Įkraunama...
Įkraunama...

šuniukas ar kalytė?

Sveiki, klausimas gal juokingas, bet gal galite patarti, kaip atpažinti 2 mėn. šuniuko lytį? perverčiau visas knygas, katinėlių tai radau labai aiškiai iliustruota, o šuniukų niekur neradau... suaugusių tai įsivaizduoju, esu turėjus šunelį, bet dabar pasiėmėm mažiuką, šeimininkai sako kad visos vadoj kalytės, bet ten pas jį pilvuko apačioj toks atsikišimas mažutis... ar gali taip būti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2007 09 17, 17:15)
Sveiki, klausimas gal juokingas, bet gal galite patarti, kaip atpažinti 2 mėn. šuniuko lytį? perverčiau visas knygas, katinėlių tai radau labai aiškiai iliustruota, o šuniukų niekur neradau... suaugusių tai įsivaizduoju, esu turėjus šunelį, bet dabar pasiėmėm mažiuką, šeimininkai sako kad visos vadoj kalytės, bet ten pas jį pilvuko apačioj toks atsikišimas mažutis... ar gali taip būti?  g.gif

tai gal ten dar nuo bambutės kažkas likę mirksiukas.gif
Atsakyti
Čia yra kalytė

user posted image
Atsakyti
Va čia - berniukas smile.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Acacia: 17 rugsėjo 2007 - 18:50
Jei mazgelis pačioje pilvo apačioje-žiūr. Kenya nuotrauką, tai mergytė, jei viduryje-berniukas biggrin.gif
Atsakyti
nu blyn, zuikuti, - nuosirdziai prajuokinai. Maladec uz drasa paklausti mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū visiems thumbup.gif už gražias nuotraukas tongue.gif ir ypač ZAY už konkretų paaiškinimą. dabar jau aišku tikrai. pasirodo, mergytė bigsmile.gif o mes jau Pipiru šaukiam blink.gif bus dabar gal kokia Paprika.... biggrin.gif
Atsakyti
Gera tema, nuotaika pakele laugh.gif thumbup.gif su iliustracijom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikis5 @ 2007 09 17, 17:15)
Sveiki, klausimas gal juokingas, bet gal galite patarti, kaip atpažinti 2 mėn. šuniuko lytį? perverčiau visas knygas, katinėlių tai radau labai aiškiai iliustruota, o šuniukų niekur neradau... suaugusių tai įsivaizduoju, esu turėjus šunelį, bet dabar pasiėmėm mažiuką, šeimininkai sako kad visos vadoj kalytės, bet ten pas jį pilvuko apačioj toks atsikišimas mažutis... ar gali taip būti?  g.gif

Ziurek per kur sisioja rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(+333+ @ 2007 09 18, 08:24)
Gera tema, nuotaika pakele laugh.gif  thumbup.gif  su iliustracijom  lotuliukas.gif

tiksliai nuotaika pagerino, ale zmonem problema thumbup.gif
Atsakyti