Įkraunama...
Įkraunama...

Palatos klinikose (KMUK)

Sveikos, mamytes(ir ne tik)!

Dieneliu reikalas, kai pasibels i si pasauli mano mazasis zmogiukas. Nusprendziau gimdyti klinikose. Ten kiek zinau yra dvivietes ir vienvietes palatos. Dvivietes lyg nemokamos. Bet as del savo ir svarbiausia maziuko ramybes noreciau guleti vienvieteje palatoje. Bet jos mokamos. Gal zinote kiek?
Is anksto labai didelis ACIU uz informacija! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2007 09 14, 20:56)
Sveikos, mamytes(ir ne tik)!

Dieneliu reikalas, kai pasibels i si pasauli mano mazasis zmogiukas. Nusprendziau gimdyti klinikose. Ten kiek zinau yra dvivietes ir vienvietes palatos. Dvivietes lyg nemokamos. Bet as del savo ir svarbiausia maziuko ramybes noreciau guleti vienvieteje palatoje. Bet jos mokamos. Gal zinote kiek?
Is anksto labai didelis ACIU uz informacija! 4u.gif



sveika 4u.gif
aš gimdžiau prieš 2,5 mėnesio kmuk ir gulėjau dvivietėj, jos nieko nekainuoja, bet skirtumas didelis kur guli su kaimyne ir kur gali gyvent viena su vyru thumbup.gif
pirmos trys paros kainuoja po 85lt, kitos po 50.
vienutėse yra viskas - dušas, tualetas, telikas, šaldytuvas ir t.t.
tik, kad papult į jas sunku, nes visi nori doh.gif
nuvažiavus gimdyt, jei bus jėgų iškart pasidomėk mirksiukas.gif
sėkmės ir lengvo gimdymo 4u.gif
Atsakyti
http://www.kmuk.lt/A...nformacija1.htm 4u.gif
Atsakyti
O kazin tose vienvietese yra galimybe ir teveliui miegoti, jei prireiktu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2007 09 15, 16:05)
O kazin tose vienvietese yra galimybe ir teveliui miegoti, jei prireiktu?  unsure.gif



tevelis irgi gyvena kartu thumbup.gif , mano drauge gulejo vienvietej tai viska maciau savo akim bigsmile.gif , teciui yra lova irgi, tik ne tokia patogi kaip mamytes ax.gif
beje gimdykloj teciui irgi duoda toki kaip ciuzini ant kurio gali pasnaust (musu tevelis snaude rolleyes.gif )

nebijok gimdyt 4u.gif , viskas bus gerai 4u.gif ir zinok tas skausmas istikruju pasimirsta thumbup.gif
Atsakyti
Na mes mokejom po 80 lt. pirmas tris paras, o paskui po 50. Bet jas gauti istikruju nera taip lengva g.gif Mes tai tik su gydytojos pagalba ja gavom smile.gif
Atsakyti
As irgi antra dukra gimdziau klinikose, taciau tuo momentu visos vienvietes buvo uzimtos vos man atvaziavus gimdyt ir apie tai pasiteiravus. Apskritai, kai atvaziavau gimdyti net gimdyklu laisvu nebuvo tuo momentu.
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2007 09 15, 18:58)
tevelis irgi gyvena kartu  thumbup.gif , mano drauge gulejo vienvietej tai viska maciau savo akim  bigsmile.gif , teciui yra lova irgi, tik ne tokia patogi kaip mamytes  ax.gif
beje gimdykloj teciui irgi duoda toki kaip ciuzini ant kurio gali pasnaust (musu tevelis snaude  rolleyes.gif  )

nebijok gimdyt  4u.gif , viskas bus gerai  4u.gif  ir zinok tas skausmas istikruju pasimirsta  thumbup.gif



