
Atsakyti
Knygoj gal spalvos ir geriau išsilaikys, bet pagalvok kaip dažnai ji bus vartoma...Jei dažnokai, tai reikės labai saugoti, kad neišplyštų lapai. Manau tavo draugė (kuri užsisakinėjo) galėtų tau papasakoti kaip ta knyga atrodo po pusmečio ar po metų. Būtų įdomu, jei ir į forumą parašytum jos atsiliepimus.
Na aš manau, fotoknyga yra fainas dalykas vien dėl to, kad pati gali pasirinkti puslapių dizainą, viršelį, kaip išdėstyti nuotraukas, kai kuriuose saituose netgi galima rinktis šriftą. Šiaip aš galbūt kažkada ir užsisakysiu, bet tai bus knyga kokia iškilminga proga, pavyzdžiui dukrelės 10 -tasis gimtadienis, sudėčiau visas nuotraukytes, kuriose būtų įsimintiniausi įvykiai: gimimas, pirmasis dantukas, 1-asis gimtadienis, krikštynos, darželis, pirmosios atostogos, rugsėjo 1-oji...
Atsakyti
Mums draugai padovanojo toki albuma is www.mypublisher.com
Tikrai labai puiki kokybe thumbup.gif tik i Lietuva nesiuncia bent jau kol kas, tai siunte is pradziu i UK, o tada kita drauge parsiunte i Lietuva, tai ilgokai uztruko.. doh.gif
Atsakyti