Įkraunama...
Įkraunama...

Jauna mama

Vat iškilo man toks klausimas- kokio amžiaus mama vis dar yra jauna mama? g.gif Palikim visus ''kaip jauties, tokio amžiaus ir esi'' ir pasvarstykim tik apie amžių ax.gif

Taigi: jūsų nuomone, kokio amžiaus moteris vis dar yra jauna mama?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 20 sausio 2008 - 15:16
Mano nuomone iki 27 m g.gif
Atsakyti
mano manymu jauna mama jei leliaus susilaikia iki 30 metuku ax.gif
Atsakyti
Aš visada sakiau, kad noriu susilaukt leliuko iki 28 metų, nes noriu būt jauna mama. Kuo daugiau apie tai galvoju, tuo labiau negaliu suprast, kodėl būtent 28 g.gif
Visa širdim norėjau susilaukt vaikiuko iki 25, bet kad jau nepavyko... Teks ribą perkelt šiek tiek hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2007 09 15, 21:42)
Aš visada sakiau, kad noriu susilaukt leliuko iki 28 metų, nes noriu būt jauna mama. Kuo daugiau apie tai galvoju, tuo labiau negaliu suprast, kodėl būtent 28  g.gif
Visa širdim norėjau susilaukt vaikiuko iki 25, bet kad jau nepavyko... Teks ribą perkelt šiek tiek hihihi.gif


as iki 24 norejau... bet MB norejo dar palaukti... o dabar kai jau nusprendem,kad negalim sau leisti laukti, nepavyksta kazko doh.gif ir 24 m. riba jau sparciai eina i pabaiga doh.gif nu tai dabar nauja riba - 25 m. biggrin.gif
Atsakyti
As manau gal iki 25 jauna g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2007 09 15, 20:49)
as iki 24 norejau... bet MB norejo dar palaukti... o dabar kai jau nusprendem,kad negalim sau leisti laukti, nepavyksta kazko  doh.gif ir 24 m. riba jau sparciai eina i pabaiga  doh.gif  nu tai dabar nauja riba - 25 m.  biggrin.gif

O kodėl norėjai iki 24? Dėl amžiaus ar dėl ko kito? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2007 09 15, 22:07)
O kodėl norėjai iki 24? Dėl amžiaus ar dėl ko kito?  ax.gif


ai net nezinau ax.gif kazkaip galvojau, kad jei iki 24 m. susilauksiu, tai kai vaikelis pauges, dar nebusiu tokia atsilikus nuo pasaulio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(CherryLips @ 2007 09 15, 22:25)
ai net nezinau  ax.gif  kazkaip galvojau, kad jei iki 24 m. susilauksiu, tai kai vaikelis pauges, dar nebusiu tokia atsilikus nuo pasaulio  lotuliukas.gif

Manau 21-23 m. jauna mama. Nuo 23 jau pats tas laikas būtų. Na, dėl sveikatos, kantrybės, bemiegių naktų toleravimas doh.gif
O aš jau seniai norėjau, bet... Buvom neženoti, kažkaip kol vyrui atėjo suvokimas, kad reikia.. O pasirodo, kad ne taip viskas paprasta.. O man jau 27,5.. Tikrai nesijausčiau jauna mama.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2007 09 16, 01:08)
Manau 21-23 m. jauna mama. Nuo 23 jau pats tas laikas būtų. Na, dėl sveikatos, kantrybės, bemiegių naktų toleravimas  doh.gif
O aš jau seniai norėjau, bet... Buvom neženoti, kažkaip kol vyrui atėjo suvokimas, kad reikia.. O pasirodo, kad ne taip viskas paprasta.. O man jau 27,5.. Tikrai nesijausčiau jauna mama..  unsure.gif



man uz poros men 26 blush2.gif irgi visiskai nebesijausiu jauna mama g.gif blush2.gif
ypac kai daug jaunesnes aplinkui su jau ugtelejusiais vaikuciais vaiksto cool.gif
Atsakyti
man jauna mama yra 19, 20 , gal dar kokių 21 metų, o paskui- normalios mamos biggrin.gif sunku paaiškinti kodėl, bet va taip atrodo...

pati visada (net netekėjusi buvau ir vyro akiratyje nebuvo) sakiau, kad iki 25 metukų reikia pirmą vaikutį pasigimdyti...nes manau, kad po 25 laikas labai tiksi į pakalnę ir...nesinori man būti sena mama....žinoma, gali kūnu būti senas, o širdyje jaunas ir atvirkščiai, bet atsižvelgiant į karjerą, sveikatos galimybes, finansinę pusę, visgi paskui vaikų susilaukti yra kelbliau (ne vien medicinine prasme)...planą įvykdžiau biggrin.gif mano mažė gimė, kai man buvo 24,5 m wub.gif

bet...susilaukusi vaikučio atradau daug kitokių niuansų...gerai, jei vaikutis ramus, sveikas, bet man teko kitokia dalia ir pagalvojau...jei būčiau susilaukusi mažiuko 19-20 metų (apie jaunesnę net nekalbu) būčiau nuprotėjusi, tikrai...ir žemai lenkiu galvą prieš jaunas mamas, kurios dar pačios būdamos nevisai susiformavusios asmenybės ir mažos moterytės sugeba iašuginti gerus ir dorus mažus vaikiukus- piliečius 4u.gif

o šiaip, manau, nebūsiu originali, jei pasakysiu- gražu kai mama eina jaunutė, o vaikas jau toks nemažas thumbup.gif bet kai pagalvoju apie vargelius...tai kažin ar besimokydama vidurinėje būčiau norėjusi 2.gif

Šios savaitės Žmonėse paskaičiaiu straipsnį apie dainininkę Mia, pagimdė ji 16 metų, atrodo...Graži jauna mama, berniukas jau paaugęs.... thumbup.gif

mano draugė pasigimdė 15 metų, bet buvo vieniša motina blush2.gif dabar jos dukrytei jau 11 metų unsure.gif , o mes bendraamžės beveik blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 09 16, 11:19)
o šiaip, manau, nebūsiu originali, jei pasakysiu- gražu kai mama eina jaunutė, o vaikas jau toks nemažas thumbup.gif

Man irgi labai gražu wub.gif
Gyvenu šaly, kur moters amžiaus vidurkis, gimdant pirmą vaikutį, yra 29.5. Bet pažįstu asmeniškai 4 moteris, kurios savo pirmagimius gimdė būdamos 31-32 metų amžiaus. Užtat kai grįžtu atostogų į Lietuvą, reikia perjungt protą ir nesistebėt, matant tiek jaunų mamyčių biggrin.gif
Pati pastojau 24 ir būčiau gimdžiusi porą mėnesių po savo 25-ojo gimtadienio. Deja, nėštumas buvo nesivystantis. Dabar gavau naują darbą, tad bent pusmetį nusprendėm su vyru palaukt. Jei viskas bus gerai ir pastosiu vasario- kovo mėnesį, pasigimdysiu iki 26 gimtadienio arba gal net per jį (esu gimusi gruodžio pabaigoj) biggrin.gif Būsiu ''normali'' mama. Bet didelė tikimybė, kad viskas pasisuks kitaip... Kol kas dar laikau Viltį už uodegos blush2.gif
Atsakyti