Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetinis molis

Nesenai DROGE maciau ivairaus sauso molio, kuri maisant su ivairiais indirigentais gaunamos kaukes plaukams, veidui, kunui ir tt. Man idomu: gal kas jau isbandet?
Atsakyti
Turejau baltaji moli(sausa,berods melsva pakuote buvo) as dariausi kauke veidui,maisiau su siltu vandeniu,kol gavosi gana tirsta kosele ir kroviau ant veido,dukra juoku mire(laime,kad vyro nebuvo ax.gif ).Kiek zinau,tai baltas molis labai tinka riebiai odai,bet mano sausa ir man kuo puikiausiai tiko rolleyes.gif Jis sutraukia poras,lygina,stangrina oda. Kad lygina tai galiu patvirtinti! mirksiukas.gif
Atsakyti
As naudojau zydraji moli veido kaukems. Gal ir buvo kazkoks rezultatas, bet, kaip visada, neturiu kantrybes to ilgai testi tongue.gif
Atsakyti
Mendis parduotuvese kosmetinis molis iriausiu spalvu maiseliuose pigiausias. Mazdaug dvigubai pigiau nei Droge biggrin.gif jei gerai atsimenu, kaina nesiekia 1 lt
Atsakyti
Su moliu esu plovusi plaukus, bet į jį reikėjo įmaišyt kiaušinį ir man, rodos, medaus? g.gif Plaukai labai purūs buvo, bet labai sunkiai šukavosi.
Atsakyti
QUOTE(Sanise @ 2005 02 22, 19:44)
Mendis parduotuvese kosmetinis molis iriausiu spalvu maiseliuose pigiausias. Mazdaug dvigubai pigiau nei Droge biggrin.gif jei gerai atsimenu, kaina nesiekia 1 lt


Tai kiek atsimenu, ir Droge iki lito kainuoja... g.gif
Atsakyti
O jei veido oda sausa, to molio geriau is vis nenaudoti, ar galima i ji maisyti aliejaus? g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vandens laselis @ 2005 02 23, 13:41)
O jei veido oda sausa, to molio geriau is vis nenaudoti, ar galima i ji maisyti aliejaus?  g.gif  blink.gif

Manau, kad reik skaityti ant pokelio - ten yra ir receptų, kaip naudoti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kera: 23 vasario 2005 - 13:48
QUOTE(Kera @ 2005 02 23, 13:49)
Manau, kad reik skaityti ant pokelio - ten yra ir receptų, kaip naudoti 4u.gif


Va butent, uz tai ir paklausiau, nes ant tu pokeliu parasytos kaukes visokiems odos tipams, ishskyrus sausa... cry.gif
Atsakyti
Kaip tik vakar apžiūrinėjau „Droge“, jeigu kalbam apie tuos pačius, ant kurių užrašyta rusiškai. Yra tikrai visokių rūšių, visokiai odai, ir rankoms, ir plaukams. Tik aš tingiu maišyt su kokiais pomidorais ar dar kuo, tai perku kaukių mėginukus su moliu, jie truputį brangesni (iki dviejų litų), bet jau gatavai paruošti naudoti. Irgi būna visokių rūšių smile.gif
Atsakyti
Moli galite naudoti kur tik reikia ir norite. Veido odai - sausai (baltas ir geltonas molis) riebiai (melynas ir zalias) .Moliai vienas nuo kito skiriasi savo chemine sudetimi. Jei oda labai sausa galite imaisyti laseli aliejaus jei riebi kiausinio baltymo. Taip pat jis naudojamas plaukams kunui (labai gerai prtyje) nuo celiulito, pedom , rankoms. Jis labai isvalo ir sutraukia poras. ax.gif
Atsakyti
AS irgi nusipirkau droge molio...Man labai patiko!!! IR ant veido iskarto matesi,kad oda sviezesne!!! IR net vyras klause,ka as cia pasidariau,kad tokia svyciu visa...
SUPER!!!
thumbup.gif
Tik ten raso,kad ismaisyt visa pakeli 50g su vandeniu. BEt man uzteko maziau nei ketvirtadalio...
O kaip ten molis celiulitui...kaip ten reikia apvynioti ranksluosciu?
Paaiskinkit,gal kuri daretes? Ta ranksluosti vynioti tiesiai ant molio istepto,ar dar celofanu kokiu apvynioti?ar palauk kol nudzius.... blush2.gif
Atsakyti