cia man toks klausimas iskilo - o kada tas tevelis turi laiko toj gimdykloj snausti? Gal kvailai klausimas skamba, bet cia musu pirmagimis, tai... 4u.gif
Papildyta:
O gal reik gydytojai pinigeliu duot, kad "atsirastu" ta vienviete palata?
Papildyta:
Tiesa, dar girdejau toki varianta, kad duodi pinigeliu (tik nezinau kam) ir paguldo dvivietej palatoj, bet viena - ta prasme neikelia kaimynes. Gal jum teko susidurt su tokiu variantu?
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2007 09 15, 20:54)
cia man toks klausimas iskilo - o kada tas tevelis turi laiko toj gimdykloj snausti? Gal kvailai klausimas skamba, bet cia musu pirmagimis, tai... 4u.gif
Papildyta:
O gal reik gydytojai pinigeliu duot, kad "atsirastu" ta vienviete palata?
Papildyta:
Tiesa, dar girdejau toki varianta, kad duodi pinigeliu (tik nezinau kam) ir paguldo dvivietej palatoj, bet viena - ta prasme neikelia kaimynes. Gal jum teko susidurt su tokiu variantu?



klausimas ne kvailas, kadangi vakare prasidejo stiprus saremiai, nors diena jau buvau su lengvais pasikankinus, tai suleido epidura ir pora val buvo thumbup.gif , tada ir as snuduriavau, reikejo pailseti pries gimdyma, o vyras irgi prisnudo, daug moteru yra pries nuskausminima, bet man juos suleido ir likau patenkinta, nes pagimdzius viskas prasideda ax.gif , laiko poilsiui nelabai yra, nes salia taves yra angelas, kuriam labai viskas baisu, jam viska reik ismokt ir su viskuo apsiprast, o mes turim juo pasirupinti wub.gif

o apie dviviete tai nzn g.gif , mes irgi norejom atskirai, nes gimdymas nebuvo is lengvuju, bet nebuvo vietu, kaip bebutu, bet gryzus namo pasijutau daug stipresne, kaip bebutu savu namu sienos gydo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(jutu @ 2007 09 15, 18:45)
As irgi antra dukra gimdziau klinikose, taciau tuo momentu visos vienvietes buvo uzimtos vos man atvaziavus gimdyt ir apie tai pasiteiravus. Apskritai, kai atvaziavau gimdyti net gimdyklu laisvu nebuvo tuo momentu.



man buvo panasiai nakti gimdem tryse, bet vos pagimdziau ir reikejo greit keliaut i palata, nes eilute jau lauke uz duru lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snail: 15 rugsėjo 2007 - 21:44
Aš maždaug prieš mėnesį buvau apžiūrėti KMUK gimdyklų...mus su šeimyna vedžiojo nuostabiai puiki akušerė Ina Dirdienė thumbup.gif ji sakė, jog vienvietės palatos yra tik 7 ir kainuoja 85,-lt parai....bet į jas be galo sunku patekti, nes ypatingai daug norinčių, todėl paprašyti reikia iš karto, atvykus į priėmimą... mirksiukas.gif
Atsakyti
Aickum. Niu, ziuresim kaip pasiseks tada...
Siaip tai labai nebrangu tos vienvetes palatos pagal ju irengima ir apstatyma - ziurejom internete. Todel, matyt, taip ir sunku i jas patekti, o tuo labaiu, jei jos tik 7(mat, galvojau, kad daugiau).
Beje, cia aisku ne i tema,bet jus davet pinigu daktarei ar akuserei? Man daug kas pataria neduot, nes sako niekas nesikeicia nuo to - geriau jau po gimdymo jokio konjako, saldainiu nunest. Tiesiog viskas priklauso nuo to pas ka papulsi - jei pasitaikys kokia nuda, tai ne pinigai nepades, o kitas nors prie sirdies dek ir be tu pinigu... Tei ir nezinau ka cia daryt... Aisku, jei kokios komplikacijos, tai sako jau tada reik duoti.
Atsakyti
na, aš dar nieko nedaviau, nes pačiai dar tik 24 sav.todėl irgi viskuo domiuosi - kur geriau gimdyt ir t.t. rolleyes.gif tačiau, manau, kad atvykus į priėmimą, viskas ir paaiškės...bus matyt kaip kalbės gydytoja, pas kurią papulsiu (jei būsiu nesusitarus)...jei ji daug "mekens", vadinasi kažkiek reik duot pinigėlių, kad pakliūt į šią palatą, o jei atras palatėlę be problemų, tai už šią paslaugą jai gal ir nebūsiu skolinga, juk palata ir taip mokama... doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti